Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
17e -18e Eeuws Chinees bord + zilveren hengsel Ø 27,5 cm. 7746
17e -18e Eeuws Chinees bord + zilveren hengsel Ø 27,5 cm.

Resultaat:

90 EUR

Antieke Japans Satsuma servies 7747
Antieke Japans Satsuma servies
Startprijs 300 EUR
Lot 18e eeuws Chinees porselein 7748
Lot 18e eeuws Chinees porselein
Startprijs 150 EUR
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm. 7749
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
18e Eeuws Chinees servies 7750
18e Eeuws Chinees servies

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Vijf-delige 18e Eeuws Chinees kaststel, H 23 - 24 cm. 7751
Vijf-delige 18e Eeuws Chinees kaststel, H 23 - 24 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

18e Eeuwse Chinese kwispedoor Ø 12,1 cm. 7752
18e Eeuwse Chinese kwispedoor Ø 12,1 cm.
Startprijs 375 EUR
Verkocht
Antieke  Chinese kom Ø 17,5 cm. 7753
Antieke Chinese kom Ø 17,5 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke Chinese wierookbrander Ø 17 cm. 7754
Antieke Chinese wierookbrander Ø 17 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee antieke Japanse kakiemon borden Ø 18,3 cm. 7755
Twee antieke Japanse kakiemon borden Ø 18,3 cm.

Resultaat:

375 EUR

Drie antieke Japanse borden Ø 18 - 18,5 cm. 7756
Drie antieke Japanse borden Ø 18 - 18,5 cm.
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Grote Chinese kom Ø 28,5 cm. 7757
Grote Chinese kom Ø 28,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee antieke Japanse/Chinese cloisonné kandelaren, H 30 cm. 7758
Twee antieke Japanse/Chinese cloisonné kandelaren, H 30 cm.

Resultaat:

80 EUR