Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzame Franse mysterieuze klok
Resultaat: 2.750 EUR

Zeer zeldzaam antiek Franse bronzen mysterieuze klok met marmeren basement, glazen wijzerplaat + mysterieuze bewegende wijzers. Glas onderzijde gelijmd. Afmeting: 113 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Engelse bracket klok
Resultaat: 1.250 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten bracket klok met leeuwenkoppen en messing ringen + acht bellen carillon, kwartier-slag, Westminster uurslag op gongspiraal. Barrand & Luns 41. Cornhill London. Afm...

Franse pendule, 1820
Resultaat: 950 EUR

Prachtige Franse bronzen vuurvergulde empire pendule met Griekse voorstelling van dame, lam, urnvaas en bron. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 47 x 31 x 10 cm. I...

Antieke mysterieuze Franse pendule, 1900
Resultaat: 900 EUR

Antieke mysterieuze Franse pendule, Deiana met pijl en boog. Door Guilmet Paris. Circa 1900. Afmeting: 60 cm. In goede ongereinigde staat.

Franse officiersklok, 1800
Resultaat: 850 EUR

Grote en fraaie antieke Franse capucine officiersklok met halfuur-slag en wekker. Circa 1800. In zeer goede originele staat. Afmeting: 30 x 11 x 9 cm.

Engelse staande klok, H 235 cm.
Resultaat: 700 EUR

18e Eeuwse Engelse staande klok met chinoiserie klokkast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden + datum-aanduiding. Tere Harley Norwich. Mooie verzilverde/plated en vergulde messing wijzerplaat. K...

Rolling Ball Congreve clock, 1960
Resultaat: 650 EUR

Oude rolling ball Congreve messing klok. Circa 1960. Aandrijving door een rollende stalen kogel en snek. Afmeting: 36 x 31 x 31 cm. In goede staat.

Hofmeier tafelklok, 1920
Resultaat: 630 EUR

Antieke Duitse Winterhalder Hofmeier tafelklok van mahoniehout met vijf gongspiralen, Westminster slag, kwartier-slag. Circa 1920. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, H 68 cm.
Resultaat: 600 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule met twee figuren + globe. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 68 cm. In goede staat

Engelse waterklok
Resultaat: 600 EUR

Oude Engelse eikenhout gestoken waterklok met messing. W. Jones 1687 gesigneerd. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Zeldzame Franse reiswekker
Resultaat: 550 EUR

Zeldzame antieke Franse reiswekker van messing. Gesigneerd Moser Paris. 19e Eeuw. Met datum, dagaanduiding en slagwerk op bel. Emaille wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 15 x 11 x 8 cm. In redelijke st...

Franse pendule, 1850
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde bronzen rococo pendule met putti. Gemerkt V.E. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1850. Afmeting: 35 cm. In zeer goede staat.

Franse Sevres pendule, 1860
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse vergulde Franse bronzen pendule met Sevres porselein. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 40 x 32 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1900
Resultaat: 450 EUR

Antieke zware Franse jugendstil pendule. La Vie & Le Tempe Sicar. Vrouw met engelen. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Mysterieuze klok, H 36 cm.
Resultaat: 350 EUR

Antieke Jugendstil mysterieuze pendule. F. Iffland. Circa 1900. Compositie metaal met notenhouten basement. In goede ongereinigde staat. Afmeting: H 36 cm.

Franse pendule, H 72 cm.
Resultaat: 350 EUR

Antieke Franse compositie metalen jugendstil pendule. La Nymphe. Vrouw met tortelduif die klok draagt. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.

18e Eeuwse stoelklok
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Signatuur op achterkant. Tin is overgeschilderd, verder in goede staat. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

Vorderzappler klok
Resultaat: 325 EUR

Vergulde messing Vorderzappler pendule onder originele stolp. 19e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In zeer goede staat.

Franse pendule, 1870
Resultaat: 300 EUR

Antieke Franse schommelaar pendule. Circa 1870. Compositie metaal + verguld. Met kariatiden. Enkele oudere restauraties. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 35 x 33 x 11 cm. In redelijk/goede s...

Koekoeksklok
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Duitse koekoeksklok met kwartel + speelwerk. Messing uurwerk. Afmeting: 58 x 45 x 25 cm. In zeer goede staat.

Antieke Franse pendule met Sevres porselein
Resultaat: 300 EUR

Antieke Franse vergulde bronzen pendule met Sevres porselein. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, H 227 cm.
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met band-intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, maan-aanduiding, seconden + dag-aanduiding. Lichte fineerschade. Afmeting: H 227 cm. In goede staat.

3-Delig Frans klokkenstel, 1920
Resultaat: 275 EUR

Antiek drie-delig klokkenstel met strijdwagen. Frankrijk. Naar Coustou. Circa 1920. Compositie metaal een beeld beschadigd. Stil uurwerk. Niet getest. Afmeting: 41 - 55 cm. In goede staat.

Engelse Bracket-klok
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Engelse Bracket-klok met snek. Eikenhouten kast met brons. Achtdaags-uurwerk met slagwerk op bel. Slaat 1x op volle uren. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.