Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Kleine Meissen spiegel
Startprijs 20 EUR

Kleine Duitse Meissen porseleinen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x B 18 cm. Beschadigingen. In matig/redelijke staat.

Antieke wandtegel Westraven Utrecht
Startprijs 20 EUR

Grote antiek geglazuurde wandtegel van Westraven Utrecht. Figuren decor. Afmeting: 30 x 24 x 4 cm. In goede staat.

Map met 10 etsen/aquarel
Startprijs 25 EUR

Map met etsen/aquarel gravure + stripboek 1983 Judge Dredd. Bestaande uit: Elf etsen knotwilgen, onduidelijk gesigneerd. Eén aquarel Jelle Trachtig. Eén gravure Taurel. Afmeting: 26 - 45 cm. In redeli...

Spiegel, H 108 x B 53 cm.
Startprijs 25 EUR

Facet geslepen spiegel van vurenhout. 20e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 53 cm. In goede staat.

Zilveren breischede
Startprijs 30 EUR

Zilveren breischede, 833/000, met bandelwerk en clip met monogramgravure A.F.A.. 16 cm. iets gedeukt. MT.:P.R.Cabboes, Leeuwarden, 1837-1859. ca 22,6 gram.

Zilveren spang met hanger
Startprijs 30 EUR

Zilveren spang met hanger, 925/000. Rond collier met daaraan een langwerpige zilveren hanger met kunststof inleg in diverse kleuren. Lengte hanger 68 mm. ca 17 gram. In goede staat.

Zilveren Omega collier
Startprijs 30 EUR

Zilveren omega collier, 925/000, voorzien van een karabijnhaak. breedte 6 mm. lengte 45 cm. ca 26 gram. In goede staat

Michel Soutine, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 30 EUR

Michel Soutine. 1941 - 1986. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 31 cm. In goede staat.

Warmink wandklok
Startprijs 30 EUR

Metalen Warmink wandklok. Gotische stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 23 x 13 cm. In goede staat.

Zes delen antiek kristal
Startprijs 30 EUR

Zes delen antiek kristal. Bestaande uit: Twee grote coupes + vier karaffen (zonder stop). Afmeting: 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 30 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse Familie Rose dekselpot, chips + knop gelijmd. Een dekselkom met figuren/draken decor + craquelé glazuur. En een gemberpot met floraal/vissen dec...

Zilveren roomlepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren roomlepel, 833/000, met een peervormige bak voorzien van een geschulpte rand met een voorstelling met een koe. Bevestigd aan een iets gebogen steel met schild en dolfijn. 15 cm. ca 35 gram. S...

Zilveren armband met bloedkoraal
Startprijs 35 EUR

Zilveren armband, 835/000, met bloedkoraal. Armband met zilveren sierlijke elementen verbonden door middel van jasseronschakel. het ronde middelste element is versierd met 4 bloedkoralen,. De armband ...

Zilveren hanger en oorclips met tijgeroog
Startprijs 35 EUR

Zilveren collier met hanger en oorclips, 800/000, met tijgeroog. Collier met een getorste schakel met daaraan een peervormige hanger versierd met een rand met krakelingen en bezet met een tijgeroog. E...

Kees de Waal, Diary AGenda
Startprijs 35 EUR

Kees de Waal. 1922 - . Titel: Diary. Agenda, Aquarel op papier. Afmeting: H 52 x B 69 cm. In goede staat.

Engelse barometer
Startprijs 35 EUR

19e Eeuwse Engelse barometer met thermometer. Stelknop mist + stukje koplijst mist. Afmeting: 94 cm. In redelijke staat.

Rozenklok
Startprijs 35 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met halfuur-slag. Afmeting: 33 x 25 x 13 cm. Eén deurtje vernieuwd. In goede staat.

Lot antieke knopen
Startprijs 40 EUR

Lot met 11 antieke zilveren knopen, 800/000, gladde modellen. ø14-17,5mm. ca 16,2 gram. Enkelen beschadigd, verder in goede staat

Lot zilveren creolen
Startprijs 40 EUR

Lot zilveren creolen, 3 paren en 3 losse creolen met kleurstenen. 925/000. ø 15-35mm. Totaal ca 29,8 gram. In goede staat

Lot zilver, 4x
Startprijs 40 EUR

Lot zilver met een armband met bloemschakels bezet met bloedkoraal, een klassieke broche met onyx en markesiet, enkelen ontbreken, broche in scandinavische stijl, aha design en een fijn gourmetcollier...

Lot zilveren oorstekers
Startprijs 40 EUR

Lot oorstekers met, 925/000, met knoppen met grote bollen, oorhaken met zirconia's en een sterhanger, een paar brisures met peervormige hangers en een paar oorstekers met zirconia. ca 12 gram,. In goe...

2 Paar zilveren oorclips
Startprijs 40 EUR

Lot met 2 paar zilveren oorclips, Een paar oorclips in bladvorm, 835/000, bezet met markesietstenen, 12x20mm, en een paar ovale oorclips, 925/000, voorzien van een opengewerkte florale rand bezet met ...

Ring met zirconia's, 9 krt
Startprijs 40 EUR

Ring, 375/000, met zirconia's. Rijring met 12 zirconia's. Breedte 2,0 mm. ø 56. ca 1,0 gram. In goede staat

Junghans horloge
Startprijs 40 EUR

Junghans mega solar horloge, radio controlled met een double kast, saffier glas en een double rekband. ø 32 mm. Gebruikssporen, verder in goede staat. Werkend.

Armband en ring Nomination
Startprijs 40 EUR

Armband en ring, Nomination met opaal en gouden details. Breedte 6,5 mm. In goede staat

Lijstje met 2 broches
Startprijs 40 EUR

Lot met een zilverenlijstje en 2 broches. Klein zilveren fotolijstje, 925/000, rechthoekig model met florale bewerking in de hoeken, 5x3,6cm. en 1 broche gemaakt uit 2 breidoppen en een staafbroche m...

Horloge Etienne Aigner
Startprijs 40 EUR

Horloge Etienne Aigner, bicolour staal voorzien van een kast in hoefijzervorm met een witte wijzerplaat met datumaanduiding. En een bicolour schakelband. Breedte 32 mm. lengte 19,5cm. Vergulding wat a...

Dugena dameshorloge
Startprijs 40 EUR

Nieuw Dugena dameshorloge, double met double schakelband. Voorzien van een ronde kast, ø 25 mm, met goudkleurige wijzerplaat met datumaanduiding. Werkend.

Goud op zilveren collier met hanger
Startprijs 40 EUR

Goud op zilveren collier en hanger, 925/000, met amethist. Een geslepen slangcollier, ø 2,5mm, met daaraan een hanger met ronde elementen met rond gefacetteerde paarse steen. lengte 39 mm. collier 50 ...

G. Kruijmel, Herdershond
Startprijs 40 EUR

G. Kruijmel. '87. Herdershond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 35 cm. In goede staat.

Monogram, Monnik aan eettafel
Startprijs 40 EUR

Monogram. 20e Eeuw. Verso Vesper N. Spielmann. Monnik aan eettafel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Ducollot ? Stadsgezicht Parijs
Startprijs 40 EUR

Ducallot ? Verso Montmartre 1981. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 22 cm. In goede staat.

Trümper, Portret oude dame
Startprijs 40 EUR

Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret oude dame, naar oude meester. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Trümper, Portret 17e eeuw (naar Frans Hals)
Startprijs 40 EUR

Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret 17e eeuw, naar Frans Hals. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 55 cm. In goede staat.

Oude Zeiss Ikon fotocamera
Startprijs 40 EUR

Oude Duitse Zeiss Ikon Box Tengor 54/2 camera in lederen box. Afmeting: 11 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.

Set gewichten in blok
Startprijs 40 EUR

Gewichtenblok. Twee kleine gewichten missen. 19e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 7,5 x 17 cm. In goede staat.

Wijnkoeler+dekseldoos
Startprijs 40 EUR

Antieke plated wijnkoeler + art deco messing dekseldoos met bakeliet. Circa 1920. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.

Twee moderne windlichten
Startprijs 40 EUR

Twee grote decoratieve kristallen windlichten met messing. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: 39 c m. In goede staat.

Majolica petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Oude majolica hangpetroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

2x Draken set schaakspel
Startprijs 40 EUR

Twee schaakspelen. Drakensets met schaakbord van plexiglas en metaalkleurige kunststof schaakstukken. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Antiek Frans kinderfornuis
Startprijs 40 EUR

Antiek Frans gietijzeren kinderfornuis met warmwaterkraan. Circa 1900. Schoorsteen mist + één scharnier defect. Ancne Godin a Guise. Afmeting: 30 x 35 x 21 cm. In redelijke staat.

Twee delen aardewerk
Startprijs 40 EUR

Twee delen oud/antiek aardewerk. 1x Bisquit porseleinen vrouw met tamboerijn, circa 1900, gemerkt. 1x Groot modern terracotta geglazuurd figuur, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 22 - 44 cm. In goede sta...

Modern figuur, Corpulente naakte dame
Startprijs 40 EUR

Terracotta figuur. Tweede helft 20e eeuw. Corpulente naakte dame. Neus gelijmd. Afmeting: 21 x 23 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke bisquit figuren, 1900
Startprijs 40 EUR

Twee antieke bisquit porseleinen Royal Dux figuren. Circa 1900. Herder + herderin. Herder gaaf, herderin minimale beschadiging. Afmeting: H 31 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Franse wandschotel Ø 24,5 cm.
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse Franse polychrome Fayence wandschotel met figuur. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.

Drie Engelse majolica bloempotten
Startprijs 40 EUR

Drie oude Engelse majolica bloempotten met figuren in landschap/goud decor. 20e Eeuw. Eén haarscheur. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.

Drie Franse borden Ø 19,5 cm.
Startprijs 40 EUR

Drie 19e eeuwse Franse porseleinen borden met damesportretten. Handschilderd + goudrand. Circa 1840. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.

Lot Zwiebelmuster porselein
Startprijs 40 EUR

Lot antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Gemerkt Hutten Steinach. Bestaande uit: 5 schotels, 3 kopjes, eierdoppenhouder (een dop mist + 2 gelijmd) comfoor (chip) + menage (goed). Eén schotel beschadi...

Tien porseleinen figuren
Startprijs 40 EUR

Tien oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Onder andere; Duitsland. Enkele beschadigingen. Afmeting: 12 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Duits koffie/theeservies, 1900
Startprijs 40 EUR

Antiek Duits porseleinen koffie/thee servies. Circa 1900. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Koffie/theekan, 7x kop en schotel, tablet, 8x gebaksborden. Enkele beschadigingen. Afmeting: 7 - 27 cm. In ...

Antiek dienblad van keramiek, 1900
Startprijs 40 EUR

Antiek dienblad van keramiek. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: 29 x 45 cm. In goede staat.

Zilveren strooilepel
Startprijs 45 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd ster en cirkeldecor. Voorzien van een gecontourneerde steel met gestanste bewerking. MT.: onduidelijk jl.:i1868. 16 c...

Lot zilver/sieraden
Startprijs 45 EUR

Lot zilver met een heft, een broche gemaakt uit 2 breidoppen, 93 mm, en een speld met 4 zeeuwse knopjes, 22x32mm. In goede staat

Set zilveren sieraden
Startprijs 45 EUR

Set zilveren sieraden, 925/000, met een collier met hanger, een ring en oorhangers met zirconia's. Sneeuwstervormig model bezet met zirconia's. ø ca 14 mm. ø 57. ca 10,1 gram. In goede staat.

Barnsteen collier en oorclips
Startprijs 45 EUR

Collier en oorclips, 333/000, met barnsteen/copal. Collier van getrommelde kralen verlopend in grootte, 10-18mm, geknoopt aan een double sluiting en een paar halfronde oorclips met een gouden clip. ø ...

Zilveren biesmark collier
Startprijs 45 EUR

Zilveren collier, 925/000, met een biesmarkschakel. Breedte 9 mm. Voorzien van een veeroog. 42 cm. ca 32,2 gram. In goede staat

Zilveren potloot & pen
Startprijs 50 EUR

Zilveren St. dupont pen, 56JCE49, en vergulde pen, Silvermatch. Beide pennen voorzien van een ribbewerking. 12,5-14cm.

Lot lepels en toilet set
Startprijs 50 EUR

Kristallen toiletset met een parfumfles en een doosje met plated deksel en diverse lepels, een zilveren jamlepel en een zilveren schenklepeltje met beidermeier steel. En een lot plated en tinnen lepel...

Zilveren emaille vlinder
Startprijs 50 EUR

Zilveren broche hanger, 925/000, met emaille, parel en markesiet. Hanger/broche in de vorm van een vlinder met venster-emaille en versierd met parels en stenen. Grootte 44x39mm. ca 8,1 gram. Nieuw

Goud op zilveren collier met barnsteen
Startprijs 50 EUR

Goud op zilveren collier met een hanger met barnsteen, 875/000. Fijn ankercollier met een hanger met een peervormige Baltische barnsteen. 17x38 mm, incl. oog. lengte 44 cm. In goede staat

Junghans solarhorloge
Startprijs 50 EUR

Junghans mega solar horloge, radio controlled met een keramische kast en een stalen band met vlindersluiting. Uurwerk zit iets scheef in de kast. gebruikssporen, verder in goede staat. Werkend.

Zilveren hanghorloge met ketting
Startprijs 50 EUR

Zilveren hanghorloge, 835/000, mechanisch voorzien van een floraal bewerkte rand. ø 27 mm. lengte collier 60 cm. Totaal ca 20,9 gram. In goede staat.

4 Paar zilveren oorhangers
Startprijs 50 EUR

4 Paar zilveren oorhangers, 835/000, diverse modellen. Totaal ca 16,2 gram. 54-68mm. Allemaal voorzien van brisures.

Goud op zilveren oorring met opaal
Startprijs 50 EUR

Goud op zilveren oorring en earcuff, 925/000, met opaal. Een klein klapcreooltje, ø 11mm, met 4 kleine opaaltjes en een earcuff met 12 kleine opaaltjes. ø 13 mm. Totaal ca 3,0 gram. In goede staat

Monogram H.R., Landschap met koeien
Startprijs 50 EUR

Monogram H.R. 20e Eeuw. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Figuur met bierpul voor taveerne
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Figuur met bierpul voor taveerne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 46 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Indonesische schone
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesische schone in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 32,5 cm. In redelijk/goede staat.

Atelier Keerbergen, The life smoking woman
Startprijs 50 EUR

Atelier Keerbergen Tweede helft 20e eeuw. Titel: The life smoking woman. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 54 x B 28 cm. In goede staat.

Monogram M.M., Portret jonge vrouw
Startprijs 50 EUR

Monogram M.M. 19e - 20e Eeuw. Portret jonge vrouw. Gouache op papier. Afmeting: H 39 x B 33 cm. In goede staat.

C.J. Snoeyerbosch, Oude man kijkt naar hemel
Startprijs 50 EUR

C.J. Snoeyerbosch. 1891 - 1975. Oude man kijkt naar hemel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Horsky, Vliegenzwammen
Startprijs 50 EUR

Horsky. Poolse School. Vliegenzwammen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.

F. Galman, Hollands dorpsgezicht met figuur
Startprijs 50 EUR

F. Galman. '34. Hollandse School. Hollands dorpsgezicht met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 12,5 cm. In goede staat.

Theo Kuijpers, Abstracte voorstelling
Startprijs 50 EUR

Theo Kuijpers. '85. 1939 - . Nr. III van IV. Lithografie. Abstracte voorstelling. Afmeting: H 57 x B 77 cm. In goede staat.

Graadt van Roggen, Landschap met boerin en windmolen
Startprijs 50 EUR

Graadt van Roggen, 1905. 1867 - 1959. Landschap met boerin en windmolen. Gedrukt door Hubert en van Santen Amsterdam. Lithografie op papier. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.

2x Boeddha tuinbeeld
Startprijs 50 EUR

Twee grote cement gegoten boeddha figuren met polychromie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 - 100 cm. In goede staat.

Romeinse spaartiet?
Startprijs 50 EUR

Antiek. Bodemvondst? Romeinse? spaartiet. Spaarpot in tietvorm. Irisatie + glazuur verlies. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Majolica hangpetroleumlamp
Startprijs 50 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 40 cm. In goede staat.

Antiek bronzen inktstel, 1900
Startprijs 50 EUR

Antiek bronzen inktstel met Griekse/figuren decor. Circa 1900. Inktpotjes missen. Afmeting: 16 x 29 x 18 cm. Verder in goede staat.

Indonesische kris + gebedsrol
Startprijs 50 EUR

Indonesische kris + gebedsrol in draaibare houder. Boeddhistisch. 20e Eeuw. Afmeting: 39 - 40 cm. In goede staat.

Antieke zadelhouder, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten zadelhouder met leer. Circa 1900. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

Lot plated ( 4x)
Startprijs 50 EUR

Vier delen antiek plated. Bestaande uit: Koekjestrommel + drie schenkkannen. Plated is sleets. Afmeting: 20 - 26 cm. In matig/redelijke staat.

Twee wandblakers
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse gehamerde wandblakers van messing. Afmeting: 43 x 25 x 17 cm. In goede staat.

Gietijzeren grape + stoof
Startprijs 50 EUR

Twee delen antiek gietijzer. 1x Grape + 1x stoof. Afmeting: 22 - 30 cm. In goede staat.

Lot stoppen en gesp
Startprijs 50 EUR

Lot stoppen en een gesp, lot met 6 stoppen waarvan 2 zilveren, 835/000, en een zilveren gesp met muntjes, 833/000. 9,5x6cm. In goede staat.

Heilig kruis
Startprijs 50 EUR

19e Eeuws Heilig kruis met bronzen corpus christi + hardhouten kruis. Afmeting: 50 x 26 cm. In goede staat.

Antieke Franse wekkerklok, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke Franse compositie metalen wekker. Vrouw op ezel. Wijzer wekker mist. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Duitse Jugendstil pendule, 1910
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse eikenhouten jugendstil pendule met stil uurwerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Decoratieve spiegel, H 100 x B 74 cm.
Startprijs 50 EUR

Decoratieve (hal)spiegel met facet geslepen spiegel in zwart/gouden lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 100 x B 74 cm. In goede staat.

Decoratieve spiegel, 112 x 77 cm.
Startprijs 50 EUR

Decoratieve spiegel met facet geslepen spiegel. Zwart/goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 77 cm. In goede staat.

Antiek Hollands wandkleed, 170 x 123 cm.
Startprijs 50 EUR

Antiek Hollands wandkleed. Appeltjes van oranje. Circa 1880. Afmeting: 170 x 123 cm. In goede staat.

Afrikaans houten beeld
Startprijs 50 EUR

Groot Afrikaans hardhouten gestoken sculptuur met vele Afrikaanse figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Drie delen brons
Startprijs 50 EUR

Drie delen brons. 20e Eeuw. Bestaande uit: Grote penning Clemenceau 1917 - 1919 Foch, Armees Alliees WO I etc. Afmeting: Ø 9,6 cm. En twee musicerende putti's, 20e eeuw, afmeting: H 14 cm. In goede st...

Antiek bronzen figuur, 1900
Startprijs 50 EUR

Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Man in 17e eeuwse kledij. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Vroeg 19e eeuwse terracotta Madonna
Startprijs 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse terracotta Madonna. Stukje arm van kindje mist. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke bronzen figuren
Startprijs 50 EUR

Twee antieke bronzen figuren. 1x Hond op sokkel, circa 1840. 1x Ruiter te paard, circa 1900. Afmeting: H 11 - 22 cm. In goede staat.

Beeld van Bartje, H 60 cm.
Startprijs 50 EUR

Zwaar oud compositie materiaal figuur. Holland. Bartje (= Bartje Bartels uit Drente/'Ik bid nie veur brune bonen'). 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.