55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

Schwarzwalder klok, 1900
Resultaat: 60 EUR

Franse pendule
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse pendule
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse zwart marmeren pendule met vergulde messing versieringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Glaasje kapot. Marmer gaaf. Afmeting: 53 x 26 x 15 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 60 EUR

3x Regulateur klok
Resultaat: 60 EUR

Friese stoelklok
Resultaat: 50 EUR

Friese stoelklok (Schippertje)
Resultaat: 50 EUR

Oude kleine Friese handbeschilderde schippertjes stoelklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

Antieke Engelse tafelklok, 1900
Resultaat: 50 EUR

Gustav Becker regulateur, 1890
Resultaat: 50 EUR

Antieke Junghans regulateur, 1890
Resultaat: 50 EUR