Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Kleine Meissen spiegel
Startprijs 20 EUR

Kleine Duitse Meissen porseleinen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x B 18 cm. Beschadigingen. In matig/redelijke staat.

Antieke wandtegel Westraven Utrecht
Startprijs 20 EUR

Grote antiek geglazuurde wandtegel van Westraven Utrecht. Figuren decor. Afmeting: 30 x 24 x 4 cm. In goede staat.

Twee antieke bisquit figuren, 1900
Startprijs 40 EUR

Twee antieke bisquit porseleinen Royal Dux figuren. Circa 1900. Herder + herderin. Herder gaaf, herderin minimale beschadiging. Afmeting: H 31 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Franse wandschotel Ø 24,5 cm.
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse Franse polychrome Fayence wandschotel met figuur. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.

Drie Engelse majolica bloempotten
Startprijs 40 EUR

Drie oude Engelse majolica bloempotten met figuren in landschap/goud decor. 20e Eeuw. Eén haarscheur. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.

Drie Franse borden Ø 19,5 cm.
Startprijs 40 EUR

Drie 19e eeuwse Franse porseleinen borden met damesportretten. Handschilderd + goudrand. Circa 1840. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.

Lot Zwiebelmuster porselein
Startprijs 40 EUR

Lot antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Gemerkt Hutten Steinach. Bestaande uit: 5 schotels, 3 kopjes, eierdoppenhouder (een dop mist + 2 gelijmd) comfoor (chip) + menage (goed). Eén schotel beschadi...

Tien porseleinen figuren
Startprijs 40 EUR

Tien oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Onder andere; Duitsland. Enkele beschadigingen. Afmeting: 12 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Duits koffie/theeservies, 1900
Startprijs 40 EUR

Antiek Duits porseleinen koffie/thee servies. Circa 1900. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Koffie/theekan, 7x kop en schotel, tablet, 8x gebaksborden. Enkele beschadigingen. Afmeting: 7 - 27 cm. In ...

18e Eeuwse Delftse schotel Ø 34 cm.
Startprijs 50 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Engels theeservies
Startprijs 50 EUR

Engels porseleinen theeservies met rozen decor + goudrand. St. James Bone China. Bestaande uit: 8 kop + schotels, melkkan, sauciere, schaal, dekselschaal, kleine schaal, 6 soepborden, 6 diner borden e...

Gouda platelen figuur, H 26 cm.
Startprijs 50 EUR

Zuid Holland Gouda platelen figuur. Vader met zoon. Breda. 1909 - 1960. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Antieke majolica schaal, 1920
Startprijs 50 EUR

Grote antieke majolica schaal met zwaan. Circa 1920. Genummerd. Afmeting: Ø 37,5 cm. In goede staat.

Antieke majolica jardiniere, 1920
Startprijs 50 EUR

Antieke Engelse majolica jardiniere. Circa 1920. Floraal/figuren decor. Afmeting: 28 x 31 x 16 cm. In goede staat.

Drie delen porselein
Startprijs 50 EUR

Drie porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Unterweissbach figurengroep, jurk beschadigd. En twee figuren + vaasjes, circa 1910. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.

Twee antieke ronde tegels Ø 14,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Hollandse ronde Fayence tegels met haven decor. Circa 1800. Eén restauratie. Afmeting: Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke majolica vaas, H 25 cm.
Startprijs 60 EUR

Antieke majolica oorvaas met floraal decor + letters WSS + UT 93. Vermoedelijk Duitsland. Historisme. Mooi van kleur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Antiek bisquit figuur, 1900
Startprijs 60 EUR

Groot antiek bisquit porseleinen figuur. Oostenrijk. Circa 1900. Zeeman aan stuurwiel. Gemerkt Austria + nummers. Stuurwiel mist handgrepen. Afmeting: H 51 cm. In redelijke staat.

Antieke Rosenthal buste, Mozart
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse porseleinen Rosenthal buste. Mozart. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Twee Makkumer Tichelaar vazen, H 39 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee grote 19e eeuwse Makkumer Tichelaar polychrome Fayence vazen met floraal decor. Eén vaas gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 39 cm.

Lot keramiek (4x)
Startprijs 60 EUR

Lot Art Deco keramiek. Bestaande uit: 3x Goebel, uil + twee houders, circa 1930. En een vaas, plateel, Noord Holland, haarscheur + bodemrand gelijmd. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Hollands aardewerk (3x)
Startprijs 60 EUR

Lot Hollands aardewerk. Bestaande uit; Gubbel Helden kraagvaas. Gubbels Helden balustervaas. En een koninklijke Gouda lampenvoet (onduidelijk gesigneerd). Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.

Antiek Royal Sphinxs/Boch kaststel, 1920
Startprijs 60 EUR

Antiek Royal Sphinxs Delft/Boch keramieken kaststel met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 31 - 44 cm. In goede staat.

Mobach vaas + kruik, 1910
Startprijs 60 EUR

Twee delen Hollands Mobach keramiek. Circa 1910. 1x Knobbelvaas met blauw glazuur. 1x Schenkkan met thee-glazuur, lichte glazuurschade bij tuit. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.