Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2022

-  

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00  |  Voorbiedingen afgeven

Huidig | Standaard veiling
2952 Resultaten
Kavel: 7193

Oude Chinese uit jade gesneden vaas, H 23,5 cm.

Startprijs 15.000 EUR

Oude Chinese uit jade gesneden vaas + deksel. Floraal decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7561

Antiek Chinees vergulde bronzen Kylin

Startprijs 10.000 EUR

Antieke Chinese vergulde bronzen Kylin, fabeldier (houder). Met scharnier bij hoofd. Zeer gedetailleerde verwerking. Afmeting: 20,5 x 25,5 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 7127

Chinese jade gesneden lakstempel

Startprijs 10.000 EUR

Chinese jade gesneden lakstempel met floraal/bloesemtak/rots decor + tekst (signatuur). Afmeting: 5,5 x 8 x 3,2 cm. In goede staat.


Kavel: 7149

Twee kapitale Chinese kaarskandelaren

Startprijs 8.000 EUR

Twee zeer zeldzame kapitale Chinese vergulde bronzen/cloisonné kaarskandelaren met ramskoppen/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 79 x 36 x 36 cm. In goede staat.


Kavel: 7029

Twee kapitale 18e eeuwse Chinese vazen, H 70 x Ø 34 cm.

Startprijs 7.000 EUR

Twee kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen met blauw glazuur + floraal/vogel en goud decor. Eén deksel chip + figuur opnieuw bevestigd. Beide vazen hebben gat in bodem voor ...


Kavel: 5005

Bronzen beeld naar Ossip Zadkine

Startprijs 7.000 EUR

Groot bronzen figuur naar Ossip Zadkine. Gesigneerd O.Z. 20e Eeuw. Zwaaiende mensen in kubistische stijl. Afmeting: 102 x 42 x 24,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7099

Antieke Chinese Familie Rose tegel Ø 29 cm.

Startprijs 6.000 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose tegel met aap in boom decor + tekst + signatuur. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.


Kavel: 7503

Antieke Chinese tempelbel

Startprijs 5.000 EUR

Zeer grote antieke Chinese vergulde bronzen tempelbel met karaktertekens + tekst. Afmeting: 57 x 32 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 7271

Chinese Familie Rose vaas, H 34,5 cm.

Startprijs 5.000 EUR

Zeer gedetailleerde grote Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met mille fiori floraal + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7166

Chinese Familie Rose tempelhouder

Startprijs 5.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose tempelhouder met keizerlijk geel + floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 42 cm.


Kavel: 2701

Antieke Jambiya dolk, L 38 cm.

Startprijs 5.000 EUR

Antieke Jambiya (Jemen) dolk met zilver-houdende legering, filigrain uitgewerkt. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.


Kavel: 1018

Zeldzaam 17e eeuws schilderij, Graaf van Bentheim

Startprijs 5.000 EUR

Zeldzaam 17e eeuws museaal schilderij door Carl Maratti pinx + annotatie 1655. Carl Maratti, 1625 - 1713. Stadswapens + portret door Maratti, de rest door leerlingen. Oudere bedoeking. Restauratie kog...


Kavel: 522

Armband met oud slijpsels

Startprijs 5.000 EUR

Prachtige geelgouden met zilveren armband, 585/000, met roosdiamanten. Armband met S-vormige bewerkte schakels, in het midden een geelgouden element met daarop een zilveren zetkast met 6 roos geslepen...


Kavel: 542

Gouden hanger en collier

Startprijs 4.500 EUR

Chinees geelgouden collier met hanger, 990/000, met jade. Collier gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 3mm, met S-slot, met daaraan een hanger met gouden gegraveerd element voorzien van een diskvo...


Kavel: 7248

Antiek Chinees bronzen Lohan figuur, H 17 cm.

Startprijs 4.000 EUR

Antiek Chinees verguld bronzen Lohan figuur met floraal decor. Boeddhistisch. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.


Kavel: 7065

Antieke Chinese lakstempel in Zitan houten houder

Startprijs 4.000 EUR

Antieke Chinese vergulde lakstempel met Kylins, in Zitan houten houder. Afmeting: 12 x 11,1 x 11 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 503

Gouden armband met oud diamant

Startprijs 3.800 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met oud diamant. Art Deco. Geelgouden armband met pennenschakels en in het midden een geelgoude element bezet met 9 diamanten met een oud-briljant slijpsel. De vierkante z...


Kavel: 3509

Zeldzame vergulde Franse pendule

Startprijs 3.500 EUR

Zeldzame grote vergulde Franse pendule, Lepine Paris plade de Victoires et palais geleire de Valois 124. Precisie pendule met centrale secondenwijzer en zware compensatieslinger. Afmeting: 51 x 31 x 2...


Kavel: 514

Gouden gourmetarmband

Startprijs 3.500 EUR

Rosé gouden armband, 585/000, een grove bolgourmet armband, met een scharnierende schakel als sluiting. Breedte 18,5 mm. ca 64 gram. In goede staat.


Kavel: 2031

Twee zeldzame pop art poppen, H 182 - 190 cm.

Startprijs 3.250 EUR

Twee levensgrote pop art poppen met koptelefoons. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 182 - 190 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 7388

Twee Chinese bloempotten Ø 40 cm.

Startprijs 3.000 EUR

Twee grote Chinees porseleinen blauw/witte bloempotten met paradijsvogels/tuin decor. Afmeting: H 30 x Ø 40 cm. In goede staat.


Kavel: 7214

Antieke Chinese vergulde waterpot Ø 12 cm.

Startprijs 3.000 EUR

Antieke Chinese vergulde bronzen waterpot op drie poten met floraal/vogel decor. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.


Kavel: 7077

Chinese Familie Rose kom, Ø 12 cm.

Startprijs 3.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met rood glazuur en floraal/bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,3 x Ø 12 cm. In goede staat.


Kavel: 3501

Duitse staande klok + polyphon speelwerk

Startprijs 3.000 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit eikenhouten staande klok met origineel bronzen beslag + ingebouwd polyphon speelwerk met vijf koperen platen. Circa 1880. Met opdraaihendel en muntinworp. Weekloper met half...