Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

P. Brouwer, Zonnebloemen
Startprijs 120 EUR

Peter Brouwer. 1935 - 2010. Bloemstilleven met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

4 Delen kristal met zilver
Resultaat: 40 EUR

Vier delen kristal met zilver, 835/000, met 2 bonbonschaaltjes versierd met ruitslijpsel en geplaatst op een ronde zilveren voet, ø13x11,5cm, een marmeladepotje met slijpwerk en een deksel met zilvere...

Twee zilveren kandelaren
Startprijs 200 EUR

Paar zilveren kandelaren, 835/000, op ronde voet met parelrand en een smalle iets uitlopende zuil met licht. ø7x14cm. MT.:D. Burger, Haarlem, jl.:A:1985. Totaal ca 206 gram met gevulde voet. In goede ...

Zilveren koffiepot
Startprijs 440 EUR

Zilveren koffiekan, 833/000, voorzien van een bolle buik met een gekrulde greep en schenktuit welke met een sierlijk element is verbonden met de kan. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: D:1888. Di...

Tabaksdoos met zilver
Startprijs 320 EUR

Ovale tabaksdoos voorzien zilveren randen met filetbewerking. Breuk aan de achterzijde, verder in goede staat. ca 210 gram. 17x6x4cm. In redelijk goede staat.

Juwelendoos met zilverwerk
Startprijs 560 EUR

Juwelendoos met zilverwerk. Doosje in de vorm van een boekje voorzien van 2 zilveren sloten en 2 zilveren elementen. 6,5x11,5x2,5cm. In goede staat

Zilveren kandelaar
Resultaat: 200 EUR

Zilveren 5 lichts kandelaar, 800/000, op ronde voet voorzien van een getorste lijnenbewerking. De armen zijn gemaakt uit C-voluten. MT.: Hermann Bauer, Schwabisch Gmund. 30x30x28cm. ca 510 gram, met g...

Zilveren kan met comfoor
Resultaat: 275 EUR

Zilveren kan met comfoor, 833/000. Stel waarbij de kan is versierd met parelranden, een rand met gezaagd ovaal patroon en florale elementen op de tuit en de greep. Het comfoor is geplaatst op 4 bolpot...

Zilveren broodmand
Startprijs 400 EUR

Zilveren broodmand, 925/000, ovaal model met gecontourneerde rand voorzien van parelbewerking. Met gezaagd floraal- en spijlendecor. De mand is geplaatst op een ovale ring met filetrand. 31x20x9cm. ca...

Zilveren lodereindoosje
Startprijs 70 EUR

Zilveren lodereindoosje, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model versierd met graveerwerk met een paard. MT.: Fa. J.H. van der Meulen Joure. jl.:k:1970. 45x40x50mm. ca 31 gram. In goede staat

Zilveren schaal
Startprijs 70 EUR

Rond zilveren schaaltje, 833/000, met een geschulpte rand versierd met afbeeldingen van dieren, o.a. leeuw, aap, olifant, ram en beer. ø 12,5 cm. ca 93 gram. MT.: Wed. W. Visser, Zandvoort jl.:C:1937....

Zilveren schaal
Startprijs 120 EUR

Zilveren schaal, 833/000, ovaal model met een omgeslagen gezaagde gecontourneerde rand. Geplaatst op een ovale voet met filetrand. De schaal is voorzien van 2 scharnierende grepen. MT.: A. de Groot Bo...

18e Eeuwse mosterdpot, H 12 cm.
Startprijs 200 EUR

Zilveren mosterdpot, opengewerkt vaas model, geplaatst op een ronde voet met bloemdecor en parelrand. Voorzien van een opengewerkte bovenrand en 2 grepen met parelbewerking. MT.: Barend van Meeklenbur...

Zilveren tablet & 2 schaaltjes
Resultaat: 125 EUR

Zilveren presenteerblaadje en 2 schaaltjes, 835/000, ovaal gecontourneerd model op vier plaatsten voorzien van biedermeier graveerwerk. IT.: D.Aubert, 's Gravenhage. 18x13x1cm, 10x9x6cm en 7x6x5cm. To...

Gouden naaigarnituur
Resultaat: 450 EUR

Gouden naaigarnituur, 585/000, 5 delig glad, voorzien van een vingerhoed, een naald, een priem, een naaldenkoker en een schaar met gouden grepen en een gouden schede. In zeer goede staat. 2,2cm-9cm. T...

Lang enkelloops geweer, L 141 cm.
Resultaat: 140 EUR

Lang enkelloops geweer met damastloop, gravering en laadstok. Afmeting: L 141 cm. In goede staat.

Lot divers militaria
Resultaat: 100 EUR

Lot divers militaria. Onder andere; drie lederen pistolenholsters, twee dolken waarvan een repro. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 38 cm. In goede staat.

Antiek penvuur geweer, L 76 cm.
Resultaat: 180 EUR

Antiek penvuur, dubbelloops geweer met graveringen. Deukje in loop. Afmeting: L 76 cm. In redelijke staat.

Interessant lot antieke kruithoorns
Resultaat: 200 EUR

Interessant groot lot antieke kruithoorns. Divers. Koper, messing, hout, leder. Afmeting: L 15 - 20 cm. In goede staat.

Afrikaans zwaard, L 100 cm.
Resultaat: 40 EUR

Groot Afrikaans zwaard met lederen heft + schede. Floraal bewerkt. 20e Eeuw. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.

Koloniale speer (lans), L 230 cm .
Resultaat: 90 EUR

18e - 19e Eeuwse koloniale speer (lans) met florale bewerking, damast speerpunt en lanssteel van tropisch hardhout. Afmeting: L 230 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 120 cm.
Resultaat: 80 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met gravering. Kolf gebroken. Afmeting: L 120 cm. In redelijke staat.

7x Millitaire onderscheiding (België)
Startprijs 120 EUR

Lot van zeven antieke Belgische onderscheidingen. WO I tot WO II. Deels geëmailleerd. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 112 cm.
Resultaat: 225 EUR

Antiek 19e eeuws dubbelloops jachtgeweer met gravering. A.Becht a La Haye. Afmeting: L 112 cm. In goede staat.