Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen jachthond
Resultaat: 80 EUR

Modern bronzen figuur. Jachthond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 45 x 8 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse zachthout figuren
Startprijs 180 EUR

Twee 18e eeuwse houtgesneden figuren (zachthout). Vleugels missen + hoorn des overvloeds mist. Afmeting: 44 - 45 cm. In redelijke staat.

Drie bronzen figuren
Startprijs 60 EUR

Drie bronzen figuren. 20e Eeuw. Muzikanten. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Startprijs 120 EUR

Bronzen figuur, Romeinse estafette loper. Gemerkt A.K. 20e Eeuw. Nr. 4/244. Afmeting: 28 x 22 x 20 cm. In goede staat.

Twee bronzen flamingo's
Startprijs 2.500 EUR

Twee grote bronzen flamingo's op waare grote. Afmeting: 97 / 129 cm. 21e Eeuw. In goede staat.

Antiek Heilig figuur, H 63 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Groot antiek religieus houtgesneden Heilig figuur met originele polychromie + vergulding. Renaissance. Circa 1700. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Twee delen aardewerk
Startprijs 40 EUR

Twee delen oud/antiek aardewerk. 1x Bisquit porseleinen vrouw met tamboerijn, circa 1900, gemerkt. 1x Groot modern terracotta geglazuurd figuur, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 22 - 44 cm. In goede sta...

Bronzen beeld, Varken
Resultaat: 110 EUR

Groot koudbeschilderd bronzen varken in Weense stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 20 x7 cm. In goede staat.

Bronzen figurengroep
Startprijs 300 EUR

Moderne bronzen beeldengroep. Leeuwin met welpen op marmeren basement. Afmeting: 29 x 43 x 20 cm. In goede staat.

Twee bronzen
Resultaat: 50 EUR

Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén groot Afrikaans musicerend figuur + hond die frisbee vangt. Gemonteerd op houten sokkel. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Resultaat: 100 EUR

Antiek bronzen figuur. Duivel. Weense stijl. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 17 x 5,5 cm. In goede staat.

Antiek terracotta figuur, H 62 cm.
Startprijs 80 EUR

Antiek terracotta figuur. Frankrijk. Circa 1900. Vrouw snijdt kaas. Onduidelijk gesigneerd. Hoofd gelijmd. Afmeting: H 62 cm. In redelijke staat.

Antiek Frans figuur, 1880
Startprijs 250 EUR

Groot antiek Frans compositie metalen figuur op rood-marmeren basement. Le Triomphe Sportif, door A.J. Scotte. Circa 1880. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese poortwachters leeuwen
Startprijs 1.000 EUR

Twee oude Chinese bronzen tempelleeuwen met halsbanden. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, H 42 cm.
Startprijs 150 EUR

Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Jongen met oesterschelp. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Gesigneerd bronzen figuur
Startprijs 80 EUR

Gesigneerd bronzen figuur. 20e Eeuw. Arabische jongen op marmeren sokkel. Gesigneerd Preifs + gietstempel Parijs. Na-gietsel. Afmeting: 20 - 27 cm. In goede staat.

Afrikaans houten beeld
Startprijs 50 EUR

Groot Afrikaans hardhouten gestoken sculptuur met vele Afrikaanse figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Drie Indonesische hardhouten beelden
Startprijs 150 EUR

Drie grote oude Indonesische hardhouten gesneden beelden van vissers. 20e Eeuw. Afmeting: 42 - 64 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Mannelijk naakt
Startprijs 900 EUR

Gesigneerd A. Rodin. Naar. 20e Eeuw. Bronzen figuur. Mannelijk naakt op natuurstenen basement. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Grijpvogel
Startprijs 140 EUR

Art Deco-stijl bronzen grijpvogel op marmeren basement. Gesigneerd Wilhelm K. 21e Eeuw. Afmeting: 22 x 29 x 12 cm. In goede staat.

Antiek Mariabeeld van gips, H 58 cm.
Resultaat: 60 EUR

Antiek Mariabeeld van gips. Circa 1900. Moeder Maria bescherm ons Vlaanderen. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Dame met windhond
Startprijs 120 EUR

Bronzen jugendstil-stijl figuur. Dame met windhond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Drie delen brons
Startprijs 50 EUR

Drie delen brons. 20e Eeuw. Bestaande uit: Grote penning Clemenceau 1917 - 1919 Foch, Armees Alliees WO I etc. Afmeting: Ø 9,6 cm. En twee musicerende putti's, 20e eeuw, afmeting: H 14 cm. In goede st...

Antiek Frans figuur, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antiek Frans figuur. Circa 1900. Jongen met mes. Compositie metaal. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.