Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

J. Gosen, Kerkinterieur 1106
J. Gosen, Kerkinterieur
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, Indonesische schone 1103
Ongesigneerd, Indonesische schone
Startprijs 50 EUR
Onduidelijk, Figuur met bierpul voor taveerne 1095
Onduidelijk, Figuur met bierpul voor taveerne
Startprijs 50 EUR
H.J. Doodkorte, Hollands dorp met figuren in de winter 1092
H.J. Doodkorte, Hollands dorp met figuren in de winter
Startprijs 100 EUR
Anton Heyboer, Figuur met koe 1089
Anton Heyboer, Figuur met koe
Startprijs 240 EUR
J. Faut, Impressionistisch landschap (pendant) 1086
J. Faut, Impressionistisch landschap (pendant)
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Herkomst atelier Jan v.d. Leest, Wandelaar in bos. 1083
Herkomst atelier Jan v.d. Leest, Wandelaar in bos.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
W.A. Knip, Boerderij met hooiberg 1075
W.A. Knip, Boerderij met hooiberg

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met perziken 1072
C. Cornelisz, Stilleven met perziken

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Paul Dom, Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees 1066
Paul Dom, Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Andy Warhol, Two dollar biljet 1063
Andy Warhol, Two dollar biljet

Resultaat:

425 EUR

Monogram T.V.D.B., Stal interieur met vee, boer en boerin 1055
Monogram T.V.D.B., Stal interieur met vee, boer en boerin
Startprijs 500 EUR
Verkocht
A.J. Zwart, Drentse boerderij 1052
A.J. Zwart, Drentse boerderij

Resultaat:

250 EUR

F. de Smet, Havengezicht met kerk Ostende 1049
F. de Smet, Havengezicht met kerk Ostende
Startprijs 200 EUR
A. Potgieter, Zittend vrouwelijk naakt 1046
A. Potgieter, Zittend vrouwelijk naakt
Startprijs 200 EUR
(Naar) van de Vos, Stal met aap en honden 1035
(Naar) van de Vos, Stal met aap en honden
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Jos Engbersen, Portret Afrikaanse man met fez 1032
Jos Engbersen, Portret Afrikaanse man met fez

Resultaat:

400 EUR

Terry Donahue, Landschap met edelhert 1029
Terry Donahue, Landschap met edelhert
Startprijs 500 EUR
Peter Westcott, Naturalistisch zeegezicht 1026
Peter Westcott, Naturalistisch zeegezicht
Startprijs 800 EUR
Verkocht
P.L. Kluyver, Hollands wintergezicht met wandelaar 1023
P.L. Kluyver, Hollands wintergezicht met wandelaar

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Antieke gravure Bentheim 1020
Antieke gravure Bentheim

Resultaat:

200 EUR

Jan te Wierik, Abstracte figuratieve compositie 1009
Jan te Wierik, Abstracte figuratieve compositie
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Simon Maris, Portret jonge vrouw 1006
Simon Maris, Portret jonge vrouw

Resultaat:

300 EUR

C.J. Mension, Boos kijkende aap in boom 1003
C.J. Mension, Boos kijkende aap in boom
Startprijs 600 EUR