Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren breischede
Startprijs 30 EUR

Zilveren breischede, 833/000, met bandelwerk en clip met monogramgravure A.F.A.. 16 cm. iets gedeukt. MT.:P.R.Cabboes, Leeuwarden, 1837-1859. ca 22,6 gram.

Zilveren roomlepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren roomlepel, 833/000, met een peervormige bak voorzien van een geschulpte rand met een voorstelling met een koe. Bevestigd aan een iets gebogen steel met schild en dolfijn. 15 cm. ca 35 gram. S...

Lot antieke knopen
Startprijs 40 EUR

Lot met 11 antieke zilveren knopen, 800/000, gladde modellen. ø14-17,5mm. ca 16,2 gram. Enkelen beschadigd, verder in goede staat

Zilveren strooilepel
Startprijs 45 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd ster en cirkeldecor. Voorzien van een gecontourneerde steel met gestanste bewerking. MT.: onduidelijk jl.:i1868. 16 c...

Zilveren potloot & pen
Startprijs 50 EUR

Zilveren St. dupont pen, 56JCE49, en vergulde pen, Silvermatch. Beide pennen voorzien van een ribbewerking. 12,5-14cm.

Lot lepels en toilet set
Startprijs 50 EUR

Kristallen toiletset met een parfumfles en een doosje met plated deksel en diverse lepels, een zilveren jamlepel en een zilveren schenklepeltje met beidermeier steel. En een lot plated en tinnen lepel...

Zilveren pasteischep
Startprijs 60 EUR

Zilveren pasteischep, 833/000, gecontourneerd model voorzien van een gezaagd blad met floraal decor. De gehele schep is voorzien van floraal graveerwerk. MT.: onduidelijk, vermoedelijk Amsterdam, jl.:...

Cassette met zilveren vork & lepel
Startprijs 60 EUR

Cassette met zilveren vork en lepel, 800/000, met een deels geschulpte steel. 21 cm. totaal ca 136 gram. MT.: Bruckmann & Sohne, Heilbronn. Geplaatst in een zwarte cassette. In goede staat.

Zilveren rond doosje, (hostihouder)
Startprijs 60 EUR

Zilveren doosje, 833/000, rond model met parelrand en een sierlijke monogramgravure J.V.C.. Het doosje is voorzien van een los kristallen binnenbakje en heeft een vergulde binnenzijde. ø 6,5x2cm. Zilv...

Zilveren poederdoos
Startprijs 60 EUR

Zilveren poederdoos, 925/000, ronde doos voorzien van ene gepointilleerd decor met floraal graveerwerk. Sluit slecht. 7,5x0,8mm. Brutogewicht ca 96 gram. In redelijke staat

Zilveren lepels
Startprijs 60 EUR

Lot met zilveren bestek, voorzien van een dessertlepel, Haags lofje, een roomlepel, een suikerschep en een taartvork met gegraveerd biedermeierdecor, een theelepel met wajangfiguur en 4 specerijenlepe...

Zilveren doos (Engeland)
Startprijs 60 EUR

Zilveren doos, 925/000, vierkant heup model, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk. MT.:A & J Zimmerman Limited, Birmingham, jl.: q:1915. 8,5x8,5x1,5cm. ca 121 gram. In goede staat

Lot zilveren lepels
Startprijs 60 EUR

Lot zilveren lepels, met 6 theelepels met een Djokja motief, theelepel met figuur en schip,3 suikerlepels, o.a. met fl1,- munt, een roomlepel met ovale bak, uit model en voorzien van restauratie en ee...

Kandelaren/kristal met zilver
Startprijs 60 EUR

Lot zilver met een kristallen bonbonschaal met deksel op ronde zilveren voet, 835/000, ø14x23cm, minimale chip, en twee kandelaren op ronde voet met filetrand, 925/000. ø8x7cm. In goede staat.

5 Zilveren lepels
Startprijs 60 EUR

Lot met 5 lepels, 835/000, met 3 roomlepels en 2 suikerscheppen. Voorzien van gegraveerde florale bewerking. totaal ca 69 gram. In goede staat

Zilveren lepels en vorkjes, divers
Startprijs 60 EUR

Lot met zilveren lepels en vorkjes, 835/000, met 6 koffielepels met gegraveerde steel en 4 vorkjes met bloemensteel. Totaal 60 gram. In goede staat

Plated chocolade ketel,
Startprijs 60 EUR

Fraai plated chocoladekan, met een bolle buik, een klepdeksel en een ebbenhouten greep. 11x20x17cm. In goede staat.

Lot zilver met o.a. breischede, koker etc.
Startprijs 60 EUR

Lot zilver met een tamboereernaald met agaten heft, een naaldenkoker met ribbewerking, breischede met graveerwerk en een clip en een Djokja zilveren vingerhoed. Totaal ca 58 gram. Diverse gehaltes.

Zilveren lodereindoos
Startprijs 60 EUR

Zilveren lodereindoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model voorzien van gedreven elementen en versierd met graveerwerk. 3x3x5,5cm. ca 21 gram. J.H. van der Meulen, Joure, 1902-1925. In goede staat

Zilveren doos
Startprijs 70 EUR

Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model met lijnendecor en voorzien van een gegraveerd deksel met lijnen en cirkelpatronen. En een afgesleten monogramgravure. MT.: C. van Dam Kooijman, Schoonhoven, ...

Zilveren doos klein
Startprijs 70 EUR

Zilveren doos, 950/000, rechthoekig model voorzien van inkepingen en versierd met graveerwerk. Met een scharnierend deksel. De onderzijde is voorzien van een golvend lijnendecor. De binnenzijde is voo...

3 Delen zilver met ribdecor
Startprijs 70 EUR

Drie delen zilver, 833/000, met een naaldenkoker, een breipenhouder en een vierkant pillendoosje met ribdecor, laatste 2 voorzien van een schilddecor. Allen voorzien van een fijn ribdecor. MT.: onduid...

Zilveren schaal
Startprijs 70 EUR

Rond zilveren schaaltje, 833/000, met een geschulpte rand versierd met afbeeldingen van dieren, o.a. leeuw, aap, olifant, ram en beer. ø 12,5 cm. ca 93 gram. MT.: Wed. W. Visser, Zandvoort jl.:C:1937....

Zilveren lodereindoosje
Startprijs 70 EUR

Zilveren lodereindoosje, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model versierd met graveerwerk met een paard. MT.: Fa. J.H. van der Meulen Joure. jl.:k:1970. 45x40x50mm. ca 31 gram. In goede staat