Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Armband en ring Nomination 747
Armband en ring Nomination
Startprijs 40 EUR
Lijstje met 2 broches 765
Lijstje met 2 broches
Startprijs 40 EUR
Horloge Etienne Aigner 829
Horloge Etienne Aigner
Startprijs 40 EUR
Dugena dameshorloge 831
Dugena dameshorloge
Startprijs 40 EUR
Goud op zilveren collier met hanger 833
Goud op zilveren collier met hanger
Startprijs 40 EUR
G. Kruijmel, Herdershond 1184
G. Kruijmel, Herdershond
Startprijs 40 EUR
Monogram, Monnik aan eettafel 1215
Monogram, Monnik aan eettafel
Startprijs 40 EUR
Ducollot ? Stadsgezicht Parijs 1383
Ducollot ? Stadsgezicht Parijs
Startprijs 40 EUR
Trümper, Portret oude dame 1391
Trümper, Portret oude dame
Startprijs 40 EUR
Trümper, Portret 17e eeuw (naar Frans Hals) 1392
Trümper, Portret 17e eeuw (naar Frans Hals)
Startprijs 40 EUR
Oude Zeiss Ikon fotocamera 2227
Oude Zeiss Ikon fotocamera
Startprijs 40 EUR
Set gewichten in blok 2238
Set gewichten in blok
Startprijs 40 EUR
Wijnkoeler+dekseldoos 2242
Wijnkoeler+dekseldoos
Startprijs 40 EUR
Twee moderne windlichten 2249
Twee moderne windlichten
Startprijs 40 EUR
Majolica petroleumlamp 2264
Majolica petroleumlamp
Startprijs 40 EUR
2x Draken set schaakspel 3005
2x Draken set schaakspel
Startprijs 40 EUR
Antiek Frans kinderfornuis 3016
Antiek Frans kinderfornuis
Startprijs 40 EUR
Twee delen aardewerk 5055
Twee delen aardewerk
Startprijs 40 EUR
Modern figuur, Corpulente naakte dame 5077
Modern figuur, Corpulente naakte dame
Startprijs 40 EUR
Twee antieke bisquit figuren, 1900 6111
Twee antieke bisquit figuren, 1900
Startprijs 40 EUR
Franse wandschotel Ø 24,5 cm. 6127
Franse wandschotel Ø 24,5 cm.
Startprijs 40 EUR
Drie Engelse majolica bloempotten 6132
Drie Engelse majolica bloempotten
Startprijs 40 EUR
Drie Franse borden Ø 19,5 cm. 6164
Drie Franse borden Ø 19,5 cm.
Startprijs 40 EUR
Lot Zwiebelmuster porselein 6190
Lot Zwiebelmuster porselein
Startprijs 40 EUR