Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden naaigarnituur 1
Gouden naaigarnituur

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 2
Zilveren schaal

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Twee zilveren kandelaren 3
Twee zilveren kandelaren

Resultaat:

1.600 EUR

Zilveren doos met portret 4
Zilveren doos met portret
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Zilveren kan empire 5
Zilveren kan empire

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren antieke kan, 18e eeuw 6
Zilveren antieke kan, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Groot ovaal zilveren dienblad 7
Groot ovaal zilveren dienblad

Resultaat:

550 EUR

Zware zilveren broodmand 8
Zware zilveren broodmand
Startprijs 1.600 EUR
Zilveren gezaagde broodmand 9
Zilveren gezaagde broodmand
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Zilveren kan met comfoor 10
Zilveren kan met comfoor

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar 11
Zilveren kandelaar

Resultaat:

200 EUR

Juwelendoos met zilverwerk 12
Juwelendoos met zilverwerk
Startprijs 560 EUR
Verkocht
Zilveren vaas, Chinees / Japans 13
Zilveren vaas, Chinees / Japans

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Antieke zilveren theebus, 1807-1809 14
Antieke zilveren theebus, 1807-1809

Resultaat:

450 EUR

Zilveren ovale doos 15
Zilveren ovale doos
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Zilveren koffieservies 16
Zilveren koffieservies

Resultaat:

600 EUR

Zilveren schaal met hengsel 17
Zilveren schaal met hengsel
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
Zilveren Bauhaus klok 18
Zilveren Bauhaus klok

Resultaat:

1.300 EUR

Zilveren doos, 18e eeuw 19
Zilveren doos, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Odeurflesje met gouden dop 20
Odeurflesje met gouden dop

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad 21
Zilveren dienblad

Resultaat:

340 EUR

Zilveren moccakan 22
Zilveren moccakan
Startprijs 130 EUR
Zilveren broodmand 23
Zilveren broodmand
Startprijs 360 EUR
Twee zilveren hanen 24
Twee zilveren hanen
Startprijs 800 EUR