Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Modern bronzen figuur, Erotische dame in catsuit 5096
Modern bronzen figuur, Erotische dame in catsuit
Startprijs 100 EUR
Vier bronzen figuren 5089
Vier bronzen figuren
Startprijs 60 EUR
Twee bronzen flamingo's 5053
Twee bronzen flamingo's
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
19e Eeuws religieus houtgesneden wandsculptuur 5046
19e Eeuws religieus houtgesneden wandsculptuur

Resultaat:

250 EUR

Bronzen figuur, Paardenmenner 5039
Bronzen figuur, Paardenmenner
Startprijs 350 EUR
Zeer grote 17e - 18e eeuwse putti, 73 cm. 5003
Zeer grote 17e - 18e eeuwse putti, 73 cm.
Startprijs 950 EUR
Verkocht
Perzisch kleed, 210 x 140 cm. 4542
Perzisch kleed, 210 x 140 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Perzische loper, 270 x 75 cm. 4535
Perzische loper, 270 x 75 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Hollandse eiken empire commode, 1810 4235
Hollandse eiken empire commode, 1810

Resultaat:

100 EUR

Antieke Davenport secretaire, 1880 4228
Antieke Davenport secretaire, 1880
Startprijs 250 EUR
Antieke vitrine opzetkast, 1900 4221
Antieke vitrine opzetkast, 1900
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Vier biedermeier stoelen 4185
Vier biedermeier stoelen

Resultaat:

70 EUR

Chinese stoel 4178
Chinese stoel
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Zware palissander armleunstoel, 1850 4171
Zware palissander armleunstoel, 1850

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Mahonie chiffoniere, 1840 4142
Mahonie chiffoniere, 1840

Resultaat:

225 EUR

19e Eeuwse Engelse commode 4135
19e Eeuwse Engelse commode
Startprijs 500 EUR
Vergulde rococo-stijl spiegel, H 115 x B 90 cm. 4128
Vergulde rococo-stijl spiegel, H 115 x B 90 cm.
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Commode 4121
Commode

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Wortelnoten commode 4092
Wortelnoten commode

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke halspiegel, 183 x 107 cm. 4085
Antieke halspiegel, 183 x 107 cm.

Resultaat:

130 EUR

6x Eiken stoelen 4078
6x Eiken stoelen
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Henricus, Twee western cowboys 1174
Henricus, Twee western cowboys

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Drie helmen 2737
Drie helmen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm. 2730
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.

Resultaat:

120 EUR