54. Oktoberveiling

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

Map met 10 etsen/aquarel 1326
Map met 10 etsen/aquarel
Startprijs 25 EUR
Michel Soutine, Stadsgezicht Parijs 1387
Michel Soutine, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 30 EUR
Kees de Waal, Diary AGenda 1395
Kees de Waal, Diary AGenda
Startprijs 35 EUR
G. Kruijmel, Herdershond 1184
G. Kruijmel, Herdershond
Startprijs 40 EUR
Monogram, Monnik aan eettafel 1215
Monogram, Monnik aan eettafel
Startprijs 40 EUR
Ducollot ? Stadsgezicht Parijs 1383
Ducollot ? Stadsgezicht Parijs
Startprijs 40 EUR
Trümper, Portret oude dame 1391
Trümper, Portret oude dame
Startprijs 40 EUR
Trümper, Portret 17e eeuw (naar Frans Hals) 1392
Trümper, Portret 17e eeuw (naar Frans Hals)
Startprijs 40 EUR
Monogram H.R., Landschap met koeien 1061
Monogram H.R., Landschap met koeien
Startprijs 50 EUR
Onduidelijk, Figuur met bierpul voor taveerne 1095
Onduidelijk, Figuur met bierpul voor taveerne
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, Indonesische schone 1103
Ongesigneerd, Indonesische schone
Startprijs 50 EUR
Atelier Keerbergen, The life smoking woman 1185
Atelier Keerbergen, The life smoking woman
Startprijs 50 EUR
Monogram M.M., Portret jonge vrouw 1187
Monogram M.M., Portret jonge vrouw
Startprijs 50 EUR
C.J. Snoeyerbosch, Oude man kijkt naar hemel 1199
C.J. Snoeyerbosch, Oude man kijkt naar hemel
Startprijs 50 EUR
Horsky, Vliegenzwammen 1219
Horsky, Vliegenzwammen
Startprijs 50 EUR
F. Galman, Hollands dorpsgezicht met figuur 1244
F. Galman, Hollands dorpsgezicht met figuur
Startprijs 50 EUR
Theo Kuijpers, Abstracte voorstelling 1297
Theo Kuijpers, Abstracte voorstelling
Startprijs 50 EUR
Graadt van Roggen, Landschap met boerin en windmolen 1345
Graadt van Roggen, Landschap met boerin en windmolen
Startprijs 50 EUR
P.W. Hoeks, Landschap met korenschoven 1196
P.W. Hoeks, Landschap met korenschoven
Startprijs 60 EUR
3x Hollandse School, Landschappen met waterpartij 1231
3x Hollandse School, Landschappen met waterpartij
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Hollands wintergezicht 1239
Ongesigneerd, Hollands wintergezicht
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Schaapsherder met schapen 1301
Ongesigneerd, Schaapsherder met schapen
Startprijs 60 EUR
Paul Ooms, Dorp in de duinen 1314
Paul Ooms, Dorp in de duinen
Startprijs 60 EUR
A. Koning, Boer met paardenkar 1342
A. Koning, Boer met paardenkar
Startprijs 60 EUR