Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Peter Westcott, Naturalistisch zeegezicht 1026
Peter Westcott, Naturalistisch zeegezicht
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Aris Knikker, Punter op meer 1027
Aris Knikker, Punter op meer

Resultaat:

900 EUR

Terry Donahue, Landschap met edelherten 1028
Terry Donahue, Landschap met edelherten
Startprijs 500 EUR
Terry Donahue, Landschap met edelhert 1029
Terry Donahue, Landschap met edelhert
Startprijs 500 EUR
Anton Karssen, Stadsgezicht Parijs 1030
Anton Karssen, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 850 EUR
Ikoon Madonna Pieczerko, H 42 x B 32 cm. 1031
Ikoon Madonna Pieczerko, H 42 x B 32 cm.
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Jos Engbersen, Portret Afrikaanse man met fez 1032
Jos Engbersen, Portret Afrikaanse man met fez

Resultaat:

400 EUR

Jos Engbersen, Keniaanse man me bot en hoed 1033
Jos Engbersen, Keniaanse man me bot en hoed
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Jacob Ritsema, Binnenhof met boerenvrouw 1034
Jacob Ritsema, Binnenhof met boerenvrouw

Resultaat:

275 EUR

(Naar) van de Vos, Stal met aap en honden 1035
(Naar) van de Vos, Stal met aap en honden
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Jules Montigny, Paardenspan op landweg 1036
Jules Montigny, Paardenspan op landweg

Resultaat:

650 EUR

Toegeschr. A. A. Borisov, Moskee Istanboel 1037
Toegeschr. A. A. Borisov, Moskee Istanboel
Startprijs 750 EUR
Verkocht
P.G. van Os, Landschap met figuren en paarden 1038
P.G. van Os, Landschap met figuren en paarden

Resultaat:

600 EUR

Jan Sluyters, Hollands dorpsgezicht 1039
Jan Sluyters, Hollands dorpsgezicht
Startprijs 400 EUR
Verkocht
van Noort, Zomers strandgezicht Zandvoort 1040
van Noort, Zomers strandgezicht Zandvoort

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Eef de Weerd, Abstract/figuratief 1042
Eef de Weerd, Abstract/figuratief

Resultaat:

600 EUR

Richard Robjent, Waterlandschap met opvliegende eenden 1044
Richard Robjent, Waterlandschap met opvliegende eenden
Startprijs 150 EUR
Verkocht
W. Lorenz, Reeëen in landschap 1045
W. Lorenz, Reeëen in landschap

Resultaat:

650 EUR

A. Potgieter, Zittend vrouwelijk naakt 1046
A. Potgieter, Zittend vrouwelijk naakt
Startprijs 200 EUR
W. Weissenbruch, Boeren binnenhuis met kippen 1047
W. Weissenbruch, Boeren binnenhuis met kippen
Startprijs 250 EUR
Daan Muhlhaus, Delftse poort Rotterdam 1048
Daan Muhlhaus, Delftse poort Rotterdam
Startprijs 1.200 EUR
F. de Smet, Havengezicht met kerk Ostende 1049
F. de Smet, Havengezicht met kerk Ostende
Startprijs 200 EUR
Verkocht
D. Hoenson, Landschap met Javaanse vrouw 1050
D. Hoenson, Landschap met Javaanse vrouw

Resultaat:

100 EUR

Ongesigneerd, Studie figuren 1051
Ongesigneerd, Studie figuren
Startprijs 200 EUR