Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2022

-  

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00  |  Voorbiedingen afgeven

Huidig | Standaard veiling
2952 Resultaten
Gouden naaigarnituur
1
Gouden naaigarnituur
Startprijs 200 EUR
Zilveren schaal
2
Zilveren schaal
Startprijs 650 EUR
Twee zilveren kandelaren
3
Twee zilveren kandelaren
Startprijs 1.600 EUR
Zilveren doos met portret
4
Zilveren doos met portret
Startprijs 300 EUR
Zilveren kan empire
5
Zilveren kan empire
Startprijs 200 EUR
Zilveren antieke kan, 18e eeuw
6
Zilveren antieke kan, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Groot ovaal zilveren dienblad
7
Groot ovaal zilveren dienblad
Startprijs 500 EUR
Zware zilveren broodmand
8
Zware zilveren broodmand
Startprijs 1.600 EUR
Zilveren gezaagde broodmand
9
Zilveren gezaagde broodmand
Startprijs 450 EUR
Zilveren kan met comfoor
10
Zilveren kan met comfoor
Startprijs 275 EUR
Zilveren kandelaar
11
Zilveren kandelaar
Startprijs 250 EUR
Juwelendoos met zilverwerk
12
Juwelendoos met zilverwerk
Startprijs 560 EUR
Zilveren vaas, Chinees / Japans
13
Zilveren vaas, Chinees / Japans
Startprijs 200 EUR
Antieke zilveren theebus, 1807-1809
14
Antieke zilveren theebus, 1807-1809
Startprijs 450 EUR
Zilveren ovale doos
15
Zilveren ovale doos
Startprijs 600 EUR
Zilveren koffieservies
16
Zilveren koffieservies
Startprijs 600 EUR
Zilveren schaal met hengsel
17
Zilveren schaal met hengsel
Startprijs 1.100 EUR
Zilveren Bauhaus klok
18
Zilveren Bauhaus klok
Startprijs 1.500 EUR
Zilveren doos, 18e eeuw
19
Zilveren doos, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR
Odeurflesje met gouden dop
20
Odeurflesje met gouden dop
Startprijs 100 EUR
Zilveren dienblad
21
Zilveren dienblad
Startprijs 340 EUR
Zilveren moccakan
22
Zilveren moccakan
Startprijs 130 EUR
Zilveren broodmand
23
Zilveren broodmand
Startprijs 360 EUR
Twee zilveren hanen
24
Twee zilveren hanen
Startprijs 800 EUR