Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

d'Apres Firmin Girard, Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin 1000
d'Apres Firmin Girard, Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Paul Dom, Strandterras met figuren en kiosk 1001
Paul Dom, Strandterras met figuren en kiosk

Resultaat:

3.750 EUR

N.M. Wijdoogen, Hollands stadsgezicht met platbodems en visservolk 1002
N.M. Wijdoogen, Hollands stadsgezicht met platbodems en visservolk
Startprijs 1.000 EUR
C.J. Mension, Boos kijkende aap in boom 1003
C.J. Mension, Boos kijkende aap in boom
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Paul Dom, Meisje met pop 1005
Paul Dom, Meisje met pop

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Simon Maris, Portret jonge vrouw 1006
Simon Maris, Portret jonge vrouw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Paul Dom, Parodie einde WO II 1007
Paul Dom, Parodie einde WO II

Resultaat:

750 EUR

Onduid.gesign., Stilleven 1008
Onduid.gesign., Stilleven
Startprijs 500 EUR
Jan te Wierik, Abstracte figuratieve compositie 1009
Jan te Wierik, Abstracte figuratieve compositie
Startprijs 850 EUR
Evert Moll, Rotterdamse haven met schepen 1010
Evert Moll, Rotterdamse haven met schepen
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Erwin Günter, Schepen langs de kust 1011
Erwin Günter, Schepen langs de kust

Resultaat:

600 EUR

van Noort, Strandgezicht 1013
van Noort, Strandgezicht
Startprijs 350 EUR
G.J. van Overbeek, Ploegende boer met paardenspan 1014
G.J. van Overbeek, Ploegende boer met paardenspan
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Hollands havengezicht met platbodems 1015
Onduid. gesig., Hollands havengezicht met platbodems

Resultaat:

30 EUR

D.C. Comics seriegrafie, Superman 1016
D.C. Comics seriegrafie, Superman
Startprijs 850 EUR
Ongesigneerd, Schaatsen aantrekken op het ijs 1017
Ongesigneerd, Schaatsen aantrekken op het ijs
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Zeldzaam 17e eeuws schilderij, Graaf van Bentheim 1018
Zeldzaam 17e eeuws schilderij, Graaf van Bentheim

Resultaat:

6.500 EUR

Verkocht
Christian Romstet, Gravure graafschap Bad Bentheim 1019
Christian Romstet, Gravure graafschap Bad Bentheim

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke gravure Bentheim 1020
Antieke gravure Bentheim

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zeldzame antieke gravure 1021
Zeldzame antieke gravure

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke steendruk 1022
Antieke steendruk

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
P.L. Kluyver, Hollands wintergezicht met wandelaar 1023
P.L. Kluyver, Hollands wintergezicht met wandelaar

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
J.M. Ruyten, Hollands gezelschap in koninklijke sloep 1024
J.M. Ruyten, Hollands gezelschap in koninklijke sloep

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, Landschap met boerderij 1025
A.J. Zwart, Landschap met boerderij

Resultaat:

350 EUR