Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2022: Naverkoop / After-Sales

AD-  

Nu te koop in de naverkoop

Naverkoop | Standaard veiling
1657 Resultaten
Kavel: 7271

Chinese Familie Rose vaas, H 34,5 cm.

Resultaat: 20.000 EUR

Zeer gedetailleerde grote Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met mille fiori floraal + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7029

Twee kapitale 18e eeuwse Chinese vazen, H 70 x Ø 34 cm.

Resultaat: 14.000 EUR

Twee kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen met blauw glazuur + floraal/vogel en goud decor. Eén deksel chip + figuur opnieuw bevestigd. Beide vazen hebben gat in bodem voor ...


Kavel: 7422

Twee 17e - 18e eeuwse zeldzame Japanse schotels Ø 31 cm.

Resultaat: 10.000 EUR

Twee grote 17e - 18e eeuwse zeldzame Japans porseleinen schotels met figuren/coulissen decor. Met gecontourneerde omranding. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.


Kavel: 7014

Zes Chinese kop + schotels

Resultaat: 9.500 EUR

Zes zeldzame 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen familie Rose kop en schotels met decors van coulissen, geisha's, bloemen. Emailledecor en bodemmerk. 7,5x12,5cm. In goede staat.


Kavel: 7149

Twee kapitale Chinese kaarskandelaren

Resultaat: 9.000 EUR

Twee zeer zeldzame kapitale Chinese vergulde bronzen/cloisonné kaarskandelaren met ramskoppen/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 79 x 36 x 36 cm. In goede staat.


Kavel: 7323

Chinese vaas, H 28 cm.

Resultaat: 9.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.


Kavel: 7664

Chinese knobbelvaas, H 32 cm.

Resultaat: 8.000 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met fruit decor + bodemmerk. Rond gat in bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7020

Chinees bronzen Ming figuur, H 39,5 cm.

Resultaat: 7.500 EUR

Chinese bronzen Ming generaal met rijkelijke patina. Eén poot mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7004

18e Eeuws Chinees servies met wapen decor

Resultaat: 7.000 EUR

18e Eeuws Chinees servies met Familie Rose familiewapen decor. Bestaande uit: 6 schotels, één maal chip + haarlijn. Zes kopjes, goed. Rijstkom + deksel, deksel gelijmd. Grote kom, haarlijn. Theepot, g...


Kavel: 1018

Zeldzaam 17e eeuws schilderij, Graaf van Bentheim

Resultaat: 6.500 EUR

Zeldzaam 17e eeuws museaal schilderij door Carl Maratti pinx + annotatie 1655. Carl Maratti, 1625 - 1713. Stadswapens + portret door Maratti, de rest door leerlingen. Oudere bedoeking. Restauratie kog...


Kavel: 7503

Antieke Chinese tempelbel

Resultaat: 6.000 EUR

Zeer grote antieke Chinese vergulde bronzen tempelbel met karaktertekens + tekst. Afmeting: 57 x 32 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 7505

Twee Chinese kopjes Ø 7,7 cm.

Resultaat: 6.000 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,2 x Ø 7,7 cm. In goede staat.


Kavel: 7062

Chinese Familie Rose kom Ø 13,2 cm.

Resultaat: 4.250 EUR

Fijn gedecoreerde 19e eeuwse Familie Rose kom met rondom figuren op balkon/boot decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,2 x Ø 13,2 cm. In goede staat.


Kavel: 1001

Paul Dom, Strandterras met figuren en kiosk

Resultaat: 3.750 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Strandterras met ondergaande zon, figuren en kiosk 't Vrije Volk . Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 82 cm. In goede staat.


Kavel: 7111

Chinese Mao Tai fles met inhoud

Resultaat: 3.750 EUR

Chinese Mao Tai fles met inhoud in goede staat


Kavel: 4506

Antiek Perzisch kleed, 220 x 148 cm.

Resultaat: 3.500 EUR

Antiek Perzisch fijngeknoopt kleed van zijde. Keschan. Floraal decor. Aardetinten. Afmeting: 220 x 148 cm. In goede staat.


Kavel: 7026

17e - 18e Eeuwse grote Chinese dekselpot, H 65 x Ø 36 cm.

Resultaat: 3.500 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met floraal decor en foo-hond. Eén chip deksel. Afmeting: H 65 x Ø 36 cm. In goede staat.


Kavel: 7100

Chinese penselenpot, H 24,5 x Ø 28,3 cm.

Resultaat: 3.250 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen penselenpot met decor van berglandschap/figuren en tekst rondom. Gelijmd. Afmeting: H 24,5 x Ø 28,3 cm. In matig/redelijke staat.


Kavel: 7137

Chinese kom Ø 22,8 cm.

Resultaat: 3.250 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met granaatappel/perziken/druiven decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 22,8 cm. In goede staat.


Kavel: 7077

Chinese Familie Rose kom, Ø 12 cm.

Resultaat: 3.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met rood glazuur en floraal/bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,3 x Ø 12 cm. In goede staat.


Kavel: 7214

Antieke Chinese vergulde waterpot Ø 12 cm.

Resultaat: 3.000 EUR

Antieke Chinese vergulde bronzen waterpot op drie poten met floraal/vogel decor. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.


Kavel: 7409

Chinese vaas, H 23 cm.

Resultaat: 3.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met feniks/floraal decor. Rood oxide glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.


Kavel: 7485

Antieke Chinese houten schuifdoos met Zitan cups

Resultaat: 3.000 EUR

Grote antieke Chinese houten schuifdoos met drie Zitan houten cups + glazen karaf met brons. Afmeting cups: ca. 6 cm. Afmeting karaf: circa 30 cm. In goede staat.


Kavel: 580

Cartier Vendome gouden horloge

Resultaat: 2.750 EUR

Gouden horloge, 750/000, Cartier Vendome. Vintage, met een ronde cremekleurige wijzerplaat en een geelgouden schakelband met vlindersluiting. In de aanzet van de band bij de kast is een briljant gesle...


Kavel: 4503

Oud Perzisch kleed, 228 x 141 cm.

Resultaat: 2.750 EUR

Oud Perzisch kleed met figuren decor. Laver Kirman. Beige/aardetinten. Afmeting: 228 x 141 cm. In goede staat.


Kavel: 7011

18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 19,5 cm.

Resultaat: 2.750 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Randglazuur schade. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7420

Chinese vaas, H 29,5 cm.

Resultaat: 2.750 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6052

Grote Italiaanse apothekerspot, H 25,5 x Ø 19 cm.

Resultaat: 2.500 EUR

Grote renaissance Fayence apothekerspot met vrouw in landschap decor. Circa 1650 - 1700. Italië. Enkele randschades. Afmeting: H 25,5 x Ø 19 cm. In goede staat.


Kavel: 7025

Twee 18e eeuwse Chinese vazen

Resultaat: 2.500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met druivenranken decor. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.


Kavel: 7219

18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 18 cm.

Resultaat: 2.500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met rondom musicerende figuren decor + zes tekens bodemmerk. Kom is in de 19e eeuw gekramd. Afmeting: H 9 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7059

Twee antieke Chinese cups Ø 6,3 cm.

Resultaat: 2.250 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen cups. Familie Rose met kippen/figuur/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,2 x Ø 6,3 cm. In goede staat.


Kavel: 7133

Chinese dekselpot, H 19 cm.

Resultaat: 2.250 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met figuren in tuin decor + hardhouten deksel. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.


Kavel: 7012

3x 18e eeuwse Chinese Kang Xi kopjes

Resultaat: 2.000 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes. Divers. 1x Floraal + bodemmerk, chips/haarlijn. 1x kasteel/figuren/rivierlandschap + bodemmerk, goed. 1x Geisha decor + vier tekens bodemmerk. Afmet...


Kavel: 7022

Chinese dekselpot, H 40 x Ø 21 cm.

Resultaat: 2.000 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Noir dekselpot met floraal decor + zware vergulde bronzen monturen. Afmeting: H 40 x Ø 21 cm. In goede staat.


Kavel: 7078

18e Eeuwse Chinese deksel-terrine met onderschotel

Resultaat: 2.000 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen deksel-terrine met onderschotel. Queng Lung met landschap/pagodes/figuren decor. Afmeting: 26 x 38 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 7121

Stel zeldzame Chinese Kang Xi vazen, H 26,5 cm.

Resultaat: 2.000 EUR

Twee zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met oren, ringen en bodemmerk. Met een decor van geisha's/bloempotten. Bovenhals professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 26,5 cm. In ...


Kavel: 7345

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 36,6 cm.

Resultaat: 2.000 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor en gecontourneerde omranding. Met zes tekens bodemmerk. Haarlijnen bodemglazuur. Afmeting: Ø 36,6 cm. In redelijk/goede staat...


Kavel: 6019

Twee 17e - 18e Eeuwse Albarello's, H 22 x Ø 12 cm.

Resultaat: 1.900 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Albarello's. Fayence. Met Latijnse teksten. Italië. Glazuurschade, craquelé. Afmeting: H 22 x Ø 12 cm. In goede staat.


Kavel: 7715

Drie grote Chinese vazen, H 57 - 59 cm.

Resultaat: 1.900 EUR

Drie grote Chinees porseleinen vazen. Figuren/floraal/tekst decor. Circa 1900. Afmeting: H 57 - 59 cm. In goede staat.


Kavel: 7427

Kapitale Imari schotel Ø 63,5 cm.

Resultaat: 1.800 EUR

Kapitale 19e eeuwse Japanse porseleinen Imari schotel met draken/figuren/paradijsvogel/sprinkhaan/goud decor et cetera. Met bodemmerk. Randrestauratie. Afmeting: Ø 63,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3513

Engelse Bracket klok, H 42 cm.

Resultaat: 1.700 EUR

Prachtige 19e eeuwse Engelse bracketklok met negen bellen carillon. Silent functie + één melodie. Grote bronzen gegraveerde bracket, snek uurwerk, uurslag op grotere bel, vergulde bronzen ornamenten. ...


Kavel: 7006

Twee Kang Xi olielampen, H 52 cm,

Resultaat: 1.700 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen als olielampen. Met landschap/vissen en tuin decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.


Kavel: 7019

18e Eeuwse Chinese rijstkom Ø 11,5 cm.

Resultaat: 1.700 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom. Kang Xi. Rijstkom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,5 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7157

Aparte Chinese vaas, H 35,5 cm.

Resultaat: 1.700 EUR

19e Eeuwse aparte Chinees porseleinen vaas met groen glazuur.Tuin/vogel/kylin koppen decor. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7320

Chinese vaas, H 32 cm.

Resultaat: 1.700 EUR

Chinees porseleinen meiping vaas met floraal/draak/feniks decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.


Kavel: 7332

Chinese dekselpot, H 26 x Ø 22 cm.

Resultaat: 1.700 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met floraal/goud decor. Afmeting: H 26 x Ø 22 cm. In goede staat.


Kavel: 7539

Grote Chinese vaas met draken decor, H 52 x Ø 36 cm.

Resultaat: 1.700 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Hals beschadigd. Afmeting: H 52 x Ø 36 cm. In matige staat.


Kavel: 3

Twee zilveren kandelaren

Resultaat: 1.600 EUR

Twee fraai zilveren kandelaren, 950/000, op console 4 Lichts kandelaren op een driehoekig gecontourneerde voet voorzien van een getorste rand met bewerking en 3 bokkepoten met ramskoppen als zuil. De ...


Kavel: 3506

Antieke Franse pendule , 1850

Resultaat: 1.600 EUR

Antieke Franse vergulde bronzen pendule met leeuw. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Afmeting: H 39 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 5501

Zeldzame Copier Leerdam vaas, H 38 x Ø 32 cm.

Resultaat: 1.600 EUR

Zeldzame Hollandse Copier Leerdam vaas in oranje kleur. Pompoenvormige uitvoering. Met bodemmerk. Circa 1928. Eén minimale chip. Afmeting: H 38 x Ø 32 cm. In goede staat.


Kavel: 7023

Stel antieke Chinese Familie Verte dekselpotten, H 42 cm.

Resultaat: 1.600 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte dekselpotten met floraal/vogel decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.


Kavel: 7066

Franse tazza met Chinese schotel

Resultaat: 1.600 EUR

19e Eeuwse Franse bronzen vergulde tazza met putti en Chinese Familie Rose Kantonese schotel met figuren/floraal en goud decor. Twee haarlijnen. Afmeting: 24 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7079

Chinese Familie Rose vaas, H 35,4 cm.

Resultaat: 1.600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met keizerlijk geel, floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,4 cm. In goede staat.


Kavel: 7143

Chinese penselenpot, H 16,2 x Ø 19,2 cm.

Resultaat: 1.600 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met zeedraak en vissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16,2 x 19,2 cm. In goede staat.


Kavel: 7275

Chinese Familie Verte lampenvoet, H 65 cm.

Resultaat: 1.600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met figuren decor + houtgestoken voet. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.


Kavel: 7690

Chinese stemcup, H 11 x Ø 10,3 cm.

Resultaat: 1.600 EUR

Chinees porseleinen stemcup met floraal opengewerkt decor. Afmeting: H 11 x Ø 10,3 cm. In goede staat.


Kavel: 2705

Antiek vuursteen pistool, L 42 cm.

Resultaat: 1.500 EUR

Bijzonder antiek vuursteen pistool met zilverdraad inleg + zilver + gravures. St. Etienne Frankrijk. Gerthonbourlieu fils Aines. Circa 1800. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.


Kavel: 4012

Kabinet (mahonie)

Resultaat: 1.500 EUR

Mahonie kabinet. Louis Seize. Circa 1800. Met drie lades onder de twee deuren, en binnenin vijf lades. Afmeting: 218 x 185 x 55 cm. In goede staat.


Kavel: 7109

Chinese voorraadpot Ø 21 cm.

Resultaat: 1.500 EUR

Chinees porseleinen voorraadpot met geisha's/zotjes in landschap decor. Met signatuur + tekst onder bovenrand. Afmeting: H 23 x Ø 21 cm. In goede staat.


Kavel: 7164

Grote Kang Xi schotel Ø 35 cm.

Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzaam grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met bloemvaas/goud decor. Met bodemmerk. Professionele randrestauratie, chip. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.


Kavel: 7334

Zeer grote 18e eeuwse Chinese vaas, H 80 cm.

Resultaat: 1.500 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose/haan decor. Deksel gelijmd. Haarscheur vaas. Afmeting: H 80 x Ø 43 cm. In redelijke staat.


Kavel: 582

Omega zakhorloge met ketting

Resultaat: 1.400 EUR

Fraai geelgouden zakhorloge, Omega, met gouden ketting. Gouden zakhorloge, 585/000, mechanisch, versierd met knerrenranden, voorzien van een creme-kleurige wijzerplaat met arabische cijfers en een dec...


Kavel: 1012

Adriaan Lubbers, Noord Hollands polderdorp

Resultaat: 1.400 EUR

Adriaan Lubbers, 1942. 1892 - 1954. Noord Hollands polderdorp. Verso etiket Simonis-Buunk Ede. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 92 cm. In goede staat.


Kavel: 4016

18e Eeuws wortelnoten kabinet

Resultaat: 1.400 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet met origineel bronzen beslag en prachtige paneeldeuren. Afmeting: 240 x 200 x 70 cm. In goede ongerestaureerde staat.


Kavel: 7015

Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 16 -17 cm.

Resultaat: 1.400 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen. 1x Tuin/paradijsvogel decor + bodemmerk. 1x Tuin/hert/kraanvogel decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 16 - 17 cm. In goede staat.


Kavel: 7037

Drie 18e eeuwse Japanse Kakiemon kop + schotels

Resultaat: 1.400 EUR

Drie 18e eeuwse Japanse kakiemon kop + schotels met floraal/vogel decor. Eén kopje haarlijn + chip. Eén kopje bakfout. Eén kopje goed. Drie schotels goed. Afmeting: 5,5 x Ø 10,8 cm. In redelijk/goede ...


Kavel: 7329

Drie 18e eeuwse Chinese kop + schotels

Resultaat: 1.400 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met draken decor. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes goed. Drie schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.


Kavel: 7445

Kapitale Japanse Imari schotel Ø 56 cm.

Resultaat: 1.400 EUR

Kapitale Japans porseleinen Imari schotel met tuin/pioenrozen/goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 56 cm. In goede staat.


Kavel: 7698

Antieke Kang Xi schotel H 8 x Ø 43 cm.

Resultaat: 1.400 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 8 x Ø 43 cm. In goede staat.


Kavel: 7711

Lot antiek Japans porselein

Resultaat: 1.400 EUR

Lot antiek Japans porseleinen kop + schotels met tuin/bamboe/vogel decor. Circa 1900. Zes schotels goed. Vijf kopjes, waarvan één groot kopje chip. Afmeting: In redelijk/goede st...


Kavel: 18

Zilveren Bauhaus klok

Resultaat: 1.300 EUR

Bijzondere zilveren Bauhaus klok, 800/000, met glas voorzien van een ronde zilveren rand en wijzers. Mechanisch. Het geheel is geplaatst op een rechthoekige zilveren voet, voorzien van gravure: 3.11.1...


Kavel: 1142

Paul Dom, Zomers stadsgezicht Valauris (F)

Resultaat: 1.300 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Zomers stadsgezicht Valauris (Frankrijk) met kerk, moeder en kind op bank. Olieverf op linnen. Afmeting: H 63 x B 76 cm. In goede staat.


Kavel: 1164

Paul Dom, Twee meisjes in interieur

Resultaat: 1.300 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Twee meisjes in interieur met kinderboek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 98 cm. In goede staat.


Kavel: 4502

Antiek Perzisch kleed, 181 x 160 cm.

Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzaam antiek Perzisch kleed, Afschari. Met figuren/floraal decor. Afmeting: 181 x 160 cm. In goede staat.


Kavel: 6036

18e Eeuwse apothekerspot

Resultaat: 1.300 EUR

18e Eeuwse Fayence apothekerspot met Latijns opschrift. E. Diacassiae. Bovenrand schade + kleine haarlijn. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6067

Lot mangaan tegels (80x)

Resultaat: 1.300 EUR

Lot van tachtig stuks mangaan-kleurige tegels met landschap decor + dubbele cirkels. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.


Kavel: 7103

Drie Japanse Imari dekselpotten, H 37 cm.

Resultaat: 1.300 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten met tuin decor, ribbels en tempelhond. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.


Kavel: 7211

Chinese vaas met oren, H 25 cm.

Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen knobbel-oorvaas met draak/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.


Kavel: 7218

Twee grote 18e eeuwse Chinese kommen Ø 20 - 23 cm.

Resultaat: 1.300 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. 1x Imari, tuin/goud decor, goed. 1x Familie Verte, tuin decor, twee haarlijnen + restauratie. Afmeting: Ø 20 - 23 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7305

Chinese tulpenvaas

Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.


Kavel: 7307

Chinese vaas, H 37 cm.

Resultaat: 1.300 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom figuren in berglandschap/waterval decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.


Kavel: 7576

Grote Chinese vaas

Resultaat: 1.300 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met kylin decor. Chinese fabeldieren. Met bodemmerk. Afmeting: 49 x 41 cm. In goede staat.


Kavel: 7661

Chinese waterpot, H 9 x Ø 20 cm.

Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen celadon waterpot met craquelé. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2018

Zeldzame Venetiaanse piedestal

Resultaat: 1.250 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Venetiaanse piedestal met klauwpoten, vergulding + originele polychromie. Afmeting: 110 x 36 x 36 cm. In goede originele staat.


Kavel: 4000

18e Eeuws Hollands kabinet

Resultaat: 1.250 EUR

Prachtig 18e eeuws Hollands wortelnoten barok kabinet met bronzen beslag + bronzen vazen. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 203 x 185 x 65 cm. In goede staat.


Kavel: 41

Zilveren bestek

Resultaat: 1.200 EUR

Zilveren bestek, 835/000, met 6 kleine lepels en 5 kleine vorken, 10 grote lepels en 11 grote vorken, een eierlepel, 2 vismessen, een klein vleesvorkje, een sauslepel, een groentelepel, aardappellepel...


Kavel: 4011

Vitrinekast, 1800

Resultaat: 1.200 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten barok vitrinekast. Uitneembaar. Circa 1800. Mooie patina + geheime vakken aan zijkanten onderkant. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 150 x 53 cm.


Kavel: 5088

Frans bronzen figuur

Resultaat: 1.200 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Man met haan en wolf. Door Auguste de Wever. 1836 - 1910. Le conseiller double plaisir de tromper le trompeur. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5123

Bronzen panter (naar R. Bugatti)

Resultaat: 1.200 EUR

Bronzen panter. Gesigneerd. Naar R. Bugatti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 46 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 6033

18e Eeuwse Delftse schenkkan

Resultaat: 1.200 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence apothekers schenkkan met tekst Sendiviae. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.


Kavel: 6056

Vijf-delig Delfts kaststel, H 26 - 39 cm.

Resultaat: 1.200 EUR

Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap/leeuw decor. Gemerkt De Bijl. Enkele chips. Afmeting: H 26 - 39 cm. In goede staat.


Kavel: 7058

Drie Chinese Familie Rose kop + schotels

Resultaat: 1.200 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met geisha's in tuin decor. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.


Kavel: 7073

18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 22,3 cm.

Resultaat: 1.200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha/zotje in tuin + goud decor. Twee chips. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.


Kavel: 7095

Zeer grote 18e eeuwse Chinese Queng Lung schotel Ø 44 cm.

Resultaat: 1.200 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met tuin decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7182

Lot Chinees porselein (2x)

Resultaat: 1.200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met deksels en onderschalen. Landschap/pagode decor. Eén deksel restauratie. Eén deksel haarlijn. Eén onderschotel twee chips. Afmeting: 13 - Ø 14 cm. I...


Kavel: 7257

Chinese rolwagen vaas, Ø 21,5 cm.

Resultaat: 1.200 EUR

Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.