Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

E. Buitendijk?, Heuvellandschap met paardenkar
Startprijs 190 EUR

E. Buitendijk? Hollandse School. 19e Eeuw. Heuvellandschap met paardenkar en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 63 cm. In goede staat.

Lot antiek Japans porselein
Resultaat: 1.400 EUR

Lot antiek Japans porseleinen kop + schotels met tuin/bamboe/vogel decor. Circa 1900. Zes schotels goed. Vijf kopjes, waarvan één groot kopje chip. Afmeting: In redelijk/goede st...

Antieke zilveren kandelaar
Startprijs 600 EUR

Antieke zilveren kandelaar, rond 1800, op een gecontourneerde ronde voet met een getorste bewerking doorlopend over de hele kandelaar. ø15x28cm.

Zilveren kluwenmand
Startprijs 120 EUR

Empire zilveren kluwenmandje, 800/000, rond gezaagd model met spijlen en voorzien van een schild, 2 spijltjes los. Voorzien van een beugel met parelrand. iets uit model. ø8x11cm. MT.: D.Van Hettinga, ...

18e eeuwse Duitse 2-deurs kast
Startprijs 400 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten 2-deurs barok kast met schappen en annotatie 1761. Later uitneembaar gemaakt. Slot later. Afmeting: 185 x 58 x 215 cm. In goede staat.

Franse vitrinekast
Resultaat: 240 EUR

Met rozenhout belijmde Franse vitrinekast in Louis Quinze-stijl. Met bronzen beslag + landschap beschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 171 x 68 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren bonbonmand
Startprijs 90 EUR

Zilveren bonbonmand, 835/000, ovaal gecontourneerd model voorzien van floraal gezaagd decor, met parelrand, greepjes met bloemen en geplaatst op een ovale ring met filetrand. MT.: H.Hooijkaas, Schoonh...

18e Eeuwse Chinese Familie Rose vaaslamp
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas als lampenvoet. Met haan/vlinder in tuin decor. Bovenrand chips. Afmeting: H 55 cm. In redelijke staat.

Vijf delen rood lakwerk
Resultaat: 350 EUR

Vijf delen oud/antiek Japans/Chinees rood lakwerk. Divers. Dekseldozen + vaas. Enkele beschadiging. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porslein (5x)
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Bestaande uit: drie kopjes + twee schotels. Twee schotels gelijmd. Eén kopje chip. Afmeting: 8 - 13 cm. In r...

Lot antiek Japans/Chinees aardewerk
Resultaat: 80 EUR

Drie delen antiek Japans/Chinees aardewerk. 1x Chinese Sang de Boeuf karper, 19e eeuw. 1x Japanse Satsuma schaal met draken decor + bodemmerk, gelijmd. 1x Keramieken vaas met cloisonné, floraal/vogel ...

Zilveren koekdoos op onderschotel.
Resultaat: 850 EUR

Bijzondere opengewerkte zilveren doos met blauw glas. Een rechthoekig doos rijkelijk versierd met guirlandes, bloemkelken en parelranden. Op de hoeken van de doos zijn ramskoppen bevestigd. De ondersc...

Chinese dekselpot, H 32 cm.
Startprijs 160 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met figuren in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Zilveren ei
Resultaat: 130 EUR

Silver-overlay ei met afbeeldingen van koeien en vrouwfiguren, voorzien van randen met bandelwerk. Gevuld ca 265 gram. ø6x8cm. Gemerkt: Made in Greece, AG999. In goede staat.

3x Chinese kop+schotel
Resultaat: 500 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor in coulissen. Met bodemmerk. Eén schotel gekramd. Eén schotel haarlijn. Eén schotel goed. Drie kopjes goed. Afmeting: 5 x Ø ...

Grote Duitse kersenhouten commode, 1820
Resultaat: 600 EUR

Grote Duitse kersenhouten commode. Vroeg biedermeier. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 100 x 130 x 61 cm. In zeer goede staat.

Chinese dekselpot, H 40 x Ø 21 cm.
Resultaat: 2.000 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Noir dekselpot met floraal decor + zware vergulde bronzen monturen. Afmeting: H 40 x Ø 21 cm. In goede staat.

Reiscouvert in schede
Startprijs 520 EUR

Reisbestek met zilver in schede. 18e eeuws reiscouvert met een mes en vork met een zilveren greep versierd met floraal en figuren en bekroond met een ruiter te paard. Geplaatst in een lederen schede m...

Gouden naaigarnituur in kistje
Resultaat: 800 EUR

Fraaie houten doos met parelmoerinleg en voorzien spiegel aan de binnenzijde en gevuld met een naaigarnituur met goud, 750/000, en goud op zilver, 835/000. Doos, geplaatst op 4 bolpootjes en met greep...

Duitse pronkvrijslinger
Resultaat: 550 EUR

Duitse notenhouten pronkvrijslinger met messing beslag. Ongemerkt uurwerk. Weekloper met halfuur-slag. Messing gereinigd. Afmeting: 97 cm. In goede staat.

Grote tafelklok, 1900
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Duitse Junghans tafelklok met kwartierslag. Circa 1900. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Rozenklok
Startprijs 35 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met halfuur-slag. Afmeting: 33 x 25 x 13 cm. Eén deurtje vernieuwd. In goede staat.

Zilveren kan
Resultaat: 225 EUR

Zilveren kan, 925/000, lang fijn model op een ronde voet. Versierd met malachiet-achtige stenen en opgesoldeerde draadbewerkingen. Deukje in de tuit, verder in goede staat. Israel. 17x9x23cm. ca 245 g...

Zilveren bestek
Resultaat: 1.200 EUR

Zilveren bestek, 835/000, met 6 kleine lepels en 5 kleine vorken, 10 grote lepels en 11 grote vorken, een eierlepel, 2 vismessen, een klein vleesvorkje, een sauslepel, een groentelepel, aardappellepel...

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, ovaal gezaagd model met een gecontourneerde rand, geplaatst op 4 bolpoten. MT.: L.Marcellis, Voorschoten, jl.:h:1967. 16x11x7cm. ca 107,3 gram. In goede staat.

Odeurflacon met gouden dop
Resultaat: 450 EUR

Unieke odeurflacon met een geelgouden dop, 585/000, in cassette. Fraaie gecontourneerd liggende odeurflacon, peervormig gecontourneerd en versierd met een grote uitgewerkte gouden kraag met graveerwer...

Paar zilveren koektrommels
Startprijs 1.400 EUR

Paar zilveren koektrommels, 833/000, empire, een rond en een rechthoekig model voorzien van filetranden. MT.: H.Smits, Amsterdam, jl.:O:1823. Voorzien van vilt aan de onderzijde. Totaal ca 760 gram. ø...

Zilveren petit-four schep
Resultaat: 45 EUR

Zilveren petit four schep, 835/000, voorzien van een opengewerkt blad met een gekrulde steel. Leeuwarden, jl.:i:1943. 11x6,5cm. ca 43 gram. In goede staat.

Zilveren bonbonmand met strik
Resultaat: 150 EUR

Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal model met gezaagd spijlen en cirkeldecor. Voorzien van parelrand en greepjes in de vorm van strikken. Geplaatst op 4 pootjes. MT.:J. de Vries, Hoorn, jl.:H:1817. 1...

Twee zilveren hanen
Startprijs 800 EUR

Twee zilveren kemphanen, 835/000, met fraai uitgewerkte veren. 21x9x14cm en 19x14x23cm. Totaal ca 737 gram. In goede staat.

Chinese vaas, H 37,7 cm.
Startprijs 200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met oranje/rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,7 cm. In goede staat.

Pendule met Pierrot
Startprijs 200 EUR

Massieve notenhouten pendule met mandoline spelen Pierrot. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags F.H.S. uurwerk met enchappement + repetitie slagwerk op twee bellen. Afmeting: H 50,5 cm. In goede staat.

Antieke Westminster tafelklok
Startprijs 180 EUR

Antieke Duitse Junghans Westminster tafelklok van notenhout. Kwartierslag op vier gongstaven. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 40 EUR

Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.

A. Martens, Hollands havengezicht
Resultaat: 50 EUR

A. Martens. 1888 - 1936. Circa 1930. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Zilveren brandewijnkom, 1738
Startprijs 640 EUR

Antieke zilveren brandewijnkom met drijfwerk versierd met floraal decor. Met 2 horizontaal geplaatste grepen met putti. 25x12x8cm. Sneek, 1738. ca 203 gram. In goede staat

Zilveren ovale doos
Startprijs 600 EUR

Ovale zilveren dekseldoos, 925/000, geplaatst op 4 klauwpoten. Versierd met een opgesoldeerde florale rand. Het deksel is voorzien van strak lijnengraveerwerk met wieber bewerking. MT.:Walker & Hall, ...

Antieke Delftse schotel Ø 48 cm.
Startprijs 130 EUR

Prachtige grote antieke Delftse Fayence wandschotel met gelobte omranding en floraal decor. Circa 1920. Afmeting: Ø 48 cm. In goede staat.

Uitgebreid Rosenthal servies
Startprijs 140 EUR

Uitgebreid Duits Rosenthal servies van porselein. Ranken decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Vijf schalen, drie dekselschalen, twee sauskommen, theekan, melk/suiker set, 13 kop en schotels, 3...

Zware zilveren broodmand
Startprijs 1.600 EUR

Kapitale zilveren broodmand, ovaal gezaagd model voorzien van ovaal en floraal decor, met een omgeslagen gecontourneerde rand met fruitmanden en acanthusbladeren. De mand staat op een ovale ring met f...

G. Bakker, Stadspoort met haven Elburg
Resultaat: 100 EUR

Gerhart Bakker. Stadspoort van Elburg met haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Zilveren doos met portret
Startprijs 300 EUR

Bijzondere zilveren doos, 930/000, met een geschilderd portret. rechthoekige doos voorzien van graveerwerk langs de randen met lijnen en bladdecor. De bovenzijde is voorzien van een met graveerwerk ve...

Antiek geweer in koffer
Resultaat: 425 EUR

Antiek geweer in lederen koffer met gravering/fazanten. J.A. Soutires. Deuk voor in loop. Afmeting: L 118 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Duitse wapens
Resultaat: 160 EUR

Twee antieke Duitse wapens. 1x Sabel lemet Weyersberg Kirschbaum & Cie. Solingen. 1x 17e Eeuwse degen/tapier met bronzen heft. Afmeting: 81 - 89 cm. In goede staat.

7x Millitaire onderscheiding (België)
Startprijs 120 EUR

Lot van zeven antieke Belgische onderscheidingen. WO I tot WO II. Deels geëmailleerd. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 117 cm.
Resultaat: 225 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen en goud-inleg. Charton Coulomviers. Damastloop. Afmeting: L 117 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer, L 131 cm.
Startprijs 200 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer. Slagmechanisme vastgezet. Deukjes in loop. Afmeting: L 131 cm. In redelijke staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 112 cm.
Resultaat: 225 EUR

Antiek 19e eeuws dubbelloops jachtgeweer met gravering. A.Becht a La Haye. Afmeting: L 112 cm. In goede staat.