Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Oosterse glazen hanglamp 2112
Oosterse glazen hanglamp
Startprijs 150 EUR
Verkocht
17e Eeuwse bronzen kandelaar , H 23 cm. 2105
17e Eeuwse bronzen kandelaar , H 23 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee delen Frans porselein 2076
Twee delen Frans porselein

Resultaat:

90 EUR

Antieke Engelse dekseldoos 2069
Antieke Engelse dekseldoos
Startprijs 60 EUR
Verkocht
17e Eeuwse Corpus Christi 2062
17e Eeuwse Corpus Christi

Resultaat:

300 EUR

Twee koperen piedestals 2026
Twee koperen piedestals
Startprijs 300 EUR
Twee Franse kandelaren, 1860 2019
Twee Franse kandelaren, 1860
Startprijs 800 EUR
Zeldzame oorkonde met lakzegel 2012
Zeldzame oorkonde met lakzegel
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Anton Verhoeven, Stilleven met fruit en Roemer 1374
Anton Verhoeven, Stilleven met fruit en Roemer

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
A. Lignas, Wandelaar in landschap 1367
A. Lignas, Wandelaar in landschap

Resultaat:

40 EUR

Jan Kelderman, Parijs 1360
Jan Kelderman, Parijs
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Onduidelijk, 17e Eeuws fregat 1324
Onduidelijk, 17e Eeuws fregat

Resultaat:

50 EUR

P.B. Cop, Strandgezicht met bomschuit en vissersvolk 1317
P.B. Cop, Strandgezicht met bomschuit en vissersvolk
Startprijs 280 EUR
Lot Zwiebelmuster porselein 6190
Lot Zwiebelmuster porselein
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Twee antieke tegeltableau's 6183
Twee antieke tegeltableau's

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Majolica bloempot op zuil 6176
Majolica bloempot op zuil

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (44st.) 6169
Lot antieke tegels (44st.)

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Platelen vaas, H 31 cm. 6140
Platelen vaas, H 31 cm.

Resultaat:

80 EUR

Twee Makkumer Tichelaar vazen, H 39 cm. 6133
Twee Makkumer Tichelaar vazen, H 39 cm.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Twee Franse vaasjes 6126
Twee Franse vaasjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Henricus, Twee western cowboys 1174
Henricus, Twee western cowboys

Resultaat:

30 EUR

J.G. Lempereur, Parijs, meisje 1167
J.G. Lempereur, Parijs, meisje
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Drie helmen 2737
Drie helmen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm. 2730
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.

Resultaat:

120 EUR