Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese vaas, H 42 cm.
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vogels op bloesemtak + tekst decor. Eén chip. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Chinese kom van jade Ø 12,8 cm.
Startprijs 280 EUR

Oude Chinese kom van jade. Groen gevlekt. Afmeting: H 5,5 x Ø 12,8 cm. In goede staat.

Chinees draken tablet
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen tablet met blauw glazuur + witte draak in reliëf. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese schotels Ø 21 - Ø 26 cm.
Resultaat: 130 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Onder andere; Kang Xi, divers. Drie borden gelijmd, één bord schade. Afmeting: Ø 21 - 26 cm. In matig/redelijke staat.

Chinese vaas, H 27 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met rood floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 7 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen schaal met rood/groen glazuur + craquelé. Op drie poten. Afmeting: H 8 x Ø 7 cm. In goede staat.

Antiek Chinees bronzen Lohan figuur, H 17 cm.
Startprijs 4.000 EUR

Antiek Chinees verguld bronzen Lohan figuur met floraal decor. Boeddhistisch. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 26,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met geritste gouden tekst + merktekens. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse celadon schotel
Startprijs 400 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen celadon schotel met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting; Ø 26,3 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese kommen Ø 11,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen. Floraal/insecten decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese schotels Ø 16,7 cm.
Startprijs 300 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose diepe schotels. Floraal decor. Drie schotels goed. Twee schotels haarlijn. Eén schotel minimale chips. Afmeting: Ø 16,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese rolwagen vaas, Ø 21,5 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot, Ø 21 cm.
Resultaat: 50 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met floraal/symbolen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 17 cm.
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen vaas met jing jang decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese voorraadpot, H 32 cm.
Startprijs 250 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose voorraadpot met figuren decor + tekst. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese voorraadpot, H 32 cm.
Startprijs 250 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot met figuren decor + teksten. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Vier delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 325 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. 1x 18e Eeuwse Queng Lung kom met tuin decor, goed. 2x 19e Eeuwse kom met floraal decor + vier tekens bodemmerk. 1x Queng Lung dekselpot met landschap/pagode decor...

Twee Chinese celadon vazen, H 20 - 24 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Twee Chinees porseleinen celadon vazen. 1x Octagonale pijpvaas met blauw/groen craquelé glazuur. 1x Oorvaas met blauw/groen glazuur. Afmeting: H 20 - 24 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 14 - Ø 15 cm.
Startprijs 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met riviergezicht/pagode decor. Eén bord haarlijn + chip. Drie borden chips. Afmeting: Ø 14 - Ø 15 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese vazen, H 6 - 8 cm.
Startprijs 350 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Vaas met floraal/goud decor, chips. 1x Vaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 34,5 cm.
Resultaat: 20.000 EUR

Zeer gedetailleerde grote Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met mille fiori floraal + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Chinese pot
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen pot met vogel in tuin decor rondom. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 15 x Ø 13 cm. In goede staat.

Vier Chinese borden Ø 23 - 24 cm.
Startprijs 350 EUR

Vier Chinees porseleinen borden. 1x Schotten decor, haarlijn. 1x Familie Rose/floraal decor, chips. 1x Kang Xi/floraal decor, haarlijn. 1x Familie Rose/floraal decor, chip. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In ...

Chinese vaas, H 15,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren aan tafel/zangvogel decor. Met bodemmerk. Chip bovenrand. Afmeting: H 15,5 cm. In redelijk/goede staat.