Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2022: Naverkoop / After-Sales

AD-  

Nu te koop in de naverkoop

Naverkoop | Standaard veiling
135 Resultaten
Kavel: 5000

Paul Dom, Bronzen beeld

Startprijs 500 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Bronzen portret Marnix D'Haveloose. Op houten sokkel. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.


Kavel: 5001

Frans bronzen beeld, Vrouw met mandoline

Startprijs 1.750 EUR

Zeer groot 19e eeuws Frans bronzen figuur om marmeren sokkel. Vrouw met mandoline. Door Paul Eugène Mengin. 1853 - 1937. Met gietstempel. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.


Kavel: 5002

Antiek bronzen figuur

Startprijs 1.800 EUR

Groot antiek Duits bronzen figuur door Anton Büschelberger, 1869 - 1934. Toekans op tak + wit marmeren basement. Afmeting: 66 x 45 x31 cm. In goede staat.


Kavel: 5003

Zeer grote 17e - 18e eeuwse putti, 73 cm.

Startprijs 950 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse eikenhouten putti. Duitsland. Barok. Afmeting: 73 cm. In goede staat.


Kavel: 5004

Antiek Frans bronzen figuur, H 51 cm.

Startprijs 950 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Naakte vrouw met luit en putti. Door A. de Ranieri. Aristide de Ranieri. 1865 - 1929. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.


Kavel: 5005

Bronzen beeld naar Ossip Zadkine

Startprijs 7.000 EUR

Groot bronzen figuur naar Ossip Zadkine. Gesigneerd O.Z. 20e Eeuw. Zwaaiende mensen in kubistische stijl. Afmeting: 102 x 42 x 24,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5006

Paul Dom, Bronzen beeld

Resultaat: 750 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Bronzen figuur. Moeder met kind in winterkleding. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.


Kavel: 5007

Grote bronzen baviaan

Startprijs 2.800 EUR

Zeer grote bronzen baviaan. Gesigneerd Bugatti. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 19 cm. In goede staat.


Kavel: 5008

Antiek Frans bronzen figuur

Resultaat: 300 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Haan met hagedis. Door Ferdinand Pautrot. 1832 - 1874. Afmeting: 22 x 23 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5009

18e - 19e Eeuws gestoken ridder figuur, H 65 cm.

Startprijs 250 EUR

Groot 18e - 19e eeuws eikenhout gestoken ridderfiguur met wapenschild. Polychromie. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.


Kavel: 5010

Antieke bronzen aap (presse-papier)

Resultaat: 275 EUR

Antieke Art Deco bronzen aap (presse papier). Ontwerp Casimir Brau. 1878 - 1934. Afmeting: 5 cm. In goede staat.


Kavel: 5011

Erotisch bronzen figuur, H 37 cm.

Startprijs 750 EUR

Erotische bronzen Oriëntaalse danseres op basement, de rok van de danseres kan omhoog worden geklapt... 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.


Kavel: 5012

L. Pfeffer, Strijdwagen

Startprijs 450 EUR

Antieke, zeer grote zware strijdwagen van compositie metaal met zwart marmeren basement. Door L. Pfeffer + onleesbare naam. Stukje cape mist bij man. Afmeting: 63 x 70 x 30 cm. In redelijk/goede staat...


Kavel: 5013

Twee antieke bronzen figuren

Startprijs 220 EUR

Twee antieke bronzen figuren op houten basement. 19e Eeuw. Vrouw met koren + soldaat met geweer. Afmeting: H 36 - 38 cm. In goede staat.


Kavel: 5014

Antiek Frans bronzen figuur

Startprijs 325 EUR

Antiek Frans brons verguld figuur. Verliefde jongen en meisje. Door Georges Omerth. 1895 - 1925. Afmeting: H 34 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 5015

Antieke Duitse Madonna, 1800

Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse houtgestoken gepolychromeerde Madonna. Barok. Circa 1800. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.


Kavel: 5016

Twee bronzen putti's

Startprijs 1.000 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen putti's. Jongen + meisje. Gebruneerd. Afmeting: 28 cm. In goede staat.


Kavel: 5017

Bronzen figuur, Griekse vrouw met fluit

Startprijs 850 EUR

19e Eeuws bronzen figuur op marmeren basement. Griekse vrouw met fluit. Gietstempel Suisse Freres. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.


Kavel: 5018

Franse bronzen schaal, Ø 33,5 cm.

Startprijs 350 EUR

Grote Franse bronzen schaal met paarden/figuren decor. Door Max Le Verrier. 1891 - 1973. Afmeting: 4,5 x Ø 33,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5019

Bronzen damesportret

Startprijs 750 EUR

Groot bronzen negroïde? dames portret. Circa 1930 - 1950. Mooie kwaliteit. Afmeting: 36 x 26 x 24 cm. In goede staat.


Kavel: 5020

Schwarzwalder figuur, 1880

Startprijs 300 EUR

Groot antiek Schwarzwalder snijwerk figuur van notenhout. Circa 1880. Edelhert met roofvogel. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.


Kavel: 5021

Kunstwerk van Harry Spannenburg

Startprijs 200 EUR

Groot modern smeedijzeren kunstwerk met glas, door Harry Spannenburg (Almelo). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 x 80 x 8 cm. In goede staat.


Kavel: 5022

Bronzen sculptuur door Marijke Ravenswaaij, H 17 cm.

Startprijs 150 EUR

Bronzen figuur door Marijke Ravenswaaij-Deege. + C.V. Tweede helft 20e eeuw. Musicerende figuren. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5023

Bronzen figuur, Naakte dame

Resultaat: 170 EUR

Gesigneerd groot modern bronzen figuur op marmeren basement. Gesigneerd Koting + onduidelijk naam. Staande naakte dame. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.