Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2022: Naverkoop / After-Sales

AD-  

Nu te koop in de naverkoop

Naverkoop | Standaard veiling
50 Resultaten
Kavel: 5088

Frans bronzen figuur

Resultaat: 1.200 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Man met haan en wolf. Door Auguste de Wever. 1836 - 1910. Le conseiller double plaisir de tromper le trompeur. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5123

Bronzen panter (naar R. Bugatti)

Resultaat: 1.200 EUR

Bronzen panter. Gesigneerd. Naar R. Bugatti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 46 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 5006

Paul Dom, Bronzen beeld

Resultaat: 750 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Bronzen figuur. Moeder met kind in winterkleding. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.


Kavel: 5047

Bronzen sculptuur

Resultaat: 425 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5131

Antieke bloempot in fontein-vorm

Resultaat: 375 EUR

Antieke zware compositie metalen Jugendstil bloempot met dame en faun, in fontein-vorm. Circa 1900. Afmeting: 41 cm. In goede staat.


Kavel: 5035

Bronzen figuur, Hond aan boomstam

Resultaat: 350 EUR

Groot 19e eeuws bronzen figuur. Door Ch. Valton, 1851 - 1918. Titel: Passez au Arge. Hond aan boomstam. Afmeting: 47 x 34 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 5008

Antiek Frans bronzen figuur

Resultaat: 300 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Haan met hagedis. Door Ferdinand Pautrot. 1832 - 1874. Afmeting: 22 x 23 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5010

Antieke bronzen aap (presse-papier)

Resultaat: 275 EUR

Antieke Art Deco bronzen aap (presse papier). Ontwerp Casimir Brau. 1878 - 1934. Afmeting: 5 cm. In goede staat.


Kavel: 5032

Bronzen windhond

Resultaat: 250 EUR

Grote bronzen windhond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 100 x 44 cm. In goede staat.


Kavel: 5046

19e Eeuws religieus houtgesneden wandsculptuur

Resultaat: 250 EUR

Grote 19e eeuwse houtgesneden religieuze wandsculptuur met polychromie. Afmeting: 59 x 16 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 5031

Bronzen windhond

Resultaat: 225 EUR

Grote bronzen windhond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 80 x 35 cm. In goede staat.


Kavel: 5045

Moderne bronzen sculptuur

Resultaat: 200 EUR

Moderne bronzen sculptuur op marmeren basement. Verso naakte dame. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.


Kavel: 5023

Bronzen figuur, Naakte dame

Resultaat: 170 EUR

Gesigneerd groot modern bronzen figuur op marmeren basement. Gesigneerd Koting + onduidelijk naam. Staande naakte dame. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.


Kavel: 5083

Antieke vergulde houten Madonna, H 52 cm.

Resultaat: 170 EUR

Antieke vergulde houtgesneden Madonna. Frankrijk. Circa 1800. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.


Kavel: 5029

Bronzen beeld, Voluptueuse naakte vrouw

Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Voluptueuze naakte vrouw. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.


Kavel: 5042

Bronzen figuur, Panter

Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur. Panter op marmeren basement. Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 31 cm. In goede staat.


Kavel: 5043

Bronzen figuur

Resultaat: 160 EUR

Groot bronzen figuur. Jockey te paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 62 x 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5086

Bronzen figuur, Geknevelde man

Resultaat: 160 EUR

Modern bronzen figuur op marmeren basement. Geknevelde man. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.


Kavel: 5119

G. van der Straeten, Buste van jonge vrouw

Resultaat: 160 EUR

Antieke Jugendstil buste van een jonge dame op rood marmeren sokkel. Door G. van der Straeten. 1856 - 1928. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Kavel: 5108

Vroeg 18e eeuwse terracotta Madonna

Resultaat: 150 EUR

Vroeg 18e eeuwse Zuid Europese terracotta gepolychromeerde Madonna met cherubijn koppen. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.


Kavel: 5038

Bronzen beeld, Tijger

Resultaat: 140 EUR

Koud beschilderde bronzen tijger in Weense stijl. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 16 x 5 cm. In goede staat.


Kavel: 5037

Bronzen figuur, Meisje

Resultaat: 120 EUR

Bronzen figuur. Meisje op marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Chipparus (meisje met jurk). Gesigneerd. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5041

Bronzen figuren

Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws bronzen figuur. Jongen op kussen met kapotte trommel. Afmeting: 9 x 10,5 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 5084

Modern bronzen masker, H 33 cm.

Resultaat: 120 EUR

Modern bronzen masker op marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.