Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Familie Rose vaas, H 34,5 cm.
Resultaat: 20.000 EUR

Zeer gedetailleerde grote Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met mille fiori floraal + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Twee kapitale 18e eeuwse Chinese vazen, H 70 x Ø 34 cm.
Resultaat: 14.000 EUR

Twee kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen met blauw glazuur + floraal/vogel en goud decor. Eén deksel chip + figuur opnieuw bevestigd. Beide vazen hebben gat in bodem voor ...

Twee 17e - 18e eeuwse zeldzame Japanse schotels Ø 31 cm.
Resultaat: 10.000 EUR

Twee grote 17e - 18e eeuwse zeldzame Japans porseleinen schotels met figuren/coulissen decor. Met gecontourneerde omranding. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

Zes Chinese kop + schotels
Resultaat: 9.500 EUR

Zes zeldzame 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen familie Rose kop en schotels met decors van coulissen, geisha's, bloemen. Emailledecor en bodemmerk. 7,5x12,5cm. In goede staat.

Twee kapitale Chinese kaarskandelaren
Resultaat: 9.000 EUR

Twee zeer zeldzame kapitale Chinese vergulde bronzen/cloisonné kaarskandelaren met ramskoppen/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 79 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 32 cm.
Resultaat: 8.000 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met fruit decor + bodemmerk. Rond gat in bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In redelijke staat.

Chinees bronzen Ming figuur, H 39,5 cm.
Resultaat: 7.500 EUR

Chinese bronzen Ming generaal met rijkelijke patina. Eén poot mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees servies met wapen decor
Resultaat: 7.000 EUR

18e Eeuws Chinees servies met Familie Rose familiewapen decor. Bestaande uit: 6 schotels, één maal chip + haarlijn. Zes kopjes, goed. Rijstkom + deksel, deksel gelijmd. Grote kom, haarlijn. Theepot, g...

Zeldzaam 17e eeuws schilderij, Graaf van Bentheim
Resultaat: 6.500 EUR

Zeldzaam 17e eeuws museaal schilderij door Carl Maratti pinx + annotatie 1655. Carl Maratti, 1625 - 1713. Stadswapens + portret door Maratti, de rest door leerlingen. Oudere bedoeking. Restauratie kog...

Twee Chinese kopjes Ø 7,7 cm.
Resultaat: 6.000 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,2 x Ø 7,7 cm. In goede staat.

Antieke Chinese tempelbel
Resultaat: 6.000 EUR

Zeer grote antieke Chinese vergulde bronzen tempelbel met karaktertekens + tekst. Afmeting: 57 x 32 x 30 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 13,2 cm.
Resultaat: 4.250 EUR

Fijn gedecoreerde 19e eeuwse Familie Rose kom met rondom figuren op balkon/boot decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,2 x Ø 13,2 cm. In goede staat.

Paul Dom, Strandterras met figuren en kiosk
Resultaat: 3.750 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Strandterras met ondergaande zon, figuren en kiosk 't Vrije Volk . Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 82 cm. In goede staat.

Chinese Mao Tai fles met inhoud
Resultaat: 3.750 EUR

Chinese Mao Tai fles met inhoud in goede staat

17e - 18e Eeuwse grote Chinese dekselpot, H 65 x Ø 36 cm.
Resultaat: 3.500 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met floraal decor en foo-hond. Eén chip deksel. Afmeting: H 65 x Ø 36 cm. In goede staat.

Antiek Perzisch kleed, 220 x 148 cm.
Resultaat: 3.500 EUR

Antiek Perzisch fijngeknoopt kleed van zijde. Keschan. Floraal decor. Aardetinten. Afmeting: 220 x 148 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 22,8 cm.
Resultaat: 3.250 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met granaatappel/perziken/druiven decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 22,8 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot, H 24,5 x Ø 28,3 cm.
Resultaat: 3.250 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen penselenpot met decor van berglandschap/figuren en tekst rondom. Gelijmd. Afmeting: H 24,5 x Ø 28,3 cm. In matig/redelijke staat.

Antieke Chinese vergulde waterpot Ø 12 cm.
Resultaat: 3.000 EUR

Antieke Chinese vergulde bronzen waterpot op drie poten met floraal/vogel decor. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom, Ø 12 cm.
Resultaat: 3.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met rood glazuur en floraal/bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,3 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23 cm.
Resultaat: 3.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met feniks/floraal decor. Rood oxide glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Cartier Vendome gouden horloge
Resultaat: 2.750 EUR

Gouden horloge, 750/000, Cartier Vendome. Vintage, met een ronde cremekleurige wijzerplaat en een geelgouden schakelband met vlindersluiting. In de aanzet van de band bij de kast is een briljant gesle...

Oud Perzisch kleed, 228 x 141 cm.
Resultaat: 2.750 EUR

Oud Perzisch kleed met figuren decor. Laver Kirman. Beige/aardetinten. Afmeting: 228 x 141 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 19,5 cm.
Resultaat: 2.750 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Randglazuur schade. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.