Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Kleine Meissen spiegel 6207
Kleine Meissen spiegel
Startprijs 20 EUR
Antieke wandtegel Westraven Utrecht 6213
Antieke wandtegel Westraven Utrecht
Startprijs 20 EUR
Map met 10 etsen/aquarel 1326
Map met 10 etsen/aquarel
Startprijs 25 EUR
Spiegel, H 108 x B 53 cm. 4188
Spiegel, H 108 x B 53 cm.
Startprijs 25 EUR
Zilveren breischede 264
Zilveren breischede
Startprijs 30 EUR
Zilveren spang met hanger 614
Zilveren spang met hanger
Startprijs 30 EUR
Zilveren Omega collier 834
Zilveren Omega collier
Startprijs 30 EUR
Michel Soutine, Stadsgezicht Parijs 1387
Michel Soutine, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 30 EUR
Warmink wandklok 3613
Warmink wandklok
Startprijs 30 EUR
Zes delen antiek kristal 5507
Zes delen antiek kristal
Startprijs 30 EUR
Lot Chinees porselein (3x) 7730
Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 30 EUR
Zilveren roomlepel 218
Zilveren roomlepel
Startprijs 35 EUR
Zilveren armband met bloedkoraal 609
Zilveren armband met bloedkoraal
Startprijs 35 EUR
Zilveren hanger en oorclips met tijgeroog 744
Zilveren hanger en oorclips met tijgeroog
Startprijs 35 EUR
Kees de Waal, Diary AGenda 1395
Kees de Waal, Diary AGenda
Startprijs 35 EUR
Engelse barometer 2158
Engelse barometer
Startprijs 35 EUR
Rozenklok 3620
Rozenklok
Startprijs 35 EUR
Lot antieke knopen 286
Lot antieke knopen
Startprijs 40 EUR
Lot zilveren creolen 622
Lot zilveren creolen
Startprijs 40 EUR
Lot zilver, 4x 624
Lot zilver, 4x
Startprijs 40 EUR
Lot zilveren oorstekers 649
Lot zilveren oorstekers
Startprijs 40 EUR
2 Paar zilveren oorclips 658
2 Paar zilveren oorclips
Startprijs 40 EUR
Ring met zirconia's, 9 krt 661
Ring met zirconia's, 9 krt
Startprijs 40 EUR
Junghans horloge 714
Junghans horloge
Startprijs 40 EUR