Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Chinees porselein (3x) 7730
Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 30 EUR
Antiek dienblad van keramiek, 1900 7677
Antiek dienblad van keramiek, 1900
Startprijs 40 EUR
Drie delen Chinees porselein 7481
Drie delen Chinees porselein
Startprijs 50 EUR
Drie delen Chinees/Japans porselein 7482
Drie delen Chinees/Japans porselein
Startprijs 50 EUR
Twee delen Japans Kutani porselein 7570
Twee delen Japans Kutani porselein
Startprijs 50 EUR
Zes Japanse onderzetters Ø 10,8 cm. 7571
Zes Japanse onderzetters Ø 10,8 cm.
Startprijs 50 EUR
Chinees bronzen sculptuur, H 11 cm. 7623
Chinees bronzen sculptuur, H 11 cm.
Startprijs 50 EUR
Chinese lampenvoet, H 49 cm. 7652
Chinese lampenvoet, H 49 cm.
Startprijs 50 EUR
Twee delen Chinees brons 7666
Twee delen Chinees brons
Startprijs 50 EUR
Antieke Chinese Familie Rose schaal 21 x 27 cm. 7714
Antieke Chinese Familie Rose schaal 21 x 27 cm.
Startprijs 50 EUR
Vijf Chinese munten/penningen 7288
Vijf Chinese munten/penningen
Startprijs 60 EUR
Chinese of Japanse schotel Ø 25 cm. 7380
Chinese of Japanse schotel Ø 25 cm.
Startprijs 60 EUR
Vier antieke Chinese/Japanse borden Ø 25 - Ø 26,5 cm. 7461
Vier antieke Chinese/Japanse borden Ø 25 - Ø 26,5 cm.
Startprijs 60 EUR
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 20,5 - Ø  28 cm. 7484
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 20,5 - Ø 28 cm.
Startprijs 60 EUR
Drie Japanse Imari borden Ø 22 cm. 7487
Drie Japanse Imari borden Ø 22 cm.
Startprijs 60 EUR
Groot Imari bord Ø 35 cm. 7634
Groot Imari bord Ø 35 cm.
Startprijs 60 EUR
Chinese Familie Rose kom Ø 11,4 cm. 7637
Chinese Familie Rose kom Ø 11,4 cm.
Startprijs 60 EUR
Vijf delen antiek Chinees porselein 7646
Vijf delen antiek Chinees porselein
Startprijs 60 EUR
Drie Chinese schotels Ø 16 - Ø 17 cm. 7651
Drie Chinese schotels Ø 16 - Ø 17 cm.
Startprijs 60 EUR
Vijf Chinese schalen, 6 - 11 cm. 7705
Vijf Chinese schalen, 6 - 11 cm.
Startprijs 60 EUR
18e Eeuws Chinees bord Ø 22,3 cm. 7742
18e Eeuws Chinees bord Ø 22,3 cm.
Startprijs 60 EUR
Chinees figuur, Quang Yin 7582
Chinees figuur, Quang Yin
Startprijs 70 EUR
Drie delen antiek Japans brons, 1900 7584
Drie delen antiek Japans brons, 1900
Startprijs 70 EUR
Drie delen oud/antiek Chinees emaille 7598
Drie delen oud/antiek Chinees emaille
Startprijs 70 EUR