Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Zilveren specerijenbakjes met blauw glas 26
2 Zilveren specerijenbakjes met blauw glas

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Gouden naaigarnituur 1
Gouden naaigarnituur

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke zilveren kan, 1762 43
Antieke zilveren kan, 1762

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Gero plated bestek 229
Gero plated bestek

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke plated wijnkoeler, H 26 x Ø 22 cm. 193
Antieke plated wijnkoeler, H 26 x Ø 22 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bril met goud 103
Bril met goud

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3 Bijbels met gouden slot 73
3 Bijbels met gouden slot

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Gouden naaigarnituur in kistje 51
Gouden naaigarnituur in kistje

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Odeurflacon met gouden dop 33
Odeurflacon met gouden dop

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zilveren antieke kan, 18e eeuw 6
Zilveren antieke kan, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren kan empire 5
Zilveren kan empire

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren roomkan, 18e eeuw 27
Zilveren roomkan, 18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Kistje met intarsia & naaigerei 225
Kistje met intarsia & naaigerei

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Lot zilveren lepels 185
Lot zilveren lepels

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
BWG sieradendoos, 1930 177
BWG sieradendoos, 1930

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmand 174
Zilveren bonbonmand

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Parfumflacons 98
2 Parfumflacons

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren schaal Jugendstil 48
Zilveren schaal Jugendstil

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 28
Zilveren schaal

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmand klein 226
Zilveren bonbonmand klein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Beschuitbus met zilver 213
Beschuitbus met zilver

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmandje met leeuwenkoppen 208
Zilveren bonbonmandje met leeuwenkoppen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zilveren houder 192
Zilveren houder

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren doos (Engeland) 190
Zilveren doos (Engeland)

Resultaat:

70 EUR