Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren tafelbel 240
Zilveren tafelbel
Startprijs 180 EUR
Hollandse commode 4028
Hollandse commode
Startprijs 200 EUR
Zilveren strooier 233
Zilveren strooier
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Twee antieke Chinese cups Ø 6,3 cm. 7059
Twee antieke Chinese cups Ø 6,3 cm.

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmand klein 226
Zilveren bonbonmand klein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
17e - 18e  Eeuwse Kang Xi schenkkan 7702
17e - 18e Eeuwse Kang Xi schenkkan

Resultaat:

650 EUR

18e Eeuwse Chinese schotel Ø 42,3 cm. 7052
18e Eeuwse Chinese schotel Ø 42,3 cm.
Startprijs 1.200 EUR
Zilveren bakje met voorstelling 47
Zilveren bakje met voorstelling
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Lot zilver & kristal 197
Lot zilver & kristal

Resultaat:

60 EUR

A.M. Geijp, Landschap met vissende boeren 1224
A.M. Geijp, Landschap met vissende boeren
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Zilveren doos (Engeland) 190
Zilveren doos (Engeland)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese kommen Ø 21,5 cm. 7016
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese kommen Ø 21,5 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Grote Japanse Imari bloempot 7695
Grote Japanse Imari bloempot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Malcolm Cheape, Reddingsschip op droogdok 1217
Malcolm Cheape, Reddingsschip op droogdok

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Drie delen kristal met zilver 183
Drie delen kristal met zilver

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmandje 40
Zilveren bonbonmandje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
18e Eeuwse capucijner vaas 7009
18e Eeuwse capucijner vaas

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Karen Ray, Interieur met tafel en porselein 1210
Karen Ray, Interieur met tafel en porselein

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Odeurflacon met gouden dop 33
Odeurflacon met gouden dop

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi vaas met zilver, H 16 cm. 7002
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi vaas met zilver, H 16 cm.

Resultaat:

600 EUR

Friese stoelklok, eind 19e 3621
Friese stoelklok, eind 19e
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Friese staartklok 3614
Friese staartklok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Drie helmen 2737
Drie helmen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm. 2730
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.

Resultaat:

120 EUR