Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2022: Naverkoop / After-Sales

AD-  

Nu te koop in de naverkoop

Naverkoop | Standaard veiling
2949 Resultaten
Kavel: 7738

18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 28 cm.

Resultaat: 375 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/piedestal decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7739

18e Eeuwse Familie Rose dekselvaas, H 29 cm.

Resultaat: 325 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/tuin/paradijsvogel/bloemenmand decor. Haarlijn bovenrand + chips bodemrand + deksel reparatie. Afmeting: H 29 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7740

18e - 19e Eeuwse Chinese fles, H 29,5 cm.

Resultaat: 180 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen fles met kraanvogel decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7741

Drie 17e - 18e eeuse Chinese borden Ø 21 cm.

Resultaat: 180 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemmand decor. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7742

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,3 cm.

Startprijs 60 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met tuin decor en goudrand. Haarlijn. Afmeting: Ø 22,3 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7743

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,5 cm.

Resultaat: 160 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin decor. Haarlijn + schilfer. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7744

18e Eeuws Chinees Familie Verte bord Ø 23 cm.

Resultaat: 160 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met pagode in landschap/floraal en goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7745

Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 22 - 23 cm.

Resultaat: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7746

17e -18e Eeuws Chinees bord + zilveren hengsel Ø 27,5 cm.

Resultaat: 90 EUR

17e - 18e Eeuws chinees porseleinen Kang Xi bord met zilveren hengsel. Beschadigd/gelijmd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In matige staat.


Kavel: 7747

Antieke Japans Satsuma servies

Startprijs 300 EUR

Elf-delig antiek Japans porseleinen Satsuma servies met figuren in landschap/goud decor. alle kopjes gemonogrameerd met W.S.E. Met bodemmerk. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In g...


Kavel: 7748

Lot 18e eeuws Chinees porselein

Startprijs 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal/Kang Xi merktekens. Twee kopjes goed. Twee schotels randschade. Eén kopje schade. Eén schotel chips. Afmeting: 7,5 - 11,5 cm. Ø. In redelij...


Kavel: 7749

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.

Startprijs 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Eén bord goed. Eén bord minimale chips. Eén bord haarlijn bodem. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7750

18e Eeuws Chinees servies

Resultaat: 1.000 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: twee theekannen (enkele chips), melkkan (goed), suikerpot (goed), grote kom (goed), acht schotels (één met haa...


Kavel: 7751

Vijf-delige 18e Eeuws Chinees kaststel, H 23 - 24 cm.

Resultaat: 1.100 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met tuin decor. Beschadigingen. Afmeting: H 23 - 24 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7752

18e Eeuwse Chinese kwispedoor Ø 12,1 cm.

Startprijs 375 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kwispedoor met floraal/goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 9 x Ø 12,1 cm. In goede staat.


Kavel: 7753

Antieke Chinese kom Ø 17,5 cm.

Resultaat: 110 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen kom met floraal/kalebas en karaktertekens decor. Met bodemmerk. Twee restauraties rand. Afmeting: 7,8 x Ø 17,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7754

Antieke Chinese wierookbrander Ø 17 cm.

Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinees porseleinen celadon wierookbrander met bodemmerk. 17e - 18e Eeuw. Oren gelijmd. Eén poot gelijmd. Deksel mist. Afmeting: H 21 x Ø 17 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7755

Twee antieke Japanse kakiemon borden Ø 18,3 cm.

Resultaat: 375 EUR

Twee antieke Japans porseleinen kakiemon borden met granaatappel decor. Beiden één chip. Afmeting: Ø 18,3 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7756

Drie antieke Japanse borden Ø 18 - 18,5 cm.

Startprijs 70 EUR

Drie antieke Japanse borden. Circa 1900. Ganzen/schildpad decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18 - 18,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7757

Grote Chinese kom Ø 28,5 cm.

Resultaat: 200 EUR

Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/kostbaarheden en vlinder decor. Gelijmd. Afmeting: H 12 x Ø 28,5 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7758

Twee antieke Japanse/Chinese cloisonné kandelaren, H 30 cm.

Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Japanse/Chinese cloisonné kandelaren, olielampen met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.