Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden naaigarnituur
Resultaat: 450 EUR

Gouden naaigarnituur, 585/000, 5 delig glad, voorzien van een vingerhoed, een naald, een priem, een naaldenkoker en een schaar met gouden grepen en een gouden schede. In zeer goede staat. 2,2cm-9cm. T...

Chinese Queng lung kom Ø 29,2 cm.
Resultaat: 225 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng lung kom met floraal decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: H 11 x Ø 29,2 cm. In redelijke staat.

Antieke Kang Xi schotel H 8 x Ø 43 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 8 x Ø 43 cm. In goede staat.

2x China/Mao Tse Tung
Resultaat: 70 EUR

Twee delen China. Mao Tse Tung. Quotations from chairman + vier spelden Mao Tse Tung. Afmeting: 2,5 - 13 cm. In goede staat.

Chinese wijnkan + munten
Resultaat: 275 EUR

Chinese rituele bronzen wijnkan + zes Chinese muntstukken (met patina). Afmeting: 4,5 - 17 cm. In goede staat.

Kapitale Japanse Imari schotel Ø 56 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Kapitale Japans porseleinen Imari schotel met tuin/pioenrozen/goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 56 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari vazen
Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen. 1x Knobbelvaas, floraal/paradijsvogel/goud decor. 1x Pijpvaas, floraal/goud decor. Afmeting: H 22 - 25 cm. In goede staat.

Groot lot antiek Chinees porselein
Resultaat: 500 EUR

Groot lot antiek Chinees porseleinen kopjes + schotels. 18e Eeuw. Divers. Bestaande uit: vijftien schotels + negen kopjes. Chips, haarlijnen en enkele goed. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staa...

Lot antiek Chinees porselein (7x)
Resultaat: 600 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen schotels. 17e - 18e Eeuw. Queng Lung + Kang Xi. Vijf Kang Xi schotels met vogel decor, minimale chips. Twee Queng Lung schotels met pagode decor, goed. Afmeting: Ø 1...

Twee 18e Eeuwse Chinese kommen Ø 15,5 -20,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Grote Imari kom met tuin/goud decor, gelijmd. Amsterdams Bont kom met bloemkorf/goud decor, randschade. Afmeting: Ø 15,5 - 20,5 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (2x)
Resultaat: 325 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, onderkant hengsel stukje af + haarlijnen in glazuur. En een vaasje met zilveren bovenrand theebus, floraal/vogel decor, goed,...

Chinese schaal + lepel
Resultaat: 425 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstkom met draak/feniks decor. Met bijbehorende lepel. Haarlijn. Afmeting: 8 x Ø 15,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese lepel
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen rituele lepel met floraal/tekst decor + signatuur. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Resultaat: 550 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bloempotten met floraal/goud decor + één onderschotel, beschadigd. Rest goed. Afmeting: 15 - Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vaasjes, H 12 - 13 cm.
Resultaat: 900 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Landschap/floraal/koekoek in landschap decor. Bij één vaas chips bovenrand. Afmeting: H 12 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 700 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. 1x Familie Verte eierschaal, figuren in tuin/konijnen decor, 18e - 19e eeuw, haarlijnen + chip. 1x 18e Eeuw, Familie Rose met figuren decor,...

Twee Chinese vaaslampen
Resultaat: 750 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen lampenvoeten met landschap decor + figuur in landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 30 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bronzen Ming figuur, H 39,5 cm.
Resultaat: 7.500 EUR

Chinese bronzen Ming generaal met rijkelijke patina. Eén poot mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.

Antiek Meissen figuur, Papegaai soort
Resultaat: 750 EUR

Groot antiek Duits porseleinen Meissen figuur. Papegaai soort. Circa 1880 - 1920. Knauf merkteken. Stam en staart gelijmd + beschadigingen. Afmeting: H 32 cm. In matige staat.

Antiek Perzisch kleed, 181 x 160 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzaam antiek Perzisch kleed, Afschari. Met figuren/floraal decor. Afmeting: 181 x 160 cm. In goede staat.

Hollandse bonheur
Resultaat: 425 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur met grote houtgesneden kroon en tollen. Afmeting: 210 x 115 x 50 cm. In goede staat.

Baardman kruik
Resultaat: 80 EUR

17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardman kruik met medaillon. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Thijs Buit, Landschap Frankrijk
Resultaat: 120 EUR

Thijs Buit. 1934 - . Landschap Frankrijk. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.

Herkomst atelier Jan v.d. Leest, Wandelaar in bos.
Resultaat: 190 EUR

Herkomst atelier Jan v.d. Leest. Wandelaar in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 71 x B 53 cm. In goede staat.

Lotje goud, 3x
Resultaat: 130 EUR

Lotje goud, 585/000, met een letterbroche W, een dasspeld in de vorm van een kegel en een zodiac met scharpioen. ca 4,2 gram. In goede staat

2 Gouden ringen met jade
Resultaat: 450 EUR

Twee geelgouden ringen, 585/000, met jade. Een ring met een ovala cabouchon geslepen jade, breedte kop 15 mm. en een ring met een navette cabouchon geslepen jadesteen. Breedte kop 16 mm. ø 54-56, tota...

Antieke zilveren kan, 1762
Resultaat: 450 EUR

Fraaie antieke Hollandse zilveren kan, Lodewijk XV stijl, voorzien van ribben en een gecontourneerde bovenzijde versierd met floraal graveerwerk. De kan is voorzien van een ebbenhouten greep en is gep...

Kantonese Familie Rose trekpot
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose trekpot met figuren/floraal/vogel en goud decor. Afmeting: 10 x 14 cm. In goede staat.

Chinese pot Ø 15,5 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen pot met vijver/lelie en vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Noir kom Ø 15,2 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,2 cm. In goede staat.

Lot Japans porslein (8x)
Resultaat: 500 EUR

Acht Japans porseleinen borden. Divers. Onder andere Kakiemon-stijl, floraal decor. Bodemmerken. Afmeting: Ø 15 - 28 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.
Resultaat: 950 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in tuin decor + gecontournerde omranding. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 42 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met keizerlijke figuren/pagode decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,8 x Ø 42 cm. In goede staat.

Drie delen antiek Imari porselein
Resultaat: 275 EUR

Drie delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Fruitschaal + twee kommen. Landschap/floraal + goud decor. Afmeting: 19,5 - 34 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari borden Ø 31 cm.
Resultaat: 325 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met vlinder/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese Imari trekpotten Ø 9 -11 cm.
Resultaat: 800 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpotten met floraal en goud decor. Afmeting: Ø 9 - 11 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese Familie Rose dekselschaal Ø 16 cm.
Resultaat: 325 EUR

18 - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose dekselschaal met oren. Figuren in tuin/goud decor. Chip deksel. Afmeting: H 13 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

Grote 17e eeuwse Chinese schotel Ø 31,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Resultaat: 1.000 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met figuren in boot/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 17 cm.

18e Eeuwse Chinese suikerpot
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Chine de Commande suikerpot met Familie Rose, floraal decor. Tevens roos op deksel. Chips aan roos. Afmeting: H 12,5 cm / Ø 11 cm. In redelijke staat.

Grote Kang Xi schotel Ø 35 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzaam grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met bloemvaas/goud decor. Met bodemmerk. Professionele randrestauratie, chip. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Capucijner kom Ø 15,2 cm.
Resultaat: 300 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kom met konijn in landschap decor + bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: H 7 x Ø 15,2 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese vleesschotel
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel met floraal decor. Afmeting: 28,5 - 34,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose vaaslamp
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas als lampenvoet. Met haan/vlinder in tuin decor. Bovenrand chips. Afmeting: H 55 cm. In redelijke staat.

Twee kapitale 18e eeuwse Chinese vazen, H 70 x Ø 34 cm.
Resultaat: 14.000 EUR

Twee kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen met blauw glazuur + floraal/vogel en goud decor. Eén deksel chip + figuur opnieuw bevestigd. Beide vazen hebben gat in bodem voor ...

18e Eeuwse Chinese Familie Verte schotel Ø 31,7 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met floraal decor. Geen bodemmerk. Gekramd (restauratie). Afmeting: Ø 31,7 cm. In redelijke staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden
Resultaat: 500 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met draken en dansende Chinezen. Met bodemmerk. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø In redelijk/goede staat.

Twee Delftse pronkvazen, H 37 cm.
Resultaat: 450 EUR

Twee 19e eeuwse Delftse Fayence pronkvazen (voor bloemen) met messing monturen + leeuwenkoppen. Bodemmerken. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Drie antieke kastkommen Ø 18 cm.
Resultaat: 150 EUR

Drie antieke Petrus Regout Maastricht kastkommen. Circa 1880. Ongemerkt. Chinoiserie decor. Eén kom gelijmd. Afmeting: H 8,5 x Ø 18 cm. In redelijke/goede staat.

Grote Italiaanse apothekerspot, H 25,5 x Ø 19 cm.
Resultaat: 2.500 EUR

Grote renaissance Fayence apothekerspot met vrouw in landschap decor. Circa 1650 - 1700. Italië. Enkele randschades. Afmeting: H 25,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

Antieke bronzen aap (presse-papier)
Resultaat: 275 EUR

Antieke Art Deco bronzen aap (presse papier). Ontwerp Casimir Brau. 1878 - 1934. Afmeting: 5 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 200 x 135 cm.
Resultaat: 130 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met bloem decor. Afmeting: 200 x 135 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 228 x 141 cm.
Resultaat: 2.750 EUR

Oud Perzisch kleed met figuren decor. Laver Kirman. Beige/aardetinten. Afmeting: 228 x 141 cm. In goede staat.

Franse armleunstoel
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse Franse eikenhout gestoken armleunstoel met leder en leeuwen decor. Afmeting: 137 x 63 x 70 cm. In goede staat.

Bronzen vaas, H 32,5 cm.
Resultaat: 850 EUR

Gesigneerde bronzen jugendstil-stijl vaas met kikkers op marmeren basement. Jean Dunand. 20e Eeuw. Afmeting: H 32,5. In goede staat.

Omega zakhorloge met ketting
Resultaat: 1.400 EUR

Fraai geelgouden zakhorloge, Omega, met gouden ketting. Gouden zakhorloge, 585/000, mechanisch, versierd met knerrenranden, voorzien van een creme-kleurige wijzerplaat met arabische cijfers en een dec...

Gero plated bestek
Resultaat: 140 EUR

Plated bestek, Gero, model Haags lofje 12- persoons met kleine en grote messen, lepels en vorken. 2 sauslepels, 2 soepsleven, 2 aardappel- en 2 groentelepels, een pasteischep, kaasschaaf, 4 vleesvorkj...

Antieke plated wijnkoeler, H 26 x Ø 22 cm.
Resultaat: 160 EUR

Zware antieke plated wijnkoeler met ijscompartiment. Kratervorm. Afmeting: H 26 x Ø 22 cm. In goede staat.

Bril met goud
Resultaat: 120 EUR

Bril met goud, 333/000. lorgnet aan een koord, in etui. 9,5x4cm. Totaal ca 15,9 gram. In goede staat

3 Bijbels met gouden slot
Resultaat: 250 EUR

Drie bijbels met gouden slot, 585/000. Een kleine bijbel, het nieuwe testament, met bruin lederen kaft en een groot gecontourneerd slot met graveerwerk, 7x10x4,5cm. Een bijbel met een groen velouren k...

Gouden naaigarnituur in kistje
Resultaat: 800 EUR

Fraaie houten doos met parelmoerinleg en voorzien spiegel aan de binnenzijde en gevuld met een naaigarnituur met goud, 750/000, en goud op zilver, 835/000. Doos, geplaatst op 4 bolpootjes en met greep...

Odeurflacon met gouden dop
Resultaat: 450 EUR

Unieke odeurflacon met een geelgouden dop, 585/000, in cassette. Fraaie gecontourneerd liggende odeurflacon, peervormig gecontourneerd en versierd met een grote uitgewerkte gouden kraag met graveerwer...

Zilveren antieke kan, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Antieke zilveren schenkkan, 18e eeuws, ovaal model, op ovale ring met filetranden en voorzien van een ebbenhouten greep. De kan is voorzien van 2 banden versierd met floraal graveerwerk. MT.: Francios...

Zilveren kan empire
Resultaat: 400 EUR

Prachtige zilveren theekan, 934/000, Empire, ovaal gecontourneerd model voorzien van een ebbenhouten greep en een deksel met een knop in de vorm van een hippokampus. MT.: T.G.Bentveld, Amsterdam, jl.:...

Grote Chinese kom Ø 28,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/kostbaarheden en vlinder decor. Gelijmd. Afmeting: H 12 x Ø 28,5 cm. In redelijke staat.

Twee antieke Japanse kakiemon borden Ø 18,3 cm.
Resultaat: 375 EUR

Twee antieke Japans porseleinen kakiemon borden met granaatappel decor. Beiden één chip. Afmeting: Ø 18,3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 32 cm.
Resultaat: 8.000 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met fruit decor + bodemmerk. Rond gat in bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas Ø 31 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor + craquelé glazuur. Afmeting: H 38 x Ø 31 cm. In goede staat.

Lot Japanse schotels Ø 15 - 17 cm.
Resultaat: 110 EUR

Dertien antieke Japanse schotels. Divers. Onder andere Kakiemon-stijl, beschadigd. Bodemmerken. Vijf schotels, gaaf. Acht schotels, chips/haarlijn of restauratie. Afmeting: Ø 15 - 17 cm. In matig/rede...

Chinese vaas, H 18 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen vaas met oren, bruin glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinese stemkom, Ø 14,7 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose stemkom met keizerlijk geel glazuur en kostbaarheden/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 14,7 cm. In goede staat.

Chinese Kantonese kom Ø 29 cm.
Resultaat: 850 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese kom met figuren/floraal/vogels en goud decor. Afmeting: H 13 x Ø 29 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 375 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met mandarijn decor. Eén kopje goed. Eén kopje chip+haarlijn. Eén schotel chips. Eén schotel chips+haarlijnen. Afmeting: 12 - 12,5 cm. ...

Drie Chinese dekselvazen
Resultaat: 350 EUR

Drie oude/antieke Chinees porseleinen dekselvazen. Bestaande uit: 17e - 18e eeuwse deksevaas met floraal/Kang Xi decor, met bodemmerk, haarscheur + dekselschade. En twee drakenvazen met vier tekens b...

Lot Chinees porselein (14x)
Resultaat: 325 EUR

Veertien delen Chinees porselein. Bestaande uit tien kopjes + vier schotels. 19e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

Japanse Imari pot Ø 22 cm.
Resultaat: 225 EUR

Grote Japanse Imari porseleinen pot met floraal/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 19,5 x Ø 22 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari kraagvazen, H 32 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee grote Japans Imari porseleinen kraagvazen met ribbels en tuin decor. Afmeting: H 32 x Ø 20 cm. In goede staat.

Kapitale 18e eeuwse Arita vaas, H 60,5 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Kapitale 18e eeuwse Japanse Arita porseleinen vaas met Kilin, tuin/floraal en goud decor. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord Ø 21,2 cm.
Resultaat: 750 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi opengewerkt bord met floraal decor + bodemmerk. Twee chips. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schotel Kang Ci Ø 33,3 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel Kang Ci 18e met jagers te paard/hert decor. Met bodemmerk. Gaatje bodem middenin, dicht gerestaureerd. Afmeting: Ø 33,3 cm. In redelijk/goede staat.

Vier 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi koppen
Resultaat: 425 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met bodemmerk. Twee kopjes met kostbaarheden decor, één kopje chips, één kopje haarlijnen. Twee kopjes met huis/vogel/floraal/tuin decor, beide...

Chinese diepe schotel Ø 21 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen diepe schotel met paradijsvogel/granaatappel decor + verso floraal/granaatappel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot, H 26 x Ø 22 cm.
Resultaat: 1.700 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met floraal/goud decor. Afmeting: H 26 x Ø 22 cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten Ø 18 cm.
Resultaat: 120 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met floraal/karaktertekens decor. Afmeting: H 25 x Ø 18 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 22,5 cm.
Resultaat: 850 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren in tuin/goud decor. Emaille verf. Eén bord goed. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 37 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom figuren in berglandschap/waterval decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met oren en blauw gestippeld glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

5x Chinese kop + schotels
Resultaat: 275 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met coulissen/geisha's/hert decor. Drie kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Eén kopje chip. Alle schotels goed. Afmeting: 7 x Ø 13 cm. In redelij...

Chinese vleesschaal, 33 x 41,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porsleinen Queng Lung vleesschaal met tuin/zeegezicht decor. Afmeting: 33 x 41,5 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Resultaat: 110 EUR

Drie delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Kopje met coulissen/vogel/floraal decor, afmeting: H 6 x Ø 9,5 cm. En twee schotels met floraal decor, chips, afmeting: Ø 9,5 cm. I...

18e Eeuwse Chinese vleesschaal
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met floraal decor. Minimale chip. Afmeting: 7 x 41 x 37 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot, H 14,5 x Ø 13 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met figuren decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 14,5 x Ø 13 cm. In goede staat.

Zeldzaam 18e eeuws Chinees bord Ø 24,6 cm.
Resultaat: 275 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met blauw glazuur + dubbele blauwe bodemring. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.

Zeer groot Boeddha figuur, H 62 cm.
Resultaat: 750 EUR

Zeer groot Chinees porseleinen Familie Rose boeddha figuur met floraal/vissen decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Vijf antieke Petrus Regout kastkommen Ø 20 cm.
Resultaat: 180 EUR

Vijf grote antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen. Decor: Sana. Eén kom chip. Eén kom haarlijn, rest goed. Afmeting: H 10 x Ø 20 cm.

18e Eeuwse Delftse plooischotel (De Bijl) Ø 36 cm.
Resultaat: 650 EUR

Prachtige grote 18e eeuwse Delftse Fayence plooischotel met floraal decor + putti met vrucht. Gemerkt de Bijl. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.