54. Oktoberveiling

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

Lot antiek Japans porselein 7711
Lot antiek Japans porselein

1.400 EUR

18e Eeuws Chinees servies met wapen decor 7004
18e Eeuws Chinees servies met wapen decor

7.000 EUR

Drie 18e eeuwse Japanse Kakiemon kop + schotels 7037
Drie 18e eeuwse Japanse Kakiemon kop + schotels

1.400 EUR

Zes Chinese kop + schotels 7014
Zes Chinese kop + schotels

9.500 EUR

Paul Dom, Strandterras met figuren en kiosk 1001
Paul Dom, Strandterras met figuren en kiosk

3.750 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse zeldzame Japanse schotels Ø 31 cm. 7422
Twee 17e - 18e eeuwse zeldzame Japanse schotels Ø 31 cm.

10.000 EUR

Antiek Hollands karabijn 2700
Antiek Hollands karabijn

400 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese kop + schotels 7329
Drie 18e eeuwse Chinese kop + schotels

1.400 EUR

18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 18 cm. 7219
18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 18 cm.

2.500 EUR

Chinese kom Ø 22,8 cm. 7137
Chinese kom Ø 22,8 cm.

3.250 EUR

18e - 19e  Eeuwse Chinese theebus met zilver, H 11 cm. 7000
18e - 19e Eeuwse Chinese theebus met zilver, H 11 cm.

1.000 EUR

Thijs Buit, Dorpsstraat 1319
Thijs Buit, Dorpsstraat

350 EUR

Zes Chinese kopjes + onderzetters 7614
Zes Chinese kopjes + onderzetters

1.100 EUR

Herkomst atelier Eef de Weerd, Kerk (expressief) 1192
Herkomst atelier Eef de Weerd, Kerk (expressief)

300 EUR

Chinese penselenpot, H 24,5 x Ø 28,3 cm. 7100
Chinese penselenpot, H 24,5 x Ø 28,3 cm.

3.250 EUR

Drie Chinese Familie Rose kop + schotels 7058
Drie Chinese Familie Rose kop + schotels

1.200 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13,5 cm. 7001
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13,5 cm.

950 EUR

18e Eeuwse Chinese fruit + onderschaal 7308
18e Eeuwse Chinese fruit + onderschaal

800 EUR

Chinese celadon kom Ø 17 cm. 7063
Chinese celadon kom Ø 17 cm.

1.000 EUR

Chinese stemcup, H 11 x Ø 10,3 cm. 7690
Chinese stemcup, H 11 x Ø 10,3 cm.

1.600 EUR

Zeldzaam 18e eeuwse Chinese schotel Ø 16,8 cm. 7175
Zeldzaam 18e eeuwse Chinese schotel Ø 16,8 cm.

225 EUR

Drie antieke Chinese kop + schotels, 1800 7064
Drie antieke Chinese kop + schotels, 1800

1.100 EUR

Mahonie bonheur met spiegels 4014
Mahonie bonheur met spiegels

400 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,8 cm. 7185
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,8 cm.

425 EUR