Lot antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Gemerkt Hutten Steinach. Bestaande uit: 5 schotels, 3 kopjes, eierdoppenhouder (een dop mist + 2 gelijmd) comfoor (chip) + menage (goed). Eén schotel beschadi...
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal decor + voorstellingen van medaillons. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse 17e eeuwse 4-pas tegeltableau's. Floraal. Enkele beschadigingen. Afmeting: 27 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude Chinese muntstukken. 1x 1926 Dollar Rep. China. 1x One Dollar 1911. 2x Divers. Afmeting: Ø 3,9 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Italiaanse albasten lampvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.
Grote majolica piedestal met bloempot. Decor met leeuwenkoppen/floraal/gezichten. 20e Eeuw. Scheur in bloempot. Afmeting: H 100 x Ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese bronzen kan met Chinese tekst. Bodemvondst. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Bronzen wijwaterhouder in Romaanse stijl. Met annotatie 1556. Met wapen en portretten. Circa 1900. Afmeting: 21 x 15 x 9,5 cm. In goede staat.
Lot van 44 stuks antieke, gemarmerde Fayence wandtegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Drie grote ronde glazen stolpen. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 - 56 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met floraal + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 19,7 cm. In goede staat.
Grote Hollandse polychrome platelen vaas. Jugendstil. Circa 1910. Gouda, 304.R. Met floraal decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 31 cm. Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Verguld harmonica manuscript. Thailand/Laos. 20e Eeuw. La Na schrift. Religieus schrift voor tempels. Waarschijnlijk boeddhistisch. Afmeting: 7 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Divers. 1x Meiping drakenvaas met zes tekens bodemmerk, goed. 1x Kantonese dekselvaas, beschadigd. 2x Schotels, divers, goed. 1x Drakenvaas met vier tekens bodemmerk, goe...
Twee grote 19e eeuwse Makkumer Tichelaar polychrome Fayence vazen met floraal decor. Eén vaas gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 39 cm.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen pijpvazen met floraal/goud decor. Circa 1840. Gesigneerd op bodem. Faurnilluiz du Roi? Enkele minimale chips bloemblad. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke gietijzeren parapluhouder met ranken decor. Circa 1900. Afmeting: 80 x 45 x 22 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse houtsnijwerk panelen. Neo renaissance, neo gotisch. Afmeting: 30 - 75 cm. In goede staat.
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Divers. Floraal/tuin met koekoek decor. Twee delen chips en/of haarlijn. Afmeting: Ø 12,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse mahoniehouten meetinstrumenten met messing. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Zes antieke Japanse borden. Onder andere; Kakiemon en Imari. Twee borden gelijmd, één bord chip, grootste bord chips. Afmeting: Ø 13 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven antieke Japanse Imari porseleinen kommen. Divers. Eén haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitale Japans porseleinen Imari schotel met tuin/pioenrozen/goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 56 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Meissen porseleinen theekannen met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Minimale chip aan roos op deksels. Afmeting: H 26 - 28 cm. In goede staat.
Zestien stuks diverse polychrome Makkumer tegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Chips bodemrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Oude postzegels + Hollandse munten collectie. Postzegels Holland + Europa. Divers. Zeer interessant om uit te zoeken!!! Onder andere Juliana, 1948 - 1980. Afmeting: 1 - 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met feniks/floraal decor. Rood oxide glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Gesigneerde art deco koper gehamerde vaas met floraal decor. Door L. Provins, 1873 - 1943. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.
Zeer groot antiek Hollands tegeltableau. Hollands landschap met boerderij, molen en vee. 20e Eeuw. Enkele tegels haarlijn. Eén tegel beschadigd. Afmeting: 46 x 181 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Gelijmd/beschadigd. Afmeting: H 23 - 27 cm. In matige staat.
19e Eeuwse mahoniehouten barometer met plated wijzerplaat en Hollands opschrift. Eén krimpnaad. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Lot oud koperwerk. 1x Vijzel, neo renaissance, 20e Eeuw. 2x Messing kemphanen, 20e eeuw. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
Italiaanse albasten tafellamp met Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen met floraal decor. Met bodemmerk. Beide vazen iets ingekort. Afmeting: H 31 - 31 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvaas met spelende kinderen in tuin/wijsheer decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Oosterse robijnrode glazen hanglamp met filigrain koperwerk. 20e Eeuw. Afmeting: circa 39 x Ø 21 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekers schenkkan met tekst Sendiviae. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Landschap + tuin decor. Eén bord goed. Eén bord chips. Eén bord haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Henricus '89. Twee western cowboys. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
17e Eeuwse antieke bronzen kandelaar. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot. Passulie Minor. Haarscheuren + rand gelijmd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn + chips. Twee kopjes goed. Twee schotels chip. Eén schotel goed. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goe...
J.G. Lempereur. Circa 1950. 1902 - 1985. Franse School. Parijs, meisje. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 21 cm. In goede staat.
Arend v.d. Pol. 1886 - 1956. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48,5 x B 37,5 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Frans porselein. 1x Sevres tazza met verguld messing, haarscheuren. 1x Olielamp met floraal/figuren decor. Afmeting: 35 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.