Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2022

-  

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00  |  Voorbiedingen afgeven

Huidig | Standaard veiling
2952 Resultaten
Kavel: 193

Antieke plated wijnkoeler, H 26 x Ø 22 cm.

Startprijs 50 EUR

Zware antieke plated wijnkoeler met ijscompartiment. Kratervorm. Afmeting: H 26 x Ø 22 cm. In goede staat.


Kavel: 7001

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13,5 cm.

Startprijs 200 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met lange lijs in landschap decor. Met zilveren montuur (later). Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.


Kavel: 4077

6x Cesca (Breuer) stoelen

Startprijs 200 EUR

Zes Cesca stoelen. Ontwerp Marcel Breuer. Met chroom geëboniseerd hout + biezen vlechtwerk. Wel wat gebruikssporen. Afmeting: 83 x 55 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4054

Eiken Art Deco bank

Startprijs 80 EUR

Hollandse eikenhouten Art Deco bank. Houtgepind. Circa 1930. Afmeting: 45 x 32 x 154 cm. In goede staat.


Kavel: 4024

Tuinstel (bank + 2 stoelen)

Startprijs 150 EUR

Goede kwaliteit tuinstel. Bank + twee armleunstoelen. Groen gelakt hout met metaal. Afmeting: 86 x 125 x 60 cm. / 86 x 60 x 58 cm. De armleuningen zijn met ramskoppen versierd en de voeten met bokkepo...


Kavel: 3508

Grote Zaanse klok

Startprijs 150 EUR

Zeer grote 19e eeuwse wortelnoten Zaanse klok met atlas + wekkerfunctie. Afmeting: 73 cm. In goede staat.


Kavel: 2716

Antieke sabel + Indonesische dolk

Startprijs 50 EUR

Antieke sabel + Indonesische dolk. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: L 36 - 90 cm. In goede staat.


Kavel: 2700

Antiek Hollands karabijn

Startprijs 100 EUR

Antiek Hollands karabijn. Grendelgeweer. Beaumont Maastricht. Nr. 1890 561. WO I. Afmeting: L 129 cm. In goede staat.


Kavel: 2010

Baardman kruik

Startprijs 50 EUR

17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardman kruik met medaillon. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1330

Jan van der Zee, Landschap met landarbeider

Startprijs 50 EUR

Jan van der Zee. 1898 - 1988. Signatuur rechts onder. Landschap met landarbeider. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 48 cm. In goede staat.


Kavel: 736

Bloedkoralen collier

Startprijs 250 EUR

Collier van grote bloedkoralen, kaasvormig, bevestigd aan een geelgouden sluiting, zeskantig, langwerpig met bewerking. ø koralen ca 7 mm en 1x 10 mm in het midden. Lengte 41 cm ca 25,3 gram. In goede...


Kavel: 7354

Groot lot antiek Chinees porselein

Startprijs 200 EUR

Groot lot antiek Chinees porseleinen kopjes + schotels. 18e Eeuw. Divers. Bestaande uit: vijftien schotels + negen kopjes. Chips, haarlijnen en enkele goed. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staa...


Kavel: 7000

18e - 19e Eeuwse Chinese theebus met zilver, H 11 cm.

Startprijs 300 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met decor van theedrinkende geisha's + zilveren montuur (later). Afmeting: 11 cm. In goede staat.


Kavel: 3596

Antieke Franse reiswekker, 1900

Startprijs 70 EUR

Antieke Franse messing reiswekker met facet geslepen glas. Circa 1900. Gemerkt A.C.C. Voorste venster randschade. Inclusief origineel foedraal. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3009

Lot auto's (ca. 20 st.)

Startprijs 40 EUR

Lot diverse modelauto's in originele verpakking. Corgi, Schuco. Lledo. Circa twintig stuks. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2723

Koloniale speer (lans), L 230 cm .

Startprijs 60 EUR

18e - 19e Eeuwse koloniale speer (lans) met florale bewerking, damast speerpunt en lanssteel van tropisch hardhout. Afmeting: L 230 cm. In goede staat.


Kavel: 2708

Dames-kousenbandpistool, L 13 cm.

Startprijs 80 EUR

19e Eeuws dames-kousenbandpistool. Afmeting: L 13 cm. In goede staat.


Kavel: 2168

Lot Hollandse munten

Startprijs 50 EUR

Groot lot oud Hollands muntgeld in houders. 20e Eeuw. Onder andere; Juliana, Wilhelmina, Rijksmunt Utrecht. Niet compleet. 1 Cent tot 2½ Gulden. Veel munten! Afmeting: 1 - 3 cm. In goede staat.


Kavel: 733

Gouden hanger carneool

Startprijs 90 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met carneool. Staafhanger met een geelgouden huls aan de onderzijde voorzien van een gefacetteerde carneoolkraal, ø 10 mm. Lengte 36 mm. ca 2,9 gram. In goede staat.


Kavel: 695

Lot barnstenen

Startprijs 50 EUR

Groot lot barnsteen met diverse armbanden, colliers en hangers. Totaal ca 462 gram.


Kavel: 229

Gero plated bestek

Startprijs 50 EUR

Plated bestek, Gero, model Haags lofje 12- persoons met kleine en grote messen, lepels en vorken. 2 sauslepels, 2 soepsleven, 2 aardappel- en 2 groentelepels, een pasteischep, kaasschaaf, 4 vleesvorkj...


Kavel: 7755

Twee antieke Japanse kakiemon borden Ø 18,3 cm.

Startprijs 80 EUR

Twee antieke Japans porseleinen kakiemon borden met granaatappel decor. Beiden één chip. Afmeting: Ø 18,3 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7745

Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 22 - 23 cm.

Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7696

Zeven Chinese kopjes Ø 7,5 cm.

Startprijs 60 EUR

Zeven 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kopjes met decor van kempvissen. Afmeting: H 5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.