54. Oktoberveiling

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

Zilveren schaal Djokja 29
Zilveren schaal Djokja

350 EUR

Twee kerkelijke kandelaren, H 92 cm. 131
Twee kerkelijke kandelaren, H 92 cm.

350 EUR

Kistje met intarsia & naaigerei 225
Kistje met intarsia & naaigerei

350 EUR

Zilveren miniatuur putti met koets 277
Zilveren miniatuur putti met koets

350 EUR

Zilveren dienblad 21
Zilveren dienblad

340 EUR

Zilveren antieke kan, 18e eeuw 6
Zilveren antieke kan, 18e eeuw

300 EUR

Zilveren schaal Jugendstil 48
Zilveren schaal Jugendstil

300 EUR

Suikercoupe met blauw glas 172
Suikercoupe met blauw glas

300 EUR

Zilveren kan met comfoor 10
Zilveren kan met comfoor

275 EUR

Zilveren kan 45
Zilveren kan

250 EUR

3 Bijbels met gouden slot 73
3 Bijbels met gouden slot

250 EUR

Zilveren schaal 196
Zilveren schaal

250 EUR

Drie zilveren strooiers 77
Drie zilveren strooiers

240 EUR

Zilveren schaal 28
Zilveren schaal

225 EUR

2 Zilveren bonbonmanden 30
2 Zilveren bonbonmanden

225 EUR

Zilveren kan 46
Zilveren kan

225 EUR

Lot zilveren bestek 167
Lot zilveren bestek

225 EUR

Zilveren kandelaar 11
Zilveren kandelaar

200 EUR

Zilveren lepeldoos 56
Zilveren lepeldoos

200 EUR

Zilveren theekan 58
Zilveren theekan

200 EUR

Thorapointer 76
Thorapointer

200 EUR

2 Djokja zilveren schalen 87
2 Djokja zilveren schalen

200 EUR

Zilveren inktstel 99
Zilveren inktstel

200 EUR

Zilveren rammelaar 260
Zilveren rammelaar

200 EUR