Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen jachthond
Resultaat: 80 EUR

Modern bronzen figuur. Jachthond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 45 x 8 cm. In goede staat.

Bronzen boekensteun
Resultaat: 110 EUR

Bronzen met marmeren boekensteun in Art Deco-stijl. Gesigneerd Francois Pompon. Duif. 21e Eeuw. Afmeting: 26,5 x 20 x 11,5 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Resultaat: 425 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

19e Eeuws religieus houtgesneden wandsculptuur
Resultaat: 250 EUR

Grote 19e eeuwse houtgesneden religieuze wandsculptuur met polychromie. Afmeting: 59 x 16 x 14 cm. In goede staat.

Moderne bronzen sculptuur
Resultaat: 200 EUR

Moderne bronzen sculptuur op marmeren basement. Verso naakte dame. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Bronzen goudfazant, 1925
Startprijs 80 EUR

Grote Art Deco bronzen goudfazant. Circa 1925. Afmeting: 26 x 46 x 13 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Resultaat: 160 EUR

Groot bronzen figuur. Jockey te paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 62 x 16 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Panter
Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur. Panter op marmeren basement. Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Bronzen figuren
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws bronzen figuur. Jongen op kussen met kapotte trommel. Afmeting: 9 x 10,5 x 7 cm. In goede staat.

Twee bronzen figuren
Startprijs 100 EUR

Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Vrouw met gitaar op marmeren basement. En een lezend meisje, twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Paardenmenner
Startprijs 350 EUR

19e Eeuws Frans bronzen figuur. Paardenmenner. Naar Coustou. Afmeting: 37 x 32 x 13 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Tijger
Resultaat: 140 EUR

Koud beschilderde bronzen tijger in Weense stijl. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 16 x 5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Meisje
Resultaat: 120 EUR

Bronzen figuur. Meisje op marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Chipparus (meisje met jurk). Gesigneerd. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, H 25,5 cm.
Startprijs 110 EUR

Bronzen figuur in jugendstil-stijl. Figuur op marmeren sokkel. 20e Eeuw. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen figuur, Hond aan boomstam
Resultaat: 350 EUR

Groot 19e eeuws bronzen figuur. Door Ch. Valton, 1851 - 1918. Titel: Passez au Arge. Hond aan boomstam. Afmeting: 47 x 34 x 18 cm. In goede staat.

Twee Chinese bronzen paarden
Resultaat: 90 EUR

Twee Chinese bronzen paarden. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Twee Afrikaanse bronzen figuren, H 14 - 15 cm.
Startprijs 70 EUR

Twee Afrikaanse bronzen figuren. Man + vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 14 - 15 cm. In goede staat.

Bronzen windhond
Resultaat: 250 EUR

Grote bronzen windhond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 100 x 44 cm. In goede staat.

Bronzen windhond
Resultaat: 225 EUR

Grote bronzen windhond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 80 x 35 cm. In goede staat.

Antieke sculptuur van Napoleon Bonaparte, H 27 cm.
Startprijs 120 EUR

Antieke sculptuur van Napoleon Bonaparte. 19e Eeuw. Gietijzer. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Voluptueuse naakte vrouw
Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Voluptueuze naakte vrouw. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Grote bronzen strijdwagen
Startprijs 2.250 EUR

Zeer grote gesigneerde bronzen strijdwagen op zwaar marmeren basement. Edmond Hoyois, 1882 - 1981. Afmeting: 43 x 69 x 22 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Startprijs 190 EUR

Antiek Fries bronzen figuur met degen en boek op onyx basement. Omachs de Gaula. Afmeting: 26 x 31 x 14,5 cm. In goede staat.

Groot marmeren figuur
Startprijs 400 EUR

Zeer groot erotisch marmeren gepolijst figuur door Carlos de Almeida uit 1990. Afmeting: 50 x 43 x 65 cm. In goede staat.

Gaper (drogist/apotheek)
Startprijs 100 EUR

Oude of antieke gipsen gaper met polychromie. Apotheek/drogist teken. Afmeting: 51 x 42 x 26 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte dame op stoel
Startprijs 750 EUR

Bronzen figuur. Naakte dame op stoel. Gesigneerd Dalou. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 26 x 17 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte dame
Resultaat: 170 EUR

Gesigneerd groot modern bronzen figuur op marmeren basement. Gesigneerd Koting + onduidelijk naam. Staande naakte dame. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur door Marijke Ravenswaaij, H 17 cm.
Startprijs 150 EUR

Bronzen figuur door Marijke Ravenswaaij-Deege. + C.V. Tweede helft 20e eeuw. Musicerende figuren. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Kunstwerk van Harry Spannenburg
Startprijs 200 EUR

Groot modern smeedijzeren kunstwerk met glas, door Harry Spannenburg (Almelo). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 x 80 x 8 cm. In goede staat.

Schwarzwalder figuur, 1880
Startprijs 300 EUR

Groot antiek Schwarzwalder snijwerk figuur van notenhout. Circa 1880. Edelhert met roofvogel. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Bronzen damesportret
Startprijs 750 EUR

Groot bronzen negroïde? dames portret. Circa 1930 - 1950. Mooie kwaliteit. Afmeting: 36 x 26 x 24 cm. In goede staat.

Franse bronzen schaal, Ø 33,5 cm.
Startprijs 350 EUR

Grote Franse bronzen schaal met paarden/figuren decor. Door Max Le Verrier. 1891 - 1973. Afmeting: 4,5 x Ø 33,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Griekse vrouw met fluit
Startprijs 850 EUR

19e Eeuws bronzen figuur op marmeren basement. Griekse vrouw met fluit. Gietstempel Suisse Freres. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Twee bronzen putti's
Startprijs 1.000 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen putti's. Jongen + meisje. Gebruneerd. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Antieke Duitse Madonna, 1800
Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse houtgestoken gepolychromeerde Madonna. Barok. Circa 1800. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen figuur
Startprijs 325 EUR

Antiek Frans brons verguld figuur. Verliefde jongen en meisje. Door Georges Omerth. 1895 - 1925. Afmeting: H 34 cm. In zeer goede staat.

Twee antieke bronzen figuren
Startprijs 220 EUR

Twee antieke bronzen figuren op houten basement. 19e Eeuw. Vrouw met koren + soldaat met geweer. Afmeting: H 36 - 38 cm. In goede staat.

L. Pfeffer, Strijdwagen
Startprijs 450 EUR

Antieke, zeer grote zware strijdwagen van compositie metaal met zwart marmeren basement. Door L. Pfeffer + onleesbare naam. Stukje cape mist bij man. Afmeting: 63 x 70 x 30 cm. In redelijk/goede staat...

Erotisch bronzen figuur, H 37 cm.
Startprijs 750 EUR

Erotische bronzen Oriëntaalse danseres op basement, de rok van de danseres kan omhoog worden geklapt... 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Antieke bronzen aap (presse-papier)
Resultaat: 275 EUR

Antieke Art Deco bronzen aap (presse papier). Ontwerp Casimir Brau. 1878 - 1934. Afmeting: 5 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuws gestoken ridder figuur, H 65 cm.
Startprijs 250 EUR

Groot 18e - 19e eeuws eikenhout gestoken ridderfiguur met wapenschild. Polychromie. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen figuur
Resultaat: 300 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Haan met hagedis. Door Ferdinand Pautrot. 1832 - 1874. Afmeting: 22 x 23 x 10 cm. In goede staat.

Grote bronzen baviaan
Startprijs 2.800 EUR

Zeer grote bronzen baviaan. Gesigneerd Bugatti. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 19 cm. In goede staat.

Paul Dom, Bronzen beeld
Resultaat: 750 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Bronzen figuur. Moeder met kind in winterkleding. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Bronzen beeld naar Ossip Zadkine
Startprijs 7.000 EUR

Groot bronzen figuur naar Ossip Zadkine. Gesigneerd O.Z. 20e Eeuw. Zwaaiende mensen in kubistische stijl. Afmeting: 102 x 42 x 24,5 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen figuur, H 51 cm.
Startprijs 950 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Naakte vrouw met luit en putti. Door A. de Ranieri. Aristide de Ranieri. 1865 - 1929. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Zeer grote 17e - 18e eeuwse putti, 73 cm.
Startprijs 950 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse eikenhouten putti. Duitsland. Barok. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Startprijs 1.800 EUR

Groot antiek Duits bronzen figuur door Anton Büschelberger, 1869 - 1934. Toekans op tak + wit marmeren basement. Afmeting: 66 x 45 x31 cm. In goede staat.