Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Wekkers, 50e jaren
Startprijs 40 EUR

Twee kunststof/bakeliet wekkers. 50-er Jaren. Blauwe wekker licht beschadigd zijkant. Afmeting: 10 - 11 cm.

Junghans tafelklok, 1890
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok. Gründerzeit. Circa 1890. Weekloper met halfuur-slag. Paar oudere wormgaatjes. Afmeting: 48 cm. Verder goed.

Antieke Duitse regulateur
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe regulateur. Circa 1880. Gemerkt TH met anker. Niet getest. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. In goede originele staat. Afmeting: 140 cm.

Antieke wekker met rokende soldaat, 1900
Startprijs 90 EUR

Antieke wekker met rokende soldaat. Frankrijk. Circa 1900. Eén wijzer mist, wekkerveer defect. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 1860
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met verguld latoenkoper. Gaud a Beauvoir s/Noirt. Circa 1860. Afmeting: 39 x 31 x 18 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Hollandse Friese staartklok van eikenhout. Functie niet getest. Circa 144 cm. In goede staat.

Antieke kolomklok, 1860
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse Franse Louis Philippe kolomklok met boulle inleg. Circa 1860. Acht daags uurwerk, halfuur-slag. Deel inleg mist. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.

Kleine Franse wand Cartel klok
Startprijs 125 EUR

Kleine 19e eeuwse Franse miniatuur wand Cartelklok met werkend enchappement uurwerk. Weekloper. Stil uurwerk. Circa 1880. Met onyx en messing. Bovenin onyx gerestaureerd. Afmeting: 21 cm. In redelijke...

Friese staartklok
Startprijs 140 EUR

19e Eeuwse Friese staartklok (kantoortje) met wekker. Kant en klaar gerestaureerd. Afmeting: 120 cm. In zeer goede staat.

Junghans tafelklok, 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans Westminster tafelklok met kwartierslag op vijf gongstaven. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Duitse staande klok, H 193 cm.
Startprijs 200 EUR

Eikenhouten Duitse staande klok met facet geslepen glas, koperen wijzerplaat, slinger en gewichten. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: H 193 cm. In goede staat.

Staande klok
Startprijs 200 EUR

Eikenhouten Duitse staande klok met facet geslepen glas, koperen wijzerplaat, slinger en gewichten. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: H 202 cm. In goede staat.

Antieke Lenzkirch pendule, 1900
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Lenzkirch pendule. Aug nr. 822269. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Notarisklok
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese notarisstaartklok met wekker. Afmeting: 105 cm. In goede originele staat.

Antiek 3-delig klokkenstel
Startprijs 275 EUR

Drie-delig antiek geëmailleerd jugendstil klokkenstel met messing en florale zweepslag decors. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 56 - 60 cm. In goede staat.

Zeldzaam Engels uurwerk
Startprijs 325 EUR

Zeldzaam klein 18e eeuws Engels uurwerk met halfuur-slag. Eén-daags uurwerk. Afmeting: 32 x 16 x 21 cm. In goede staat.

Louis Seize pendule, 1800
Startprijs 350 EUR

Kleine vuurvergulde bronzen Louis Seize pendule. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Slijtage vergulding. Verder in goede staat. Afmeting: H 28 cm.

Antiek Frans klokkenstel, 1900
Startprijs 350 EUR

Antiek Frans messing gehamerd klokkenstel met adelaar en leeuwenkoppen. A. D. Mougin. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 44 - 47 cm. In goede staat.

Reiswekker
Startprijs 400 EUR

Zware vergulde messing reiswekker met slagwerk op gongspiraal. Matthew Norman London. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 10 x 10,5 cm. In goede staat.

Lenzkirch vrijslinger, 1890
Startprijs 450 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Lenzkirch vrijslinger regulateur met bronzen versieringen. Circa 1890. Lenzkirch Aug. 490133. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 108 cm. Kroon verbogen. In redelijke staat.

Antieke Duitse vrijslinger, 1890
Startprijs 450 EUR

Antieke Duitse eikenhouten gründerzeit vrijslinger. Regulateur met bronzen versieringen, stil uurwerk, weekloper. Alleen genummerd. Circa 1890. Afmeting: 88 cm. In goede staat.

Klok (huwelijk)
Startprijs 500 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten empire pendulekast met 17e - 18e eeuws uurwerk. Nicolas Gribelin Parijs. 1637 - 1719. Huwelijk. Eén cartouche overgeschilderd. Afmeting: 61 x 35 x 21 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, H 205 cm.
Startprijs 500 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met automaat. Figuren te paard (later aangebracht). Met seconden + datum aanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 205 cm. In redelijk/...