Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-  

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
298 Resultaten
Kavel: 289

Zilveren kandelaar

Resultaat: 125 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000, op vierkante voet met parelbewerking, voorzien van een geribde zuil met bovenaan floraal decor en een vierkant gecontourneerd licht met parelbewerking. 8x8x15cm. MT.: Will...


Kavel: 290

Zilveren molen & blaasbalgdoosje

Startprijs 150 EUR

Twee zilveren miniaturen, een molen, 833/000, op 4 bolpoten met draaibare wieken, 6x4x14cm, jl.:A:1910, en blaasbalg, als doosje, met vergulde binnenzijde, versierd met aan één zijde een romantische ...


Kavel: 291

Friese zilveren brandewijnkom

Startprijs 700 EUR

Antieke Friese brandewijnkom, 934/000, op ovale voet gedreven decor met diverse dieren en floraal decor. Voorzien van horizontaal geplaatste grepen met putti. Voorzien van een gepointilleerd monogram:...


Kavel: 292

Twee zilveren kandelaren

Startprijs 1.100 EUR

Stel prachtige zilveren kandelaren, 934/000, op een ronde voet versierd met een bewerkte rand en voorzien van een ronde zuil met acanthusbladeren. Met een vierkant gecontourneerd licht. ø14x28cm. MT.:...


Kavel: 293

Zilveren schaal

Startprijs 225 EUR

Zilveren schaal, 800/000, ovaal model met een getorste rand met kwab-elementen, geplaatst op 4 florale poten. MT.: Bonura & Cu Simano, Palermo. ca 155 gram. 29x19x7cm. In goede staat


Kavel: 294

Zilveren fruitschaal

Startprijs 390 EUR

Zilveren tazza, 925/000, rond model geplaatst op een ronde voet met gezaagd decor. De ronde schaal is voorzien van 4 inkepingen, floraal zaagwerk en gedreven lijnen. Art Deco. MT.: Wilkens & Söhne, Br...


Kavel: 295

Zilveren bonbonmand

Resultaat: 165 EUR

Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal model met gezaagd spijlen- en meanderdecor. de mand is voorzien van een parelrand en 2 leeuwenmacrons met oog. MT.: onduidelijk, jl.:H:1917. 17x10x6cm. 180 gram. I...


Kavel: 296

Zilveren lepeldoos

Resultaat: 200 EUR

Zilveren lepeldoos, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model, geplaatst op 4 klauwpoten. Rijkelijk versierd met florale randen en voorzien van een scharnierend deksel met een voorstelling met figuren...


Kavel: 297

Zilveren lodereindoos

Startprijs 60 EUR

Zilveren lodereindoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model voorzien van gedreven elementen en versierd met graveerwerk. 3x3x5,5cm. ca 21 gram. J.H. van der Meulen, Joure, 1902-1925. In goede staat


Kavel: 298

Zilveren portemonnee

Resultaat: 70 EUR

Klein zilveren beursje, BWG, ovaal model met floraal decor met velour aan de binnenzijde. 6,5x4x2cm. Totaal ca 54 gram. In goede staat