Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

P.B. Cop, Strandgezicht met bomschuit en vissersvolk 1317
P.B. Cop, Strandgezicht met bomschuit en vissersvolk
Startprijs 280 EUR
Verkocht
F. Kaxnaa, Indonesisch landschap met vulkaan 1310
F. Kaxnaa, Indonesisch landschap met vulkaan

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chine de commande trekpot 7116
18e Eeuwse Chine de commande trekpot

Resultaat:

750 EUR

Zilveren brillenkoker 133
Zilveren brillenkoker
Startprijs 140 EUR
Zilveren molen & blaasbalgdoosje 290
Zilveren molen & blaasbalgdoosje
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese voorraadpot Ø 21 cm. 7109
Chinese voorraadpot Ø 21 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Zilveren wijnfles-houder 283
Zilveren wijnfles-houder
Startprijs 375 EUR
Vier delen China/Japan 7102
Vier delen China/Japan
Startprijs 100 EUR
Joh. Larij, Vaas met narcissen 1274
Joh. Larij, Vaas met narcissen
Startprijs 200 EUR
F. Brandt, Vaas met rozen 1267
F. Brandt, Vaas met rozen
Startprijs 80 EUR
Zilveren fruitschaal 276
Zilveren fruitschaal
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Wortelnoten commode 4092
Wortelnoten commode

Resultaat:

90 EUR

Gijs ter Wee, Abstracte compositie 1260
Gijs ter Wee, Abstracte compositie
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke halspiegel, 183 x 107 cm. 4085
Antieke halspiegel, 183 x 107 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zilveren peper- en zoutstrooier 97
Zilveren peper- en zoutstrooier

Resultaat:

100 EUR

6x Eiken stoelen 4078
6x Eiken stoelen
Startprijs 250 EUR
18e Eeuwse Chinese kwispedoor Ø 12,1 cm. 7752
18e Eeuwse Chinese kwispedoor Ø 12,1 cm.
Startprijs 375 EUR
Verkocht
Franse tazza met Chinese schotel 7066
Franse tazza met Chinese schotel

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Zilveren bestekset voor gebak 90
Zilveren bestekset voor gebak

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 22 - 23 cm. 7745
Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 22 - 23 cm.

Resultaat:

100 EUR

Zilveren tafelbel 240
Zilveren tafelbel
Startprijs 180 EUR
Zilveren strooier 233
Zilveren strooier
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Zilveren bonbonmand klein 226
Zilveren bonbonmand klein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren schaar met schede 83
Zilveren schaar met schede

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese cups Ø 6,3 cm. 7059
Twee antieke Chinese cups Ø 6,3 cm.

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Twee Chinese stoelen 4042
Twee Chinese stoelen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Vintage designstoel van Bruhl 4035
Vintage designstoel van Bruhl

Resultaat:

250 EUR

18e Eeuwse Chinese schotel Ø 42,3 cm. 7052
18e Eeuwse Chinese schotel Ø 42,3 cm.
Startprijs 1.200 EUR
Antiek Oosters figuur, H 21 cm. 7709
Antiek Oosters figuur, H 21 cm.
Startprijs 150 EUR
Hollandse commode 4028
Hollandse commode
Startprijs 200 EUR
A.M. Geijp, Landschap met vissende boeren 1224
A.M. Geijp, Landschap met vissende boeren
Startprijs 300 EUR
Verkocht
17e - 18e  Eeuwse Kang Xi schenkkan 7702
17e - 18e Eeuwse Kang Xi schenkkan

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Lot zilver & kristal 197
Lot zilver & kristal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Malcolm Cheape, Reddingsschip op droogdok 1217
Malcolm Cheape, Reddingsschip op droogdok

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Grote Japanse Imari bloempot 7695
Grote Japanse Imari bloempot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren doos (Engeland) 190
Zilveren doos (Engeland)

Resultaat:

70 EUR

Zilveren bakje met voorstelling 47
Zilveren bakje met voorstelling
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Karen Ray, Interieur met tafel en porselein 1210
Karen Ray, Interieur met tafel en porselein

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese kommen Ø 21,5 cm. 7016
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese kommen Ø 21,5 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmandje 40
Zilveren bonbonmandje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Drie delen kristal met zilver 183
Drie delen kristal met zilver

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
18e Eeuwse capucijner vaas 7009
18e Eeuwse capucijner vaas

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Odeurflacon met gouden dop 33
Odeurflacon met gouden dop

Resultaat:

450 EUR

Friese stoelklok, eind 19e 3621
Friese stoelklok, eind 19e
Startprijs 120 EUR
Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi vaas met zilver, H 16 cm. 7002
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi vaas met zilver, H 16 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3614
Friese staartklok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Drie helmen 2737
Drie helmen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm. 2730
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.

Resultaat:

120 EUR