Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee zilveren kandelaren 3
Twee zilveren kandelaren

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Zilveren Bauhaus klok 18
Zilveren Bauhaus klok

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Zilveren bestek 41
Zilveren bestek

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Zilveren vaas, Chinees / Japans 13
Zilveren vaas, Chinees / Japans

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Zilveren koekdoos op onderschotel. 68
Zilveren koekdoos op onderschotel.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Antiek zilveren cabaret, 17e eeuw Nurnberg 38
Antiek zilveren cabaret, 17e eeuw Nurnberg

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Gouden naaigarnituur in kistje 51
Gouden naaigarnituur in kistje

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Zilveren brandewijnkom 84
Zilveren brandewijnkom

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Zilveren specerijen set, 4-delig 171
Zilveren specerijen set, 4-delig

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 2
Zilveren schaal

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Zilveren trommel met onderschotel 37
Zilveren trommel met onderschotel

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2 Zilveren specerijenbakjes met blauw glas 26
2 Zilveren specerijenbakjes met blauw glas

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Zilveren brandewijnkom 67
Zilveren brandewijnkom

Resultaat:

640 EUR

Verkocht
Zilveren koffieservies 16
Zilveren koffieservies

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Groot ovaal zilveren dienblad 7
Groot ovaal zilveren dienblad

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zilveren chocoladekan 32
Zilveren chocoladekan

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zilveren koektrommel met onderschotel 207
Zilveren koektrommel met onderschotel

Resultaat:

535 EUR

Verkocht
Zilveren theepot & comfoor 34
Zilveren theepot & comfoor

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke zilveren theebus, 1807-1809 14
Antieke zilveren theebus, 1807-1809

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke zilveren kan, 1762 43
Antieke zilveren kan, 1762

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Odeurflacon met gouden dop 33
Odeurflacon met gouden dop

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Gouden naaigarnituur 1
Gouden naaigarnituur

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zilveren theebus 170
Zilveren theebus

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren kan empire 5
Zilveren kan empire

Resultaat:

400 EUR