Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren kan
Resultaat: 225 EUR
Zilveren kan
Resultaat: 250 EUR
Zilveren bestek
Resultaat: 1.200 EUR
Zilveren ovale schaal
Startprijs 300 EUR
Twee zilveren hanen
Startprijs 800 EUR
Zilveren broodmand
Startprijs 360 EUR
Zilveren moccakan
Startprijs 130 EUR
Zilveren doos, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR
Zilveren ovale doos
Startprijs 600 EUR
Zware zilveren broodmand
Startprijs 1.600 EUR