Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-  

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
204 Resultaten
Kavel: 1018

Zeldzaam 17e eeuws schilderij, Graaf van Bentheim

Resultaat: 6.500 EUR

Zeldzaam 17e eeuws museaal schilderij door Carl Maratti pinx + annotatie 1655. Carl Maratti, 1625 - 1713. Stadswapens + portret door Maratti, de rest door leerlingen. Oudere bedoeking. Restauratie kog...


Kavel: 1001

Paul Dom, Strandterras met figuren en kiosk

Resultaat: 3.750 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Strandterras met ondergaande zon, figuren en kiosk 't Vrije Volk . Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 82 cm. In goede staat.


Kavel: 1012

Adriaan Lubbers, Noord Hollands polderdorp

Resultaat: 1.400 EUR

Adriaan Lubbers, 1942. 1892 - 1954. Noord Hollands polderdorp. Verso etiket Simonis-Buunk Ede. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 92 cm. In goede staat.


Kavel: 1142

Paul Dom, Zomers stadsgezicht Valauris (F)

Resultaat: 1.300 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Zomers stadsgezicht Valauris (Frankrijk) met kerk, moeder en kind op bank. Olieverf op linnen. Afmeting: H 63 x B 76 cm. In goede staat.


Kavel: 1164

Paul Dom, Twee meisjes in interieur

Resultaat: 1.300 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Twee meisjes in interieur met kinderboek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 98 cm. In goede staat.


Kavel: 1024

J.M. Ruyten, Hollands gezelschap in koninklijke sloep

Resultaat: 1.100 EUR

Jan Michiel Ruyten. 1813 - 1881. Hollands gezelschap in koninklijke sloep. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1066

Paul Dom, Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees

Resultaat: 1.100 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 47 cm. In goede staat.


Kavel: 1023

P.L. Kluyver, Hollands wintergezicht met wandelaar

Resultaat: 950 EUR

P.L. Kluyver. 1816 - 1900. Hollands wintergezicht met wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 31,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1027

Aris Knikker, Punter op meer

Resultaat: 900 EUR

Aris Knikker. 1887 - 1962. Punters op meer. Topwerk van de maker. Craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 110 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1054

Portret Santa Rosa de Lima

Resultaat: 850 EUR

Portret Santa Rosa de Lima. 19e Eeuw. Religieus portret . Olieverf op linnen. Enkele oudere restauraties. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1195

P. Landkroon, Hollands havengezicht

Resultaat: 850 EUR

Petrus Landkroon. 1907 - 1997. Hollands havengezicht in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 63 cm. In goede staat.


Kavel: 1348

Albertus Verhoesen, Koeien in weide

Resultaat: 800 EUR

Albertus Verhoesen 1866 (1806-1881), 3 koeien in de weide, olieverf op linnen, 19x26,5cm. In goede staat


Kavel: 1005

Paul Dom, Meisje met pop

Resultaat: 750 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Handwerkend meisje met pop in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 83 x B 72 cm. In goede staat.


Kavel: 1007

Paul Dom, Parodie einde WO II

Resultaat: 750 EUR

Paul Dom. 1945. 1885 - 1978. Parodie einde WO II. Duitse soldaat als vluchteling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1004

Paul Dom, Arabische dansende vrouwen met dikke heer

Resultaat: 700 EUR

Paul Dom. 1953. 1885 - 1978. Voorstelling Arabische dansende vrouwen met dikke heer. Olieverf op board. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.


Kavel: 1075

W.A. Knip, Boerderij met hooiberg

Resultaat: 700 EUR

Willem Anton Alexander Knip. 1821 - 1909. Haagse School. Landschap met boerderij en waterpartij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1143

Paul Dom, Stadsgezicht Parijs met terras, Citroën en figuren

Resultaat: 700 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Parijs met terras, Citroën en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 63 cm. In goede staat.


Kavel: 1036

Jules Montigny, Paardenspan op landweg

Resultaat: 650 EUR

Jules Montigny. 1847 - 1899. Belgische School. Paardenspan op landweg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 110 cm. In goede staat.


Kavel: 1045

W. Lorenz, Reeëen in landschap

Resultaat: 650 EUR

Willy Lorenz. Duitse School. 1901 - 1981. Reeën in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In goede staat.


Kavel: 1011

Erwin Günter, Schepen langs de kust

Resultaat: 600 EUR

Erwin Günter. 1864 - 1927. Duitse School. Schepen langs de kust. Eén boot genaamd Margot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1038

P.G. van Os, Landschap met figuren en paarden

Resultaat: 600 EUR

Pieter Gerardus van Os. 1776 - 1839. Landschap met figuren en paarden bij huis. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.


Kavel: 1042

Eef de Weerd, Abstract/figuratief

Resultaat: 600 EUR

Eef de Weerd. Groot werk van Eef de Weerd. 1926 - 1986. Abstract/figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Titel: Kaartspelers. Afmeting: H 152 x B 110 cm. In goede staat.


Kavel: 1145

Paul Dom, Paul Dom met palet, dame en tekst Iri Studio

Resultaat: 600 EUR

Paul Dom. 1932. 1885 - 1978. Paul Dom met palet, dame en tekst Iri Studio. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In goede staat.


Kavel: 1163

Paul Dom, Stilleven in spiegelbeeld

Resultaat: 550 EUR

Paul Dom. 1914. 1885 - 1978. De schilder Paul Dom schildert stilleven in spiegelbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.


Kavel: 1041

Eef de Weerd, Abstract

Resultaat: 500 EUR

Groot werk van Eef de Weerd. 1926 - 1989. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 196 x 140 cm. In goede staat.


Kavel: 1264

Thomas Heesakkers, Stilleven

Resultaat: 500 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met bloemen, glas, fruit en aardewerk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1043

Eef de Weerd, Abstract

Resultaat: 450 EUR

Groot werk van Eef de Weerd. 1926 - 1989. Abstract. Titel: Sirenesong. Olieverf op linnen. Afmeting: H 196 x B 140 cm. In goede staat.


Kavel: 1257

Keith Haring, Twee figuren met hart

Resultaat: 450 EUR

Keith Haring. Nr. 15/200. Twee figuren met hart. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 88 cm. In goede staat.


Kavel: 1063

Andy Warhol, Two dollar biljet

Resultaat: 425 EUR

Andy Warhol. 1928 - 1987. Two dollar biljet met twee signaturen en postzegel. Andy Warhol + president Thomas Jefferson. Series 1976. G. 37153244A. In PVC houder + certificaat. Afmeting: 15,5 x 6,7 cm....


Kavel: 1032

Jos Engbersen, Portret Afrikaanse man met fez

Resultaat: 400 EUR

Jos Engbersen, Almelo. 2011. Portret Afrikaanse man met fez. Olieverf op linnen. Afmeting: H 71 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1062

Andy Warhol, One dollar biljet

Resultaat: 400 EUR

Andy Warhol. 1928 - 1987. One Dollar biljet met twee signaturen, Andy Warhol met president Washington. Series 1957, S8266 170 A. In PVC houder + certificaat. Afmeting: 15,5 x 6,7 cm. In goede staat.


Kavel: 1068

Atelier Paul Dom, Studie parkgezicht

Resultaat: 400 EUR

Atelier Paul Dom. 1885 - 1978. Nalatenschap familie Paul Dom. Studie parkgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.


Kavel: 1162

Atelier Paul Dom, Twee koetsen in Parijs

Resultaat: 400 EUR

Atelier Paul Dom. 1885 - 1978. Herkomst nalatenschap familie Dom. Koetsen in Parijs met wachtende koetsiers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1217

Malcolm Cheape, Reddingsschip op droogdok

Resultaat: 400 EUR

Malcolm Cheape. 1964 - . Reddingsschip op droogdok. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 72 x B 48 cm. In goede staat.


Kavel: 1335

Eef de Weerd, Abstract

Resultaat: 400 EUR

Groot werk van Eef de Weerd. 1926 - 1989. Abstract. Titel: Adam en Eva. Olieverf op linnen. Afmeting: H 152 x B 110 cm. In goede staat.


Kavel: 1082

Karel Appel, Kat-achtig figuur

Resultaat: 375 EUR

Karel Appel. 1921 - 2006. Nr. 136/175. Katachtig figuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 54 cm. In goede staat.


Kavel: 1025

A.J. Zwart, Landschap met boerderij

Resultaat: 350 EUR

Arie Johannes Zwart. 1903 - 1981. Landschap met boerderij, boer, boerin en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1069

Paul Dom, Bloemstilleven

Resultaat: 350 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Stilleven met bloemenvaas en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1193

J.F. Scherrewitz, Boerenschuur met kip

Resultaat: 350 EUR

J.F. Scherrewitz. 1868 - 1951. Boeren schuur met kip. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In goede staat.


Kavel: 1319

Thijs Buit, Dorpsstraat

Resultaat: 350 EUR

Thijs Buit. 1934 - . Dorpsstraat. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.


Kavel: 1040

van Noort, Zomers strandgezicht Zandvoort

Resultaat: 325 EUR

van Noort. Zomers strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1102

Ikoon, 36 x 28 cm.

Resultaat: 325 EUR

Vroeg 19e eeuws ikoon. Russisch of Grieks. Ongerestaureerd. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1114

2x Eef de Weerd, Abstracte composities

Resultaat: 325 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989. Twee abstracte kleurrijke composities. Gemengde techniek + olieverf op papier. Afmeting: H 50 x B 34 cm. In goede staat.


Kavel: 1334

Theo Wolvecamp, Abstracte voorstelling

Resultaat: 325 EUR

Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '89. Nr. 136-150. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 52 x B 68 cm. In goede staat.


Kavel: 1374

Anton Verhoeven, Stilleven met fruit en Roemer

Resultaat: 325 EUR

Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met fruit en Roemer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1381

Wim Wander Kersten, Compositie I

Resultaat: 325 EUR

Wim Wander Kersten. 1908 - 1974. Titel: Compositie I, Nr. 91-16. Olieverf op karton. Afmeting: H 43 x B 58 cm. In goede staat.


Kavel: 1006

Simon Maris, Portret jonge vrouw

Resultaat: 300 EUR

Simon Maris. 1873 - 1935. Portret jonge vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 15 cm. In goede staat.


Kavel: 1091

Mel Ramos, Bandenreclame Le Mans met pin up girl

Resultaat: 300 EUR

Mel Ramos. Nr. 199/500. Bandenreclame Le Mans met pin up girl. Lithografie op papier. Afmeting: H 35 x B 26,5 cm. In goede staat.