54. Oktoberveiling

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

Kam & parfumfles met zilver
Resultaat: 25 EUR

3x Monogram J. v.d. B., Divers
Resultaat: 25 EUR

Monogram J.v.d.B. Drie antieke Belgische aquarellen. 30e Jaren. Onder andere; Brugge, impressionistisch. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Drie oude Hollandse penningen Ø 6 cm.
Resultaat: 25 EUR

2x Openhaardbok + wafelijzers
Resultaat: 25 EUR

Vier delen ijzerwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee wafelijzers + twee vuurbokken. Afmeting: 37 - 80 cm. In goede staat.

Twee antieke opaline tafellampen
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke opaline-glazen tafellampen. 1x Witte olielamp, goed. 1x Elektrisch, circa 1930, beschadigd. Afmeting: H 27 - 52 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen glaswerk
Resultaat: 25 EUR

Twee delen glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. 1x Grote vaas, mondgeblazen. 1x Schaal van groen/gelig glas. Afmeting: 49 - 45,5 cm. In goede staat.

9x Fürstenberg wandborden Ø 19,5 cm.
Resultaat: 25 EUR

Seiko horloge
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke tegels
Resultaat: 20 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse tegels. Religieus. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.