Oktoberveiling 2022: Naverkoop / After-Sales

Nu te koop in de naverkoop

Naverkoop | Standaard veiling
1657 Resultaten
Chinese Familie Rose vaas, H 34,5 cm.
7271

20.000 EUR

Twee kapitale 18e  eeuwse Chinese vazen, H 70 x Ø 34 cm.
7029

14.000 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse zeldzame Japanse schotels Ø 31 cm.
7422

10.000 EUR

Zes Chinese kop + schotels
7014
Zes Chinese kop + schotels

9.500 EUR

Twee kapitale Chinese kaarskandelaren
7149

9.000 EUR

Chinese vaas, H 28 cm.
7323
Chinese vaas, H 28 cm.

9.000 EUR

Chinese knobbelvaas, H 32 cm.
7664
Chinese knobbelvaas, H 32 cm.

8.000 EUR

Chinees bronzen Ming figuur, H 39,5 cm.
7020

7.500 EUR

18e Eeuws Chinees servies met wapen decor
7004

7.000 EUR

Zeldzaam 17e eeuws schilderij, Graaf van Bentheim
1018

6.500 EUR

Antieke Chinese tempelbel
7503
Antieke Chinese tempelbel

6.000 EUR

Twee Chinese kopjes Ø 7,7 cm.
7505
Twee Chinese kopjes Ø 7,7 cm.

6.000 EUR

Chinese Familie Rose kom Ø 13,2 cm.
7062

4.250 EUR

Paul Dom, Strandterras met figuren en kiosk
1001

3.750 EUR

Chinese Mao Tai fles met inhoud
7111

3.750 EUR

Antiek Perzisch kleed, 220 x 148 cm.
4506

3.500 EUR

17e - 18e Eeuwse grote Chinese dekselpot, H 65 x Ø 36 cm.
7026

3.500 EUR

Chinese penselenpot, H 24,5 x Ø 28,3 cm.
7100

3.250 EUR

Chinese kom Ø 22,8 cm.
7137
Chinese kom Ø 22,8 cm.

3.250 EUR

Chinese Familie Rose kom, Ø 12 cm.
7077

3.000 EUR

Antieke Chinese vergulde waterpot Ø 12 cm.
7214

3.000 EUR

Chinese vaas, H 23 cm.
7409
Chinese vaas, H 23 cm.

3.000 EUR

Antieke Chinese houten schuifdoos met Zitan cups
7485

3.000 EUR

Cartier Vendome gouden horloge
580

2.750 EUR