Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Oud Perzisch kleed, 228 x 141 cm.
Resultaat: 2.750 EUR

Oud Perzisch kleed met figuren decor. Laver Kirman. Beige/aardetinten. Afmeting: 228 x 141 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Startprijs 1.200 EUR

Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.70 crt. De kop is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm va...

Chinese gemberpot, H 14,5 x Ø 13 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met figuren decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 14,5 x Ø 13 cm. In goede staat.

Italiaanse piëtra dura
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse Italiaanse piëtra dura plaquette in lijst. Dansende figuren. Divers natuursteen soorten. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.

Handgeknoopt zijden kleed, 214 x 137 cm.
Resultaat: 350 EUR

Prachtig handgeknoopt zijden kleed met opgehoogde jachtmotieven. Decor van zeven jagers te paard en diverse dieren. Kleed heeft twee gaten welke gerepareerd dienen te worden. Afmeting: 214 x 137cm. In...

Antiek reis-schrijf kabinet, 1900
Resultaat: 90 EUR

Klein antiek Engels reis-schrijf kabinet van eikenhout. Met kalender, lade, inkthouder, briefhouder en schrijfblad. Circa 1900. Afmeting: 35 x 31 x 25 cm. In goede staat.

Geelgouden vintage ring met diamant
Resultaat: 325 EUR

Geelgouden vintage ring, 585/000, met diamant. Ring met bloemvorm voorzien van een witgouden rozet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,15 ct. Breedte ring 12 mm. ca 5,6 gram. ø57. In goede ...

2x Perzische kleden, 190 x 130 cm. / 130 x 110 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee handgeknoopte Perzische kleden. Beiden rood van kleur. Afmeting: 190 x 130 cm. + 130 x 110 cm. In goede staat.

Gouden armband met granaat
Resultaat: 600 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Armband met acht bloemvormige schakels bezet met een rond gefacetteerde granaat, tussen de schakels zitten markiesvormige gouden stukjes. De armband is voorz...

Zes antieke Keltische bijlen
Startprijs 1.000 EUR

Zes antieke Keltische bijlen. IJzer/brons. Divers. Bodemvondst Frankrijk. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.

Vier antieke tinnen lepels
Startprijs 80 EUR

Vier antieke tinnen (soep)lepels. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: L 30 - 40 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen figuur
Resultaat: 300 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Haan met hagedis. Door Ferdinand Pautrot. 1832 - 1874. Afmeting: 22 x 23 x 10 cm. In goede staat.

Gouden collier & hanger bloedkoraal
Resultaat: 160 EUR

Geelgouden collier en hanger, 585/000, met bloedkoraal. Venetiaans collier met een ovale hanger voorzien van een geschulpte rand bezet met een ovale cabouchon bloedkoraal. 29x14mm. inclusief oog. 42 c...

Gaper (drogist/apotheek)
Startprijs 100 EUR

Oude of antieke gipsen gaper met polychromie. Apotheek/drogist teken. Afmeting: 51 x 42 x 26 cm. In goede staat.

Antieke messing tafellamp, H 64 cm.
Resultaat: 70 EUR

Antieke messing tafellamp gemaakt van een kerkelijke kaarskandelaar. Circa 1900. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.

Zilveren choker met emaille
Startprijs 90 EUR

Zilveren choker, 925/000, met emaille. Getorst collier met in het midden een jugendstil element voorzien van vensteremaille, parels en een smaragd. Grootte element 58x54mm. 45 cm. ca 13,1 gram. Nieuw

Bronzen figuur, Panter
Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur. Panter op marmeren basement. Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Oude koperen biertap
Startprijs 80 EUR

Oude koperen biertap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 47 x 25 cm. In goede staat.

Gouden ring met zirconia
Startprijs 120 EUR

Geelgouden ring, 916/000, met zirconia's. Solitairrring met in het midden een 6-poot chaton bezet met een zirconia en aan weerskanten een zirconia in de band gezet. In redelijk goede staat.

Lot diverse voorraadblikken
Startprijs 120 EUR

Lot diverse voorraadblikken met reclame. Onder andere; Bensdorp Cacao, Droste Cacao, Pette Cacao, Honig. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden ring, mat met diamant
Startprijs 170 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Een gematteerde ring met iets een golf aan de bovenzijde bezet met kleine diamanten in een soort V-vorm. totaal ca 0,06 ct. breedte 4,5 mm. ca 3,6 gram. In goe...

Antiek bronzen figuur
Resultaat: 100 EUR

Antiek bronzen figuur. Duivel. Weense stijl. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 17 x 5,5 cm. In goede staat.

Antieke lakzegel in houder Ø 10 cm.
Resultaat: 60 EUR

Antieke groene lakstempel in koperen dekseldoos. Waarschijnlijk 17e eeuw. Latijns schrift + ridder te paard. Afmeting: Ø 10 cm. In goede staat.

Zilveren sieraden
Startprijs 80 EUR

Groot lot zilveren sieraden met diverse colliers, armbanden, oorstekers en broches. ca 120 gram. Diverse gehaltes.

Negen oude Afrikaanse figuren
Startprijs 80 EUR

Negen oude Afrikaanse figuren. Onder andere; 5x Afrikaanse terracotta maskers + 4x houtgestoken figuren. Afmeting: 8 - 44 cm. In goede staat.

Lot diverse brillen
Resultaat: 900 EUR

Lot met diverse brillen, een vergulde lorgnet versierd met een bewerkte rand en goudkleurige elementen. En een bril met gouden elementen en scharnierende poten. En een parelmoeren steker.

Zilveren collier en ring met amethist
Resultaat: 80 EUR

Collier en ring van amethist met zilver, 925/000, gemerkt Oubaha. Collier van rond gefacetteerde kralen en een dubbel ankercollier. Voorzien van 2 sloten, om zowel enkel als dubbel te dragen. 43-86cm....

Gesigneerd bronzen figuur, Dansende dame
Resultaat: 50 EUR

Gesigneerd bronzen figuur. Dansende dame. Door Matiani. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Antieke zadelhouder, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten zadelhouder met leer. Circa 1900. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

Antieke Indonesische waaier
Startprijs 80 EUR

Antieke Indonesische waaier met hoorn en perkament wayang goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 24 cm. In goede staat.

Gouden ring blauw topaas en diamant
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met blauw topaas en diamant. Ring met een ovaal gefacetteerde blauw topaas en aan de zijkanten versierd met een klein diamantje, totaal ca 0,02 ct. Breedte kop 10 mm. ø 59. t...

Twee dier figuren
Resultaat: 100 EUR

Twee metalen figuren. 20e Eeuw. 1. Zwaan, compositie metaal, bronskleurin, circa 1900. 2. Kangaroo van messing. Afmeting: H 18 - 21 cm. In goede staat.

Afrikaans etnografisch masker
Startprijs 130 EUR

Oud Afrikaans etnografisch masker uit Congo. Gemaakt van jutte en stro. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Gouden zegelring
Startprijs 400 EUR

Geelgouden zegelring, 585/000, met een rechthoekige plaat en voorzien van een schakelbewerking in de band met een witgouden lijn in het midden. Grootte kop 13x10mm. ø 60. ca 7,5 gram. Voorzien van J.W...

4x Afrikaans figuur
Resultaat: 30 EUR

Vier Afrikaanse hardhout gesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 65 cm. In goede staat.

Twee Franse marmeren boekensteunen
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke Art Deco boekensteunen met pinguins. Compositie metaal + marmer. Circa 1920. Een restauratie hals pinguin. Afmeting: 19 x 13 x 10 cm. In redelijke staat.

Glazen tafelamp, 1920
Resultaat: 50 EUR

Art Deco glazen tafellamp. Circa 1920. Floraal/geslepen. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Parel collier (zwart/wit)
Startprijs 70 EUR

Collier van zwarte en witte zoetwaterparels, ø6mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. ø8mm. 45 cm. In goede staat

Drie oude Dupont Paris aanstekers
Resultaat: 130 EUR

Drie oude Dupont Paris vergulde aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 cm. In goede staat.

26 Glazen met overlay
Resultaat: 450 EUR

Lot van 26 oude gegraveerde glazen met guirlande overlay. 20e Eeuw. Bestaande uit: 11 Grote wijnglazen, 11 hoge wijnglazen + 4 met koperen randoverlay. Afmeting: H 16 - 18 cm. In goede staat.

Geelgouden ring met diamant
Startprijs 600 EUR

Geelgouden (pink)ring, 585/000, met diamant. Ring met in het midden een ronde gladomzetting met een briljant geslepen diamant. Naast de gladomzetting zitten aan weerskanten 3 briljant geslepen diamant...

Houder met 12 Murano roerstokjes
Startprijs 60 EUR

Houder met twaalf Murano glazen roerstokjes. Divers. Circa 1950 - 1960. Afmeting: L 21 cm. In goede staat.

Lot bontjassen etc. (5x)
Resultaat: 100 EUR

Lot bontjassen. Divers. Bestaande uit: Drie jassen, kraag/omslag + hoedendoos. Afmeting: 20 - 90 cm. In goede staat.

Kapitale Potschappel pronkvaas, H 60 cm.
Resultaat: 600 EUR

Kapitale Duitse porseleinen Potschappel Dresden pronkvaas. Handbeschilderd + opgewerkt bloem decor. 20e Eeuw. Minimale beschadiging aan bloemen. Afmeting: H 60 cm. In redelijk/goede staat.

12 Sloten met stenen (925)
Resultaat: 100 EUR

Lot met 12 zilveren, 925/000, deels vergulde sloten in bloemvorm met zirconia's en rozetten met blauw, rode, groene en zwarte stenen. De sloten hebben een aanzet voor 3 rijen. ø 21 mm. Totaal ca 110 g...

Stel 18e eeuwse Delftse vazen, H 27 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met bodemmerk. Bloemvaas decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Zilveren collier met hanger met kleurstenen
Resultaat: 40 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000, in de vorm van een bloem met rode en oranje zirconia's. ø 36 mm. 43 cm. ca 15,2 gram. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse plaquette
Resultaat: 950 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence plaquette met chinoiserie decor. Enkele randrestauraties. Afmeting: H 30 x B 28 cm. In goede staat.

Gouden broche met robijn
Startprijs 190 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met robijnen. Langwerpige broche met in het midden een uitlopende slag, aan beide kanten bezet met 3 rond gefacetteerde robijnen in een 4-poot chaton. Grootte 58x18mm. ca ...

2x Zuid Afrika schaakspelen
Resultaat: 40 EUR

Twee Zuid Afrikaanse schaakspelen. Eén maal Bush + Kangarus. Eén maal Masai + dieren. Kunststof beschilderde figuren + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm / 12 x 38,5 x 38,5 cm. In goede staa...

18e Eeuws Delfts bord Ø 22 cm.
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Delfts polychrome Doré bord. Gemerkt A.P.K. Chinioserie + goud decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Antiek Frans klokkenstel, 1870
Startprijs 1.200 EUR

Antiek drie-delig Frans Carrara marmeren klokkenstel met vergulde bronzen armaturen en gebruneerde bronzen putti. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 - 44 cm. In goe...