Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e - 19e  Eeuwse Chinese theebus met zilver, H 11 cm. 7000
18e - 19e Eeuwse Chinese theebus met zilver, H 11 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13,5 cm. 7001
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13,5 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi vaas met zilver, H 16 cm. 7002
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi vaas met zilver, H 16 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese Kang Xi knobbelvazen, H 11 cm. 7003
Twee 18e eeuwse Chinese Kang Xi knobbelvazen, H 11 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees servies met wapen decor 7004
18e Eeuws Chinees servies met wapen decor

Resultaat:

7.000 EUR

Verkocht
Drie antieke Chinese borden Ø 25 - 28,5 cm. 7005
Drie antieke Chinese borden Ø 25 - 28,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Twee Kang Xi olielampen, H 52 cm, 7006
Twee Kang Xi olielampen, H 52 cm,

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Antiek Chinees beeld, Keizer te paard 7007
Antiek Chinees beeld, Keizer te paard

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zeer groot Boeddha figuur, H 62 cm. 7008
Zeer groot Boeddha figuur, H 62 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
18e Eeuwse capucijner vaas 7009
18e Eeuwse capucijner vaas

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zeldzaam 18e eeuws Chinees bord Ø 24,6 cm. 7010
Zeldzaam 18e eeuws Chinees bord Ø 24,6 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 19,5 cm. 7011
18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 19,5 cm.

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
3x 18e eeuwse Chinese Kang Xi kopjes 7012
3x 18e eeuwse Chinese Kang Xi kopjes

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Chinese Wanli kom Ø 21 cm. 7013
17e Eeuwse Chinese Wanli kom Ø 21 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Zes Chinese kop + schotels 7014
Zes Chinese kop + schotels

Resultaat:

9.500 EUR

Verkocht
Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 16 -17 cm. 7015
Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 16 -17 cm.

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese kommen Ø 21,5 cm. 7016
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese kommen Ø 21,5 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese borden 7017
Twee 18e eeuwse Chinese borden

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese cups Ø 5,5 cm. 7018
Vier 18e eeuwse Chinese cups Ø 5,5 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese rijstkom Ø 11,5 cm. 7019
18e Eeuwse Chinese rijstkom Ø 11,5 cm.

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Chinees bronzen Ming figuur, H 39,5 cm. 7020
Chinees bronzen Ming figuur, H 39,5 cm.

Resultaat:

7.500 EUR

Verkocht
Twee Chinese vaaslampen 7021
Twee Chinese vaaslampen

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinese dekselpot, H 40 x Ø 21 cm. 7022
Chinese dekselpot, H 40 x Ø 21 cm.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Stel antieke Chinese Familie Verte dekselpotten, H 42 cm. 7023
Stel antieke Chinese Familie Verte dekselpotten, H 42 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Familie Verte schotel Ø 31,7 cm. 7024
18e Eeuwse Chinese Familie Verte schotel Ø 31,7 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese vazen 7025
Twee 18e eeuwse Chinese vazen

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse grote Chinese dekselpot, H 65 x Ø 36 cm. 7026
17e - 18e Eeuwse grote Chinese dekselpot, H 65 x Ø 36 cm.

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Twee Chinese kommen Ø 20,5 cm. 7027
Twee Chinese kommen Ø 20,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot, H 14,5 x Ø 13 cm. 7028
Chinese gemberpot, H 14,5 x Ø 13 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Twee kapitale 18e  eeuwse Chinese vazen, H 70 x Ø 34 cm. 7029
Twee kapitale 18e eeuwse Chinese vazen, H 70 x Ø 34 cm.

Resultaat:

14.000 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas, H 27,5 cm. 7030
Chinese dekselvaas, H 27,5 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 18,5 cm. 7031
Chinese vaas, H 18,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 17,5 cm. 7032
Chinese vaas, H 17,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Drie 18e - 19e eeuwse Chinese dekselvazen, H 23 cm. 7033
Drie 18e - 19e eeuwse Chinese dekselvazen, H 23 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 20 - 23,5 cm. 7034
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 20 - 23,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3x Chinese kop+schotel 7035
3x Chinese kop+schotel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 20 - 25 cm. 7036
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 20 - 25 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Japanse Kakiemon kop + schotels 7037
Drie 18e eeuwse Japanse Kakiemon kop + schotels

Resultaat:

1.400 EUR

Lot Chinees porselein (4x) 7038
Lot Chinees porselein (4x)
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm. 7039
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Kleine Chinese maanvaas, H 18,5 cm. 7040
Kleine Chinese maanvaas, H 18,5 cm.
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Chinese Queng Lung vleesschaal, 28 x 36 cm. 7041
Chinese Queng Lung vleesschaal, 28 x 36 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vier-delige Chinese tulpenvaas, H 41 cm. 7042
Vier-delige Chinese tulpenvaas, H 41 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees Kang Xi porselein 7043
Twee delen Chinees Kang Xi porselein

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Vijf delen rood lakwerk 7044
Vijf delen rood lakwerk

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese Yixing trekpot 7046
Chinese Yixing trekpot

Resultaat:

950 EUR

Chinese Yixing theekan 7047
Chinese Yixing theekan
Startprijs 250 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Chinese Familie Rose vaaslamp 7048
18e Eeuwse Chinese Familie Rose vaaslamp

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kop + schotels 7049
Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kop + schotels

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Lot Chinees Familie Rose (6x) 7050
Lot Chinees Familie Rose (6x)

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
18e Eeuwse kapitale Chinese schotel Ø 38 cm. 7051
18e Eeuwse kapitale Chinese schotel Ø 38 cm.

Resultaat:

120 EUR

18e Eeuwse Chinese schotel Ø 42,3 cm. 7052
18e Eeuwse Chinese schotel Ø 42,3 cm.
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm. 7053
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinees drakenbord Ø 22,6 cm. 7054
Chinees drakenbord Ø 22,6 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Drie grote 18e eeuwse Chinese schotels Ø 35 - Ø 45 cm. 7055
Drie grote 18e eeuwse Chinese schotels Ø 35 - Ø 45 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Drie grote 18e eeuwse Familie Rose borden Ø 28 - Ø 42 cm. 7056
Drie grote 18e eeuwse Familie Rose borden Ø 28 - Ø 42 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese vleesschotel 7057
18e Eeuwse Chinese vleesschotel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Drie Chinese Familie Rose kop + schotels 7058
Drie Chinese Familie Rose kop + schotels

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese cups Ø 6,3 cm. 7059
Twee antieke Chinese cups Ø 6,3 cm.

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Drie 18e Eeuwse Chinese trekpotjes 7060
Drie 18e Eeuwse Chinese trekpotjes

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
18e - 19e  Eeuwse Chinese kom 7061
18e - 19e Eeuwse Chinese kom

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kom Ø 13,2 cm. 7062
Chinese Familie Rose kom Ø 13,2 cm.

Resultaat:

4.250 EUR

Verkocht
Chinese celadon kom Ø 17 cm. 7063
Chinese celadon kom Ø 17 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Drie antieke Chinese kop + schotels, 1800 7064
Drie antieke Chinese kop + schotels, 1800

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Franse tazza met Chinese schotel 7066
Franse tazza met Chinese schotel

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Antieke tazza met Familie Rose bord Ø 23 cm. 7067
Antieke tazza met Familie Rose bord Ø 23 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
17e - 18e  Eeuwse Capucijner kom Ø 15,2 cm. 7068
17e - 18e Eeuwse Capucijner kom Ø 15,2 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Kantonese vaaslamp, H 58 cm. 7069
Kantonese vaaslamp, H 58 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinenese wierookbrander 7070
Chinenese wierookbrander

Resultaat:

950 EUR

Chinese schenkkan Ø 14  cm. 7071
Chinese schenkkan Ø 14 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese schotel Ø 41 cm. 7072
Chinese schotel Ø 41 cm.
Startprijs 600 EUR
Verkocht
18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 22,3 cm. 7073
18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 22,3 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 25 - 26 cm. 7074
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 25 - 26 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Kang Xi vazen 7075
Twee 18e eeuwse Kang Xi vazen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Imari schenkkan, H 20 cm. 7076
18e Eeuwse Chinese Imari schenkkan, H 20 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kom, Ø 12 cm. 7077
Chinese Familie Rose kom, Ø 12 cm.

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese deksel-terrine met onderschotel 7078
18e Eeuwse Chinese deksel-terrine met onderschotel

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas, H 35,4 cm. 7079
Chinese Familie Rose vaas, H 35,4 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Chinese vaas, H 39 cm. 7080
Chinese vaas, H 39 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Chinese maanvaas, H 29 cm. 7081
Chinese maanvaas, H 29 cm.

Resultaat:

300 EUR

Twee zeldzame antieke Chinese vazen, H 24,5 cm. 7082
Twee zeldzame antieke Chinese vazen, H 24,5 cm.
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Vier 17e - 18e  eeuwse Chinese Kang Xi kopjes Ø 8,3 cm. 7083
Vier 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi kopjes Ø 8,3 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese cloissonné bloempot Ø 21 cm. 7084
Chinese cloissonné bloempot Ø 21 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose schotel Ø 35,5 cm. 7085
Chinese Familie Rose schotel Ø 35,5 cm.

Resultaat:

950 EUR

Chinese bronzen trekpot 7086
Chinese bronzen trekpot
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinese snuffbottle, H 7,5 cm. 7087
Chinese snuffbottle, H 7,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinees Familie Verte bord Ø 23 cm. 7088
Chinees Familie Verte bord Ø 23 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese Yixing trekpot Ø 7 cm. 7089
Chinese Yixing trekpot Ø 7 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese vaasjes, H 12 - 13 cm. 7090
Twee 18e eeuwse Chinese vaasjes, H 12 - 13 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Chinese dekseldoos 7091
Chinese dekseldoos

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese vleesschaal 7092
18e Eeuwse Chinese vleesschaal

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 18 cm. 7093
Chinese vaas, H 18 cm.

Resultaat:

200 EUR

Set antieke Chinese vazen, H 33 cm. 7094
Set antieke Chinese vazen, H 33 cm.
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Zeer grote 18e eeuwse Chinese Queng Lung schotel Ø 44 cm. 7095
Zeer grote 18e eeuwse Chinese Queng Lung schotel Ø 44 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees Familie Rose porselein 7096
Twee delen Chinees Familie Rose porselein

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese trekpotten 7097
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese trekpotten

Resultaat:

400 EUR