Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gaper (drogist/apotheek) 5025
Gaper (drogist/apotheek)
Startprijs 100 EUR
Bronzen figuur, Naakte dame op stoel 5024
Bronzen figuur, Naakte dame op stoel
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Naakte dame 5023
Bronzen figuur, Naakte dame

Resultaat:

170 EUR

Bronzen sculptuur door Marijke Ravenswaaij, H 17 cm. 5022
Bronzen sculptuur door Marijke Ravenswaaij, H 17 cm.
Startprijs 150 EUR
Kunstwerk van Harry Spannenburg 5021
Kunstwerk van Harry Spannenburg
Startprijs 200 EUR
Schwarzwalder figuur, 1880 5020
Schwarzwalder figuur, 1880
Startprijs 300 EUR
Bronzen damesportret 5019
Bronzen damesportret
Startprijs 750 EUR
Franse bronzen schaal, Ø 33,5 cm. 5018
Franse bronzen schaal, Ø 33,5 cm.
Startprijs 350 EUR
Bronzen figuur, Griekse vrouw met fluit 5017
Bronzen figuur, Griekse vrouw met fluit
Startprijs 850 EUR
Twee bronzen putti's 5016
Twee bronzen putti's
Startprijs 1.000 EUR
Antieke Duitse Madonna, 1800 5015
Antieke Duitse Madonna, 1800
Startprijs 250 EUR
Antiek Frans bronzen figuur 5014
Antiek Frans bronzen figuur
Startprijs 325 EUR
Twee antieke bronzen figuren 5013
Twee antieke bronzen figuren
Startprijs 220 EUR
L. Pfeffer, Strijdwagen 5012
L. Pfeffer, Strijdwagen
Startprijs 450 EUR
Erotisch bronzen figuur, H 37 cm. 5011
Erotisch bronzen figuur, H 37 cm.
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Antieke bronzen aap (presse-papier) 5010
Antieke bronzen aap (presse-papier)

Resultaat:

275 EUR

18e - 19e Eeuws gestoken ridder figuur, H 65 cm. 5009
18e - 19e Eeuws gestoken ridder figuur, H 65 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Antiek Frans bronzen figuur 5008
Antiek Frans bronzen figuur

Resultaat:

300 EUR

Grote bronzen baviaan 5007
Grote bronzen baviaan
Startprijs 2.800 EUR
Verkocht
Paul Dom, Bronzen beeld 5006
Paul Dom, Bronzen beeld

Resultaat:

750 EUR

Bronzen beeld naar Ossip Zadkine 5005
Bronzen beeld naar Ossip Zadkine
Startprijs 7.000 EUR
Antiek Frans bronzen figuur, H 51 cm. 5004
Antiek Frans bronzen figuur, H 51 cm.
Startprijs 950 EUR
Zeer grote 17e - 18e eeuwse putti, 73 cm. 5003
Zeer grote 17e - 18e eeuwse putti, 73 cm.
Startprijs 950 EUR
Antiek bronzen figuur 5002
Antiek bronzen figuur
Startprijs 1.800 EUR