Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Wandelstokken met zilver 265
2 Wandelstokken met zilver

Resultaat:

50 EUR

Twee zilveren suikerstrooiers 266
Twee zilveren suikerstrooiers
Startprijs 120 EUR
Zilveren schaar aan ketting etc. 267
Zilveren schaar aan ketting etc.
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Lot zilveren bestek, hartdecor 268
Lot zilveren bestek, hartdecor

Resultaat:

60 EUR

Zilveren pijpcomfoor 269
Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 120 EUR
Zilveren natfruitschep 270
Zilveren natfruitschep
Startprijs 100 EUR
Zilveren garnituur 271
Zilveren garnituur
Startprijs 100 EUR
Zilveren olie-azijn set 272
Zilveren olie-azijn set
Startprijs 100 EUR
Lot zilver met o.a. breischede, koker etc. 273
Lot zilver met o.a. breischede, koker etc.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Drie kralenbeursjes met zilveren beugel 274
Drie kralenbeursjes met zilveren beugel

Resultaat:

80 EUR

Zilveren soezenmand 275
Zilveren soezenmand
Startprijs 250 EUR
Zilveren fruitschaal 276
Zilveren fruitschaal
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Zilveren miniatuur putti met koets 277
Zilveren miniatuur putti met koets

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 278
Zilveren schaal

Resultaat:

200 EUR

Zilveren schaal 279
Zilveren schaal
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Zilveren mosterpot 280
Zilveren mosterpot

Resultaat:

50 EUR

Zilveren schaal 281
Zilveren schaal
Startprijs 140 EUR
Vier delen zilver 282
Vier delen zilver
Startprijs 80 EUR
Zilveren wijnfles-houder 283
Zilveren wijnfles-houder
Startprijs 375 EUR
Verkocht
2 Zilveren vazen 284
2 Zilveren vazen

Resultaat:

60 EUR

Twee broekstukken 285
Twee broekstukken
Startprijs 120 EUR
Lot antieke knopen 286
Lot antieke knopen
Startprijs 40 EUR
Zilveren beeld 'Stadswachter' 287
Zilveren beeld 'Stadswachter'
Startprijs 1.000 EUR
Zilveren inktpot 288
Zilveren inktpot
Startprijs 500 EUR