54. Oktoberveiling

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

Chinese Familie Rose vaas, H 34,5 cm. 7271
Chinese Familie Rose vaas, H 34,5 cm.

20.000 EUR

Twee kapitale 18e eeuwse Chinese vazen, H 70 x Ø 34 cm.

14.000 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse zeldzame Japanse schotels Ø 31 cm.

10.000 EUR

Zes Chinese kop + schotels 7014
Zes Chinese kop + schotels

9.500 EUR

Twee kapitale Chinese kaarskandelaren 7149
Twee kapitale Chinese kaarskandelaren

9.000 EUR

Chinese vaas, H 28 cm. 7323
Chinese vaas, H 28 cm.

9.000 EUR

Chinese knobbelvaas, H 32 cm. 7664
Chinese knobbelvaas, H 32 cm.

8.000 EUR

Chinees bronzen Ming figuur, H 39,5 cm. 7020
Chinees bronzen Ming figuur, H 39,5 cm.

7.500 EUR

18e Eeuws Chinees servies met wapen decor 7004
18e Eeuws Chinees servies met wapen decor

7.000 EUR

Zeldzaam 17e eeuws schilderij, Graaf van Bentheim 1018
Zeldzaam 17e eeuws schilderij, Graaf van Bentheim

6.500 EUR

Antieke Chinese tempelbel 7503
Antieke Chinese tempelbel

6.000 EUR

Twee Chinese kopjes Ø 7,7 cm. 7505
Twee Chinese kopjes Ø 7,7 cm.

6.000 EUR

Chinese Familie Rose kom Ø 13,2 cm. 7062
Chinese Familie Rose kom Ø 13,2 cm.

4.250 EUR

Paul Dom, Strandterras met figuren en kiosk 1001
Paul Dom, Strandterras met figuren en kiosk

3.750 EUR

Chinese Mao Tai fles met inhoud 7111
Chinese Mao Tai fles met inhoud

3.750 EUR

Antiek Perzisch kleed, 220 x 148 cm. 4506
Antiek Perzisch kleed, 220 x 148 cm.

3.500 EUR

17e - 18e Eeuwse grote Chinese dekselpot, H 65 x Ø 36 cm.

3.500 EUR

Chinese penselenpot, H 24,5 x Ø 28,3 cm. 7100
Chinese penselenpot, H 24,5 x Ø 28,3 cm.

3.250 EUR

Chinese kom Ø 22,8 cm. 7137
Chinese kom Ø 22,8 cm.

3.250 EUR

Chinese Familie Rose kom, Ø 12 cm. 7077
Chinese Familie Rose kom, Ø 12 cm.

3.000 EUR

Antieke Chinese vergulde waterpot Ø 12 cm. 7214
Antieke Chinese vergulde waterpot Ø 12 cm.

3.000 EUR

Chinese vaas, H 23 cm. 7409
Chinese vaas, H 23 cm.

3.000 EUR

Antieke Chinese houten schuifdoos met Zitan cups 7485
Antieke Chinese houten schuifdoos met Zitan cups

3.000 EUR

Cartier Vendome gouden horloge 580
Cartier Vendome gouden horloge

2.750 EUR

Oud Perzisch kleed, 228 x 141 cm. 4503
Oud Perzisch kleed, 228 x 141 cm.

2.750 EUR

18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 19,5 cm. 7011
18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 19,5 cm.

2.750 EUR

Chinese vaas, H 29,5 cm. 7420
Chinese vaas, H 29,5 cm.

2.750 EUR

Grote Italiaanse apothekerspot, H 25,5 x Ø 19 cm. 6052
Grote Italiaanse apothekerspot, H 25,5 x Ø 19 cm.

2.500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese vazen 7025
Twee 18e eeuwse Chinese vazen

2.500 EUR

18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 18 cm. 7219
18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 18 cm.

2.500 EUR

Twee antieke Chinese cups Ø 6,3 cm. 7059
Twee antieke Chinese cups Ø 6,3 cm.

2.250 EUR

Chinese dekselpot, H 19 cm. 7133
Chinese dekselpot, H 19 cm.

2.250 EUR

3x 18e eeuwse Chinese Kang Xi kopjes 7012
3x 18e eeuwse Chinese Kang Xi kopjes

2.000 EUR

Chinese dekselpot, H 40 x Ø 21 cm. 7022
Chinese dekselpot, H 40 x Ø 21 cm.

2.000 EUR

18e Eeuwse Chinese deksel-terrine met onderschotel 7078
18e Eeuwse Chinese deksel-terrine met onderschotel

2.000 EUR

Stel zeldzame Chinese Kang Xi vazen, H 26,5 cm. 7121
Stel zeldzame Chinese Kang Xi vazen, H 26,5 cm.

2.000 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 36,6 cm. 7345
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 36,6 cm.

2.000 EUR

Twee 17e - 18e  Eeuwse  Albarello's, H 22 x Ø 12 cm. 6019
Twee 17e - 18e Eeuwse Albarello's, H 22 x Ø 12 cm.

1.900 EUR

Drie grote Chinese vazen, H 57 - 59 cm. 7715
Drie grote Chinese vazen, H 57 - 59 cm.

1.900 EUR

Kapitale Imari schotel Ø 63,5 cm. 7427
Kapitale Imari schotel Ø 63,5 cm.

1.800 EUR

Engelse Bracket klok, H 42 cm. 3513
Engelse Bracket klok, H 42 cm.

1.700 EUR

Twee Kang Xi olielampen, H 52 cm, 7006
Twee Kang Xi olielampen, H 52 cm,

1.700 EUR

18e Eeuwse Chinese rijstkom Ø 11,5 cm. 7019
18e Eeuwse Chinese rijstkom Ø 11,5 cm.

1.700 EUR

Aparte Chinese vaas, H 35,5 cm. 7157
Aparte Chinese vaas, H 35,5 cm.

1.700 EUR

Chinese vaas, H 32 cm. 7320
Chinese vaas, H 32 cm.

1.700 EUR

Chinese dekselpot, H 26 x Ø 22 cm. 7332
Chinese dekselpot, H 26 x Ø 22 cm.

1.700 EUR

Grote Chinese vaas met draken decor, H 52 x Ø 36 cm. 7539
Grote Chinese vaas met draken decor, H 52 x Ø 36 cm.

1.700 EUR

Twee zilveren kandelaren 3
Twee zilveren kandelaren

1.600 EUR