Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen figuur, Deiana met boog
Resultaat: 120 EUR

Bronzen figuur. Deiana met boog, op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Golfer
Resultaat: 60 EUR

Bronzen figuur. Golfspeler op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Vrouwe Justitia
Startprijs 120 EUR

Bronzen vrouwe Justitia met zwaard, op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld van H. Moreau
Startprijs 1.350 EUR

Grote antieke Franse bronzen figurengroep op marmeren basement. Door Hippolyte Moreau. 1832 - 1927. Titel; Un secret medaille au salon. Mooie patina. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Albasten sculptuur, H 23 cm.
Startprijs 80 EUR

Albasten sculptuur door Puck van Ameijden-van Duijn. Tweede helft 20e eeuw. Titel: Wind. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Twee bronzen soldaten
Startprijs 200 EUR

Twee bronzen soldaten op marmeren basement. Arabische + Franse soldaat. Verguld + verzilverd/plated. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 - 26 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Cavalerist te paard
Startprijs 250 EUR

Bronzen ruiter op marmeren basement. Cavalerist te paard trekt sabel. Verguld + verzilverd/plated. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 23 x 14 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Vrouw met tamboerijn
Startprijs 350 EUR

Gesigneerd antiek bronzen figuur. Vrouw met tamboerijn. Titel: Mignon. Maker: Muhletaler. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Edelman
Startprijs 450 EUR

19e Eeuwse bronzen edelman. Door Emile Victor Blavier. Mooie patina. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Vroeg 19e eeuwse terracotta Madonna
Startprijs 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse terracotta Madonna. Stukje arm van kindje mist. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke terracotta Madonna, 1800
Startprijs 80 EUR

Antieke terracotta Madonna met polychromie. Barok. Circa 1800. Arm mist + chips. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Vroeg 18e eeuwse terracotta Madonna
Resultaat: 150 EUR

Vroeg 18e eeuwse Zuid Europese terracotta gepolychromeerde Madonna met cherubijn koppen. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Madonna, H 41 cm.
Resultaat: 40 EUR

Gepolychromeerde Madonna met vergulding. 19e - 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Twee dier figuren
Resultaat: 100 EUR

Twee metalen figuren. 20e Eeuw. 1. Zwaan, compositie metaal, bronskleurin, circa 1900. 2. Kangaroo van messing. Afmeting: H 18 - 21 cm. In goede staat.

Antieke Franse plaquette van brons
Startprijs 350 EUR

Antiek Frans bronzen wandreliëf door Ferdinand Barbedienne. 1810 - 1892. Moeder met kinderen na verhaal Mozes. Afmeting: 5 x Ø 32 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil buste, H 42 cm.
Startprijs 450 EUR

Antieke bronzen plated Franse Jugendstil buste. Titel: Nymphe. Door E. Villanis. 1858 - 1914. Behoeft reiniging. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Antiek bronzen Jugendstil figuur, H 25,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Antiek bronzen Jugendstil figuur. Circa 1900. Dame met olielamp. Ongesigneerd. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Beeld van clown, M. le Verrier
Startprijs 350 EUR

Frans bronzen Art Deco figuur op marmeren basement. Door Max Le Verrier. 1891 - 1973. Pierrot. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Bronzen figurengroep, Jongen en meisje op hek
Resultaat: 50 EUR

Bronzen figurengroep. 20e Eeuw. Jongen en meisje op hek. Afmeting: 17 x 25 x 11 cm. In goede staat.

Antieke buste door J. Dommisse
Startprijs 150 EUR

Antieke terracotta buste van een jongeman. Bronskleurig gepatineerd. Door J. Dommisse. 1878 - 1955. Afmeting: 35 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Maria met kind
Resultaat: 105 EUR

19e Eeuwse bronzen Madonna met kind. Op marmeren sokkel. Gotische stijl. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Jonge vrouw met duif
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws bronzen figuur. Jonge vrouw met duif, op houten sokkel. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

G. van der Straeten, Buste van jonge vrouw
Resultaat: 160 EUR

Antieke Jugendstil buste van een jonge dame op rood marmeren sokkel. Door G. van der Straeten. 1856 - 1928. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Twee antieke bronzen figuren
Startprijs 50 EUR

Twee antieke bronzen figuren. 1x Hond op sokkel, circa 1840. 1x Ruiter te paard, circa 1900. Afmeting: H 11 - 22 cm. In goede staat.

Twee bronzen figuren, Modern + visser
Resultaat: 40 EUR

Twee figuren. 20e Eeuw. (1) Modern, brons (monogram). (2) Visser, compositie metaal. Afmeting: H 25 - 36 cm. In goede staat.

Spirit of Ecstacy figuur (Rolls Royce)
Startprijs 2.200 EUR

Zeer groot plated bronzen figuur. Spirit of Ecstacy figuur (Rolls Royce) figuur op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 116 x 60 x 58 cm. In goede staat.

Bronzen panter (naar R. Bugatti)
Resultaat: 1.200 EUR

Bronzen panter. Gesigneerd. Naar R. Bugatti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 46 x 7 cm. In goede staat.

Japans bronzen beeld, H 31 cm.
Startprijs 450 EUR

Gesigneerd groot antiek Japans bronzen figuur. Circa 1900. Japanse vrouw met korf. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, 1900
Startprijs 200 EUR

Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Brief lezende oudere heer met baard. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Drie oude dieren figuren
Resultaat: 80 EUR

Drie oude bronzen/messing dieren figuren. Twee honden + paard. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.

4x Afrikaans figuur
Resultaat: 30 EUR

Vier Afrikaanse hardhout gesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 65 cm. In goede staat.

Indisch bronzen orkest
Startprijs 250 EUR

Indisch bronzen orkest met tien musicerende figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.

Antieke figurengroep
Startprijs 300 EUR

Gesigneerde antieke gietijzeren figurengroep. Kozakken ruiters. Russisch, Kyrillisch. Met bodemmerk. Afmeting: 28 x 22 x 19 cm. In goede staat.

Drie antieke Heilig beelden
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke Heilig beelden. Circa 1900. Gips, polychromie. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: H 45 - 63 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke bloempot in fontein-vorm
Resultaat: 375 EUR

Antieke zware compositie metalen Jugendstil bloempot met dame en faun, in fontein-vorm. Circa 1900. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Beeld van Bartje, H 60 cm.
Startprijs 50 EUR

Zwaar oud compositie materiaal figuur. Holland. Bartje (= Bartje Bartels uit Drente/'Ik bid nie veur brune bonen'). 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, 1900
Startprijs 80 EUR

Antiek bronzen figuur. Elegante dame. Deels verguld. Circa 1900. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Drie oude houten beelden, H 37 - 66 cm.
Resultaat: 40 EUR

Drie oude houtgesneden figuren. Onder andere Balinees. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 -66 cm. In goede staat.