Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gerard Krol, Boer op zandpad
Resultaat: 80 EUR

Gerard Krol, 1914. 1882 - 1950. Boer op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 37 cm. In goede staat.

Antieke Franse reiswekker, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse messing reiswekker met facet geslepen glas. Circa 1900. Gemerkt A.C.C. Voorste venster randschade. Inclusief origineel foedraal. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.

Drie antieke glazen pronkbokalen, 1880
Resultaat: 80 EUR

Drie grote antieke Duitse historisme glazen pronkbokalen met handbeschildering + noppen. Circa 1880. Afmeting: H 25 -29 cm. In goede staat.

Platelen vaas, H 31 cm.
Resultaat: 80 EUR

Grote Hollandse polychrome platelen vaas. Jugendstil. Circa 1910. Gouda, 304.R. Met floraal decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 31 cm. Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen Japans Imari porselein
Resultaat: 80 EUR

Drie delen Japans Imari porselein. 19e Eeuw. (1) Kom met dansende figuur + vier tekens bodemmerk. (2) Kraagvaas met figuren/kippen decor. (3) Vaas, floraal/goud decor + bodemmerk. Afmeting: 16 - 31 cm...

Fiem, Vaas met anemonen
Resultaat: 80 EUR

Fiem. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Zilveren lepel met vogel
Resultaat: 80 EUR

Zilveren lepel, 900/000, met een grote ronde bak versierd met een gegraveerde voorstelling met vogel en bloemen. Geplaatst aan een getorste steel bekroond met een knop. De baks is voorzien van een dee...

Zilveren bonbonmand
Resultaat: 80 EUR

Zilveren bonbonmand, 835/000, ovaal gezaagd model met pompoen, raster en floraal decor. Voorzien van een gecontourneerde rand met parelbewerking. Met grepen met floraal patroon en geplaatst op 4 klauw...

Beschuitbus met zilver
Resultaat: 80 EUR

Kristallen beschuitbus met zilver, 833/000. Beschuitbus voorzien van ruit en waaierslijpsel geplaatst op een onderschotel met een waaiervormige rand. En voorzien van een deksel met slijpwerk en een gr...

Drie kralenbeursjes met zilveren beugel
Resultaat: 80 EUR

Lot met 3 kralenbeursjes voorzien van een zilveren beugel, 833/000, een halfronde beugel met gefacetteerde vlakjes en vissenkoppen, een halfronde beugel met florale en parelrand, met vissenkoppen, en ...

2 Colliers met koraal
Resultaat: 80 EUR

Twee colliers met engelenkoraal. Een collier van ronde kralen, ø 6 mm, 42 cm, met double sluiting. En een getorste collier met cilindervormige koralen en ronde onyx kralen. Met double sluiting. 70 cm....

Pandora armband
Resultaat: 80 EUR

Zilveren Pandora armband met bedels, 925/000. Armband met Pandora sluiting en voorzien van 16 bedels waarvan één geen Pandora. Enkele bedels zijn voorzien van stenen. lengte 19 cm. Totaal ca 64,2 gram...

Zilveren collier en ring met amethist
Resultaat: 80 EUR

Collier en ring van amethist met zilver, 925/000, gemerkt Oubaha. Collier van rond gefacetteerde kralen en een dubbel ankercollier. Voorzien van 2 sloten, om zowel enkel als dubbel te dragen. 43-86cm....

Gouden broche, bijbelsot
Resultaat: 80 EUR

Broche gemaakt uit een geelgouden bijbelslot, 585/000, met onedele brochering. Gecontourneerd bijbelslot versierd met graveerwerk. 44x25mm. Bruto ca 3,8 gram. Iets uit model, verder in goede staat.

Ongesigneerd, Portret Duitse officier
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret Duitse officier. Verso Onkel Max et cetera. Gouache op papier. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

Vijf gesigneerde Japanse houtsnedes, divers
Resultaat: 80 EUR

Vijf gesigneerde oude/antieke Japanse houtsnedes. Divers. Houtsnedes op papier. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract/figuratief
Resultaat: 80 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989. Abstract/figuratief. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 59 x B 42 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve voorstelling
Resultaat: 80 EUR

Jan te Wierik, 1995. 1954 - 2002. Nummer 47/80. Figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 47 x B 85 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Landschap met ruïne bij avond
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Duitse School. Landschap met ruïne bij avond met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 41 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Hollands huis
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands huis met annotatie 1622 en figuren. Deels bijgeschilderd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 41 cm. In redelijke staat.

Onduidelijk gesigneerd, Panoramisch landschap
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Panoramisch landschap met boerenhuis, wandelaar en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.

R. Visser + P.A Nijgh, Platbodem op meer + Vaas met violen
Resultaat: 80 EUR

Riem Visser + P.A. Nijgh. Circa 1930. Twentse schilders. 1x Riem Visser, platbodem op meer. 1x P.A. Nijgh, 1876 - 1959, vaas met violen. Aquarellen op papier. Afmeting: 25 x 37 cm. In goede staat.

L. van Santen, Zandpad met boerenhuis en kippen
Resultaat: 80 EUR

L. van Santen. 20e Eeuw. Zandpad met boerenhuis en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

L. Basset, Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 80 EUR

L. Basset. Circa 1960. Franse School. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 93 cm. In goede staat.