54. Oktoberveiling

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

Twee delen aardewerk 5055
Twee delen aardewerk
Startprijs 40 EUR
Modern figuur, Corpulente naakte dame 5077
Modern figuur, Corpulente naakte dame
Startprijs 40 EUR
Afrikaans houten beeld 5065
Afrikaans houten beeld
Startprijs 50 EUR
Drie delen brons 5071
Drie delen brons
Startprijs 50 EUR
Antiek bronzen figuur, 1900 5074
Antiek bronzen figuur, 1900
Startprijs 50 EUR
Vroeg 19e eeuwse terracotta Madonna 5106
Vroeg 19e eeuwse terracotta Madonna
Startprijs 50 EUR
Twee antieke bronzen figuren 5120
Twee antieke bronzen figuren
Startprijs 50 EUR
Beeld van Bartje, H 60 cm. 5132
Beeld van Bartje, H 60 cm.
Startprijs 50 EUR
Drie bronzen figuren 5051
Drie bronzen figuren
Startprijs 60 EUR
Vier bronzen figuren 5089
Vier bronzen figuren
Startprijs 60 EUR
Twee Afrikaanse bronzen figuren, H 14 - 15 cm. 5033
Twee Afrikaanse bronzen figuren, H 14 - 15 cm.
Startprijs 70 EUR
Bronzen goudfazant, 1925 5044
Bronzen goudfazant, 1925
Startprijs 80 EUR
Antiek terracotta figuur, H 62 cm. 5060
Antiek terracotta figuur, H 62 cm.
Startprijs 80 EUR
Gesigneerd bronzen figuur 5064
Gesigneerd bronzen figuur
Startprijs 80 EUR
Twee antieke Franse figuren 5073
Twee antieke Franse figuren
Startprijs 80 EUR
Twee Franse bronzen figuren, 1880 5075
Twee Franse bronzen figuren, 1880
Startprijs 80 EUR
Negen oude Afrikaanse figuren 5076
Negen oude Afrikaanse figuren
Startprijs 80 EUR
Twee antieke boeddhistische monniken 5080
Twee antieke boeddhistische monniken
Startprijs 80 EUR
Albasten sculptuur, H 23 cm. 5101
Albasten sculptuur, H 23 cm.
Startprijs 80 EUR
Antieke terracotta Madonna, 1800 5107
Antieke terracotta Madonna, 1800
Startprijs 80 EUR
Antiek bronzen figuur, 1900 5133
Antiek bronzen figuur, 1900
Startprijs 80 EUR
Gaper (drogist/apotheek) 5025
Gaper (drogist/apotheek)
Startprijs 100 EUR
Twee bronzen figuren 5040
Twee bronzen figuren
Startprijs 100 EUR
Chinees tinnen portret, 1930 5091
Chinees tinnen portret, 1930
Startprijs 100 EUR